бЭйбА• 03 мая 2025
Підкажіть,дівчата,хтось возив соєвий ізолят як спортивне харчування через кордон
Таке можна перевозити. Читаю правила,типу це прирівнюється до продуктів харчування.
бЭйбА
• 03 мая 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
А він точно соєвий, а не маріхуановий?
Він гороховий
Слобожаночка• 03 мая 2025
я колись в польщу їхала і везла з собою упаковку протеїну. але от чесно не памʼятаю чи оглядали речі.
напевно головне шоб він був запакований з заводу, а не просто порошок в контейнері)
Безпорадна Кроко• 03 мая 2025
Ответ длябЭйбА
Він гороховий
А ви змішайте - будете ржати і пердіти.
Але через кордон - не раджу.