Просериарила молодость• 16 апреля в 08:35

Дріжджі..я лажанулась

Вчора побігла на базар, шукала духмяну хату - немає. Львівські в срібній упаковці не хотіла брати. Забігла в АТБ, побачила велику пачку Львівські екстра жовті і бігом купила. тільки дома прочитала що вони спиртові.
У когось є досвід з випічкою паски на таких чи краще не експериментувати?
Снегурочко• 16 апреля в 08:37
Я б купила інші і не експерементувала, ще є час і дріжжів всюди повно.
Нетутешня• 16 апреля в 08:41
А я люблю срібні львівські
Молчунья• 16 апреля в 08:41
пеку на львовских, разницы между серебряной или желтой пачках в использовании не увидела. Ну вы и заморачиваетесь,
Не гавкаю- но охраняю• 16 апреля в 08:44
Все життя моя бабуся пекла на львівських. І я печу - шикарні паски виходять. А що не так зі срібними?
Добро с Кулаками• 16 апреля в 08:52
Ответ дляМолчунья
Бесбардак• 16 апреля в 08:58
В АТБ отличные сухие дрожжи их торговой марки
Я давно уже и забыла об обычных дрожжах
Чумацький Шлях• 16 апреля в 09:02
Я вчора на них пекла.Супер тісто підійшло,тільки потрібно більше цукру додовати,бо цукор дріжді з’їли.
Я прочитала,на них написано пресовані хлібопекарські Екстра,вони НЕ спиртові.
Чумацький Шлях• 16 апреля в 09:03
Сегодня кто-то будет печь паски?
Не гавкаю- но охраняю• 16 апреля в 09:10
Ответ дляЧумацький Шлях
Сегодня кто-то будет печь паски?
Я завтра планую.
Чумацький Шлях• 16 апреля в 09:11
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я завтра планую.
Завтра да.А сегодня нельзя наверное выпекать?
автор Просериарила молодость • 16 апреля в 09:14
Ответ дляЧумацький Шлях
в магазинах и пекарнях пекут уже давно и продают. Только смысл какой? в воскресенье они будут уже так себе
Ответ дляЧумацький Шлях
у мене саме спиртові
Чумацький Шлях• 16 апреля в 09:16
Ответ дляПросериарила молодость
у мене саме спиртові
Можете фото надати?Дуже цікаво,ніколи не бачила .
автор Просериарила молодость • 16 апреля в 09:17
Ответ дляЧумацький Шлях
ось такі https://rozetka.com.ua/ua/450993872/p450993872/?ga...
Чумацький Шлях• 16 апреля в 09:20
Ответ дляПросериарила молодость
Зрозуміло.У нас продають Львівські пекарські по 42 гр та по 100 гр.
Може ще пошукаєте в магазинах?Принаймі в Сільпо є Львівські дражджі по 100 гр.
Всех анонимов аноним• 16 апреля в 09:27
Робила на таких просто здобне тісто. Трохи тхне спиртом, як на мене. Але я взагалі чутлива до запаху. Домашні різниці не відчували
svetolino• 16 апреля в 09:44
Ответ дляПросериарила молодость
у мене саме спиртові
Для самогону