Горня капучіно• 04 мая в 10:12
Чи ефективно робити шумоізоляцію стелі?
Дуже шумні сусіди. Цікавить ваш досвід, чи це допоможе. Дякую
Напланетянка• 04 мая в 10:40
У нас попереду ремонт, шукала теж, підписалась на одних в інста вони займаються шумоізоляцією, під стелю теж
Буду ретельніше вивчати
Послухаю і тут
Буду ретельніше вивчати
Послухаю і тут
Дуб береза• 04 мая в 12:01
Шумоізоляція стелі ефективна, особливо якщо натяжна стеля. Шумоізоляція прибирає ефект барабанної перетинки. Я жалкую що не зробила, а сусіди зробили, різниця відчутна
Пилосмок працює• 19 мая в 13:14
Так. Це працює. Але на розмови, на музику.
Але на вібрації - ні.
Тобто - баси музики, тупіт ніг ви будете чути як і раніше. Це передається по стінам.
Тобто: слова музики будуть значно тихішими, а на баси це не вплине. Їх відчуєте як і без ізоляції
Але на вібрації - ні.