Тень льва• 04 мая в 22:22
Я объелась
Роллы. Хорошо ли это или плохо
Коко На Страже• 04 мая в 22:37
У меня тоже раньше частенько было чувство переедания, теперь нет благодаря эзотерической практике которую выполняю во время еды.
Рубаю олівлє• 04 мая в 23:02
Я сьогодні ввечорі також багато з´їла різної їжі. А мені не можна переїдати, бо видалений жовчний. Завтра буде мабуть халепа, а поки що лише здуття живота.
Якщо ви себе добре почувається, то нічого страшного в цьому не має. Головне, щоб таке було не часто