вітаю. мені 30.183.78. охайний, адекватний, займаюся спортом, без шкідливих звичок, без бороди та проблем зі здоров´ям (довідку надам).
локація Київ :)
шукаю симпатичну струнку дівчину/жінку для зустрічей.
конфіденційність та порядність гарантую і чекаю того ж від вас)
перша зустріч може бути на нейтральній території, просто познайомитись)
в ідеалі шукаю одну та на довгий час)
локація Київ :)
в ідеалі шукаю одну та на довгий час)
Злий Фанат Скигліїв• 04 мая в 14:29
Ще треба вказати рівень доходів.
І яку частину плануєте витрачати на дівчину 😁
Алина-1240• 04 мая в 14:37
Автор, а зачем вы девушке?)чтоб она согласилась вы ей ну хоть 30000 в месяц должны выдавать, уметь разговор поддержать и быть приятным по жизни человеком