Хропочка з гривкою• 04 мая 2025

Где вы знакомитесь с мужчинами?

Я недавно развелась с мужем, хочу новых отношений или хотя бы нормального для секса. Есть колеги, подкатывают, но не хочу на работе. Сайт знакомств или где?
Andrew.Shik• 05 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Мені 36 років, я прекрасно виглядаю, дивлюся за собою, приємна в спілкуванні і т.д. Але на жаль проблема є, тому що навколо всі нормальні чоловіки одружені, а хто попало мені не потрібен.
Добрий вечір, Ви з якого міста?
Жирний• 05 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
За півтора роки я тісно поспілкувався з жінками 35-40років, що ніколи не була заміжні і не мають дітей.
Можу помилятись, але в віці 35+ наступає момент у жінки, коли ’хто попало мені не потрібен’ звучить як ’потрібний удобний і максимально прислужливий пес’... що нуже дивно. Жінка втратила 95% молодості (якщо в 36років вона не народжувала.... якщо народжувала - то молодост і краси вже нема) і при тому веде себе так, наче вона в рази цінніша 23х річної овуляшки.

Притому за моїм спостереженням вона вже фізично не може змінити свою поведінку і це веде її гарантовано до ще більш глибшої одинокості
автор Хропочка з гривкою • 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
Добрий вечір, Ви з якого міста?
А Вы откуда?
Andrew.Shik• 05 мая 2025
Я из Киева, Позняки.
автор Хропочка з гривкою • 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
Я из Киева, Позняки.
Сколько Вам лет?
Andrew.Shik• 05 мая 2025
А Вам?
автор Хропочка з гривкою • 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
А Вам?
Мне 35
Andrew.Shik• 05 мая 2025
Только я вроде писал адресату Творю чудеса..
Творю чудеса• 05 мая 2025
Ответ дляЖирний

Зручний і прислужливий пес точно не потрібен. Та й взагалі собак я не люблю) Потрібен реалізований і мужній чоловік, який чогось досяг в житті і не планує мене обтяжувати своїми проблемами (звісно я готова підтримувати чоловіка, але не тоді, коли він з самого початку обтяжує мене своїми психологічними проблемами). Тобто такий, з яким моє життя буде цікавіше, багатше, краще. Бо інакше який сенс? Я народжувала і була в шлюбі 10 років. Молодості і краси немає? ну, коментувати не буду. Я виглядаю дуже добре. Якщо хтось хоче 23-річну дівчину, я ж нічого не маю проти. Але мені не близька ідея, що цінність жінки лише у зовнішності. Це так саме, як міряти чоловіків лише грошима.
Andrew.Shik• 05 мая 2025
Вы откуда?
Творю чудеса• 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
Доброго дня. Я теж була з Києва, Позняки). А зараз живу за кордоном.
Andrew.Shik• 05 мая 2025
Теперь там Творите чудеса?
Творю чудеса• 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
Теперь там Творите чудеса?
та ні, до чудес ще далеко) хоча може нік мені в тему...
автор Хропочка з гривкою • 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
Вы откуда?
Хмельницкий
Andrew.Shik• 05 мая 2025
Щось не розумію, скільки людей пише?
Одна з закордону, друга Хмельницький..
Рюшка-Ринка• 05 мая 2025
Ответ дляAndrew.Shik
Ага. Мешканки Позняків вже зацікавились 😉
Жирний• 06 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...