Протру пилюку• 03 мая в 18:39
Не можуть призначити співбесіду в зумі вже пʼятий день.
Ситуація: я дуже хочу влаштуватись в одну компанію вже дуже довго. (Майже рік певно) І весь цей час слідкувала за ними в ворк юа. Але підходящої для мене вакансії не було. Потім зʼявилась - і подалась, але вже не встигла і було зайнято. Я влаштувалась в іншу компанію, але досі слідкувала за ними. Через 3 місяці вони знову виставляють вакансію, я знову подаюсь і вони знову говорять що вже закрита вакансія ( тобто хтось встиг знову раніше мене). І ось через два тижні після цього останнього випадку мені пише hr ось це що на фото. Окей.. на наступний день я написала їй знову, так як була тиша. Нічого. На наступний день я знову написала - вона мені набрала відразу і пояснила що керівник все ще не виходить на звʼязок і вона чекає відповіді від нього, а сама на мою позицію співбесід не проводить, для цієї вакансії тільки керівник. Я сказала окей.…. І виходить от сьогодні вже пʼятий день як я чекаю призначення мені співбесіди в зумі… (вони вперше написали мені 29 квітня). Це якийсь капець…я себе вже накрутила до неможу. Скільки ще мені оптимально чекати? Я вже з роботи звільнилась із тієї тимчасової … і виходить шо зависла у повітрі - звідти вже допобачення, пʼятий день відпрацювання пішов, тобто до 14 травня працюю… а Бажана компанія так довго мовчить… Я все розумію, але все ж… що мені робити? Я зараз збожеволію вже…..
Протру пилюку
• 03 мая в 19:56
Ответ дляШукаю стакан
Боже, да у вас все прекрасно, вы и так бы уволились, даже без этой новой недоработы ищите другую. Станьте на биржу труда и ищите нормальную работу
У мене відчуття що я потрапила в якусь пастку…. Бо все занадто швидко сталось і здавалось що дуже швидко вирішиться. А на ділі якась фігня вийшла…
Бідося• 03 мая в 21:35
Ответ дляПротру пилюку
Але мені 14 днів все одно відпрацьовувати, тому я подумала що таким чином скорочу терміни аби швидше приступити у них до роботи..
Ви можете відхилити заяву за власним бажанням
Просериарила молодость• 04 мая в 05:48
Навіщо Ви ставите смайли в діловому спілкуванні? Це неприпустимо.
Протру пилюку
• 04 мая в 09:03
Ответ дляПросериарила молодость
Навіщо ви відповідаєте про то що вас не питали? Це неприпустимо.
Просериарила молодость• 04 мая в 11:32
Ответ дляПротру пилюку
Так Ви ж саме про це й питали. Питали, чому Вас не запрошують. Одна з причин - враження від вашого тексту. Серденьки та рученятка не ставлять в діловому стилі.
Протру пилюку
• 04 мая в 17:35
Ответ дляПросериарила молодость
Ділова ви дама звісно 😅