Додаю напруги• 05 мая в 09:15

Чорногорія, машиною

Любимо поїздки на моречко машиною.
Вирішили цього року ( вже від початку війни без моря) поїхати в Чорногорії. Добра вода, ульцинь. Той керунок.
Хто був радьте чи варто туди, може здайте свої класні локації в Чорногорії. Що цікавого там подивитись і все таке.
Міняйловна• 05 мая в 09:33
Були у минулому році, країна маленька місцями нагадує велику сільску місцевість але дуже милу і доглянуту, зелену. ми обїхали майже за 7 годин і це с зупинками, в горах буває дуже холодно та слизько, тому якщо машиною краще заздалегіть продумуйте маршрут. Дуже смачна їжа навіть у придорожних кафе та на заправках. Автор поидивіться туристичні формуми там багато маршрутів для авто і навіть сімейних бусів, можливо знайдете свій. Нехай щастисть!
Ластоноша• 05 мая в 09:56
Якщо у вас велике авто, краще взяти на прокат щось невеличке. Там є такі дороги вузесенькі, що машини ледь розминаються.
автор Додаю напруги • 05 мая в 11:58
Ответ дляЛастоноша
Знаю про їх вузькі дороги. Авто невелике
Нервогенератор• 13 мая в 08:21
Були в Будві, сподобалось, проїздом бачила Тіват хотіла б там побувати , дуже гарно