220В• 04 мая в 10:54
Шукаю матрац хорошої якості.
Порадниці, хто недавно купував і може порадити хороший матрац середньої жорсткості?
Цікавить на незалежних пружинах.
Корсет_на_шурупах• 04 мая в 11:02
А почему такой? У вас разный вес с мужем? Я лежала на разных матрасах перед покупкой, мне такие почему-то неудобные.
220В
• 04 мая в 11:03
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так. Він 90, я 50 кг.
А ви який радите?
Корсет_на_шурупах• 04 мая в 11:06
Ответ для220В
Так. Він 90, я 50 кг.
А ви який радите?
Зрозуміла. Нажаль не можу нічого порадити. Свій ми купували давно , ми з чоловіком 60 і 70 кг, тому купували просто той, на якому сподобалось лежати в магазині, він був на звичайних пружинах, але середньої жорсткості, нам такий більше подобався.
220В
• 08 мая в 22:47
Ответ дляМаТраСы
Автор, звичайний бонельник блок-це радянський союз. І неважливо, яка вага. Їх купують,Вже вкрай ,коли немає грошей і не жалко хребта. Пишіть в особисті,
А де просила модель бонельного блоку?
Я шукаю на незалежних пружинах.
220В
• 09 мая в 13:06
Ответ дляМаТраСы
Там вам порад накидати про бонель
Без назви моделей, просто досвід.
Чому не хочете в темі написати?
220В
• 09 мая в 20:37
Ответ дляМаТраСы
Тому,що тут половина клонів.
А де зв´язок?
Я не клон, реально шукаю хороший матрац дитині, підліток.
Взяла б того виробника, що собі купили, але їх вже не виробляють.
Ответ для220В
А де зв´язок?
Того що ти бот))) спочатку пише , що собі з чоловіком , а тепер дитині
Що запуталось?))
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3712677#908...
Що запуталось?))
220В
• 09 мая в 21:30
Ответ дляМаТраСы
Що запуталось?))
Передумали. Вирішили лишити собі наш, бо дитині 160 ширина завелика.+ менший розмір вийде дешевше.
Я реально шукаю матрац.
Для чого ботам матраци? 🤣😳
Я реально шукаю матрац.
Для чого ботам матраци? 🤣😳