Маруська Му• 05 мая в 08:47
А у вас было такое что подросток напроч отказывается ходить в школу?
Говорит что школа ей не нужна, ей не интересно. Девочка, почти 13 лет. Сказала что ей все равно и она не будет заканчивать школу.
Маю декілька думок• 05 мая в 10:49
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
До того моменту коли почалось повстання він чув про те що прийшов товар, погрузка, склад, треба відвезти посилки, Дзвінки кліентів консультації по товару. На слуху в основному тікучка. Тобто якщо проаналізувати те що чує дитина і як він уявляв роботу, і те що ми реально робимо, то це зовсім далеке. А я ще можу працювати не виповзая з кроваті. То оця зовнішня легкість, це зовсім спотворює рівень інтелекту що потрібно докласти.
Доход син не знав і теж помилявся. Розмови про оптимізацію расходів, закриття якихось устарілих категорій, зовні виглядають як ’все дуже погано’.
Вы в каникулы в начальной школе не брали его на работу?
Свезло так свезло• 05 мая в 10:50
Ответ дляФляшунька
вона в україні. які центри, які прийомні сім´ї.
Те, що ви про щось не знаєте, не означає, що цього нема.
Маю декілька думок• 05 мая в 10:50
Ответ дляРуда ліса
У вас не было сепарации, а это еще хуже
В 13 лет ваш уже съехал на свои хлеба, правильно? Или уже в 3, в 13 уже фсё, поздно?
ЯкаКраля• 05 мая в 10:51
Це ви точно про мою доньку написали, також на днях 13 виповнюється! Так, для нас це теж проблема, і до директора її викликали, її не надовго вистачає, каже, що їй там нема з ким спілкуватись (( До психолога не затягнеш
Тюрюнь_Тюнь• 05 мая в 10:59
Ответ дляФляшунька
Це дуже смішно)). Вибачте. У мене дві вищі освіти . Син-розумне, падло, але вчитися не хоче у школі. Злить мене цим, а нічого не можу вдіяти. І говорили і пояснювали.....
Тю, я теж в дитинстві була розумне-ледащо.
Це горе від ума. Але є гарні новини, з вашою дитиною буде все добре. Розумний не пропаде. Не вивчиться одразу, вивчиться коли буде необхідність.
Не уявляєте як в мене все було запущено, особливо 9-10 клас. І нічого. І освіту получила. І з грошима все добре, вмію заробляти. А оця лінь дуже класна штука. Я завжди шукала роботу, щоб витрачати мінімальний час на роботу і мати велику оплату погодинно. Колись в мене була гарна робота. Я працювала 3 доби з перервою на сон 5 годин, і це тільки 3 дні на місяць. Інший час я була вільна. За цей час 3 доби, я заробляла 5 середніх зарплат.
Пояснювати немає сенсу. Давіть на жалість, через кохання.
Потринділиця• 05 мая в 11:06
У нас такое,периодически грозится,девочка 12 лет, СДВГ легкая форма
Страхованная• 05 мая в 11:09
Ой, у нас тоже такая же проблема.
Ещё 1 год и нужно поступать.
Уже мечтаю чтобы быстрее закончила школу да поступила учиться.
Все надеется на родителей.
Ещё 1 год и нужно поступать.
Все надеется на родителей.
Руда ліса• 05 мая в 11:16
Ответ дляМаю декілька думок
Почитайте, что такое сепарация. Больше ничем помочь не могу 🤷♀️
Тюрюнь_Тюнь• 05 мая в 11:24
Ответ дляМаю декілька думок
Не було потреби. Я можу працювати і в офісі і вдома.
З родзинкою• 05 мая в 12:11
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ок, если не хочешь учиться в школе- учись дома. Закрываешь этот школьный год, а на лето я проплачу дистанционную школу, если за 3 мес будет хороший результат, то можешь учиться дистанционно
Дистанционные школы в любое время года начинают обучение, не с первого сентября как все?
Ваши дети так учились?
З родзинкою• 05 мая в 12:12
Ответ дляМаксХмара
Нет. Мой был заточен на учёбу, он знал что это важно для его образования и грести лопатой не круто.
Перспективы для мальчика - грести лопатой, а для девочки - онлифанс...
Понимаете да?
Меряю от 0• 05 мая в 12:24
Ответ дляМаруська Му
У нас нет школ офлайн
Треба описувати ситуацію, починаючи з того, де ви є і де це - у вас. Може, ви в Уругваї, що ми вам можемо радити... Мало хто хоче вчитися, працювати, та ще багато чого. Запитайте свою доньку, чи знає вона хоч одну людину, яка не закінчила школу, маячна якась.
Ответ дляСвезло так свезло
З яких пір шоумен і невіглас Карпачов став мати авторитетну думку?
Поведінка, описана в старпості, може мати кардинально різні причини, і відповідно, кардинально ріщні варіанти аирішення проблеми.
Але просто взяти і не зодити в школу - не вихід
А щ чого ви вирішили ,що Карпачов невіглас?
Фляшунька• 05 мая в 14:20
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Обіймаю вас. ви мене заспокоїли.
Однозначно• 05 мая в 14:26
Конечно бывало, что говорит, что не хочет учиться. Причем, не только подростком
Постоянно говорит, что ходить в школу не хочет
ТигрЛьвович• 05 мая в 14:39
Автор, почитайте пару книг про этот возраст.
Дочке на вы€боны отвечать - потом решим...... отложим.....пока ходи.... пока носи, пока ничего не ясно.....
вот принципы этого блогера тоже стоит использовать. Многим помогае не только ссобаками, но и с детьми
https://www.youtube.com/@antuannadjaryan/videos
Роздратована шкіра• 05 мая в 14:43
Скажите, что после 18 лет вы по закону можете ее не содержать.
Роздратована шкіра• 05 мая в 14:48
Ответ дляМаруська Му
Сказала будет тренером по танцам. Я ей обьясняю что и тренерам образование нужно.
А, так она просто еще глупенькая) Всё еще изменится за пару лет, не переживайте)
Гореотума• 05 мая в 15:01
Ответ дляПотринділиця
вот я пишу тут об этом, а всем смешно
если нет какой-то патологии в семье или буллинга в школе, то такие заявы обычно исходят в подростковом возрасте от нейроотличных детей
Для окружающих непонятны их ощущения и чувства нахождения в школе, коллективе итд
Гореотума• 05 мая в 15:02
Ответ дляЖменятко
бо це тупо шоумен
Чтооооооооооо?• 05 мая в 16:46
Було.
Я сказала - нема проблем, готую тебе до подружнього життя і до низькокваліфікованої праці.
Ось тобі список справ по дому, які я тобі передаю.
Досить швидко мозок став на місце щодо освіти.
А проблему неприємних моментів вирішили переводом в онлайн-школу.
В цьому році школу закінчує.
В 8 класі були і трійки в семестрі. Ситуація сильно покращился одразу після переводу на комфортний для дитини формат навчання.
Зараз нижче 9-ки не спускається. Планує поступати на бюджет.
В цьому році школу закінчує.
Гореотума• 05 мая в 17:52
Ответ дляЧтооооооооооо?
Було.
В цьому році школу закінчує.
ну в онлайн школе это не совсем настоящие оценки
ты ж смотришь везде в гугле и чате джипити все кр
Сегодня я не я• 05 мая в 18:09
Я никогда не хотела учится, в школе , потом в университете, но у меня мама настойчивая)) поэтому диплом все таки получила 🤗 меня пугали все время, тем что я буду мыть полы, если не выучусь. Видимо рабочий метод😁
Чтооооооооооо?• 05 мая в 19:09
Ответ дляГореотума
Онлайн-школи різні.
В нашій маленькі групи учнів, всі уроки проводяться онлайн, живими педагогами.
Плюс в поточній школі ми досі числимось на домашньому навчанні, дитина виконує шкільні семестрові контрольні, я бачу результати і там, і там.
Гореотума• 05 мая в 19:50
Ответ дляЧтооооооооооо?
Онлайн-школи різні.
а навіщо вам 2 школи?