Что подарить девочке 13 лет?
Косметики и парфюмов у нее мнтго.
Ребенок говорит чтотхочнт чтото но не знает что...
Подбросьте идей))?
Косметики и парфюмов у нее мнтго.
Подбросьте идей))?
Ответ дляНапланетянка
А я про що пишу?)) Комедія.
В чем комедия? До 11!!! Лет у ребенка на былг гаджетов. Книг в доме былг усегда в а много тысяч гривен н. Покупались скмые интересные, популярные и крутые издания. И ребенок читат. Не полюбил. Рисование,творчество. Что угодно но не ч ение. До 12лет я ей на ночь читала. Слушать она любила. Но не читать самой. Комедия это вы,,!
Директор Пляжу• 05 мая в 10:52
Ответ дляРегионщица
Я теж читати все життя любила. Але книгу як подарунок ніколи не сприймала. Це як сковорідку дарувати, чи гель для душу, чи шкарпетки.
Книги я сама обираю, до душі. І донька в мене така сама, читати любить, але не любить, коли книги дарують. Хіба що тільки сама обере і скаже, яку їй подарувати. Але тоді вже сюрпризу не виходить.
У вас много книг с автографом?
Сравнение не удалось...
Книгу в подарок еще нужно уметь выбрать, это вам не носки!
Мне такие книги дарит только муж. Еще ни разу не промахнулся
Сравнение не удалось...
Регионщица• 05 мая в 10:52
Ответ дляНапланетянка
Автор визнала вище, що дитина таки не читає.
Автор поки визнала тільки те, що дитина не любить подарунки-книжки.
Але навіть якщо не читає, що з того? В мене є достатньо знайомих, які не люблять читати. Але це не заважає їм бути всебічно розвинутими.
А ось ви, наприклад, любите читати. Але компетентним спеціалістом вас це не зробило.
Ответ дляДиректор Пляжу
Не видите ничего плохого элементарно потому что малообразованны
У маникюре у подростков я должна вилить что-то плохое. Расшифруйте? И каким обоазом это видиние имеет связь с обращованием человека,? Бредятину не пишите!
Напланетянка• 05 мая в 10:54
Ответ дляangel4ever13
Та заспокойтесь вже. Посередність це теж нормально.
ЛісАпетная• 05 мая в 10:54
Вы пишите что подарить девочке, вроде какой-то посторонней. А итоге оказывается , что дочери? Не понимаю родителей которые на форуме спрашивают про такое. Ладно еще постороннему ребёнку непонятно, но своему , да, чужие люди лучше знают 🤦♀️
Ответ дляРегионщица
Людина, яка працює з підлітками, залишає коментар, що незнайомій дитині не вистачає мізків???
Ви явно вчитель
Ні це психолог! Шкільний! До дон в и в клас приходила нещодавно шкільна психолог . Кричала на них і т.п. донька каже тепер що усі психологи якісь психовані
Регионщица• 05 мая в 10:56
Ответ дляДиректор Пляжу
У вас много книг с автографом?
Сравнение не удалось...
То може нехай ваш чоловік і мені книгу подарує?
Якийсь не дуже у вас коментар. Якщо ви любите отримувати книги з автографами у подарунок, то це не означає, що всі мають це любити.
У мене немає книг з автографами. Бо мені взагалі неприйнятно, щоб книга була підписана. Навіть автором.
Регионщица• 05 мая в 10:58
Ответ дляangel4ever13
Я не здивуюсь. Якась сумна статистика серед ’спеціалістів’, які працюють з дітьми. Таке враження, що більше ніде на роботу не взяли, то вони прийшли в школу працювати.
Директор Пляжу• 05 мая в 10:58
Ответ дляangel4ever13
Купите дорогую сумочку. Лето впереди, будет ’выгуливать’ на прогулках по городу.
Ответ дляДиректор Пляжу
У моей в 13 нет косметики и духов. Книг полный шкаф от пола до потолка.
Но бывают и другие дети, как у автора например
В смысле? У моего о ребенка книг за жизнь было уверена больше чем у вашей! Покупались скмые крутые и поп лярные издания целыми сериями. Но я их потом пподавала с согласия ребенка освобождая с сто новым книгам. У нас для кого иг 3 полки большие. Но все Чита мое тула на поместилось бы. Да и незачем м зранить их. Уторо йраз читаться не будут. Есть куча вскго что зотелось бы читать нового. Оставили только. Какие-то определенные которые ребенко скащал оставить. С 12 лет ребенок не отказался чтобы я ей читала и сама читат. Не хочет тоже!!!! У нее появилось другое хобби. Люби смотреть аниме
Ответ дляДиректор Пляжу
Декоративка ребенку в таком возрасте, особенно учитывая ценовой сегмент... для меня не допустима.
Да, она ходит в художку и графический планшет есть. Ясен пень, в наше время такого разнообразия и тем более техники не было...
В каком таком??? Раскрой е глаза! Или вы зотите сказать чтт 80-90 % детей илиоты потгму что красятся? У нас в Харькове в классе доч и все красятся, на танцах тоже, друзья во дворе тоже. А что с ценовым сегментом?
Напланетянка• 05 мая в 11:02
Ответ дляРегионщица
Цитата автора вище «Что угодно но не ч ение. ».
Автор кожним своїм гучним постом просто підтверджує мій перший тезіс.
Ответ дляНапланетянка
А ви уище почитайтн. Там ще не аписано скільки в дитини книжок! Ц скільки я доклада щусил. Щоб дитина читала! І що в дитини до 11!!! Років не було смартфона і був обмежений доступ до ліків омпа. Але чи ати не любить!!!! Вчиться на відмінно(10-12). І чому це на Вашу думку в моєї дитини не має мізків?
Ответ дляНапланетянка
Це ви про себе?
Регионщица• 05 мая в 11:07
Ответ дляНапланетянка
Не доведи доля натрапити на спеціаліста, який називає тупими всіх дітей, які не люблять читати. А скажіть, ви навчалися як? На трієчку? За навчання платили? Чи на цю спеціальність був недобір, тому вас не вигнали?
Напланетянка• 05 мая в 11:09
Ответ дляРегионщица
А в чому я спеціаліст, нагадайте?
Ответ дляНапланетянка
То ви психолог? Чи хто? Таких до роботи з дітьми категорично не можна допускти! Відкрийтесь, щоб усі бачили хто ви)) в мене дитина учиться на 10-12 балів. Це явно ознака того що в неї недостатньо нозуму)))
Та читати не любить і що???? Що далі? В мене 2 вищих освіти. Одна щних на бюджеті. За другу теж за жоден екзамен не платила. І що???? Читати теж не любила. Віддавала перевагу якимось цікавим передачам чи фільмам. А читала тіль и влітку в селі у бабусі від скуки. Бо там не. Бо телевізора.....Коли працювала то читала тільки літературу професійної спрямованості. Як художню читати то це багато часу займає. Банально ніколи!
Ответ дляНапланетянка
А в чому я спеціаліст, нагадайте?
Судячи щ написаного ні в чому! До дітей вас допускти неможна!
Регионщица• 05 мая в 11:17
Ответ дляangel4ever13
Авторе, ви тут особливо порад не отримаєте. Тут переважно сидять ображені на долю тітки, які по факту нічого не досягли в житті, але тут можна вдати, що вони успішні.
Стосовно подарунку, тут ще залежить який бюджет у вас. І чи сприймає дитина подарунки тільки ті, що в руках можна потримати, чи можуть бути варіанти. Я хрещениці дарувала сертифікат на фотосесію. Може бути сертифікат на курси за вподобаннями. Чи подорож кудись.
Якщо буджет обмежений, може бути щось із аксесуарів - сумочка, окуляри, гаманець, парасолька якась цікава. Може щось у кімнату - крісло-мішок, етажерку для всілякої фігні, лампу якусь оригінальну. Ну і як вона час любить проводити, може якісь ролики-самокат, чи щось для хобі.
Регионщица• 05 мая в 11:17
Ответ дляНапланетянка
А в чому я спеціаліст, нагадайте?
А ви вже забули? А як ви тоді працюєте?
Директор Пляжу• 05 мая в 11:27
Ответ дляangel4ever13
’Також в цьому віці багато дівчат вже нарощують нігті’, сюда же и гель-лак.
Фактор риска развития меланомы с ампутацией фаланги или пальца целиком...
А так да ничего плохого.
Директор Пляжу• 05 мая в 11:30
Ответ дляangel4ever13
Покажите фото ее книжного шкафа.
Директор Пляжу• 05 мая в 11:36
Ответ дляangel4ever13
Именно так. Вместе со своими матерями, которые учат детей ’как-то обращаться с деньгами’, покупая 50-ю помаду...
Ценовой сегмент Авроры и Евы создан для тех кто вынужденно продает ’скмые крутые и поп лярные издания целыми сериями’.
’все красятся,... друзья во дворе тоже’
может все-таки только подруги?
’все красятся,... друзья во дворе тоже’
Регионщица• 05 мая в 11:49
Ответ дляДиректор Пляжу
’все красятся,... друзья во дворе тоже’
может все-таки только подруги?
’все красятся,... друзья во дворе тоже’
Я застала ще навіть радянське навчання. І мала суворих батьків, які не дозволяли мені фарбуватися. І я добре пам´ятаю, якою білою вороною себе почувала, коли подруги приходили з макіяжем, а я як з печери, не нафарбована і косою по пояс, коли всі робили модні зачіски. Це в дорослому житті ви вже можете нормально сприйняти чиєсь бажання-не бажання щось робити зі своїм тілом. А у підлітків зовсім інше сприйняття. Їм важливо не відставати. А ще важливо бути з батьками по один бік барикад.
Я з власного досвіду зробила висновки. Моя донька з 11 років робить легкий макіяж, я просто слідкую, щоб без переборів. А ще фарбує волося в різні кольори. Нігті поки не нарощує, але манікюр робить регулярно. І всілякі епіляції. До бровіста ходить. Одягається модно. Якщо вміти, грошей на це багато не треба. Зате я спокійна, що моя дитина себе комфортно почуває.
І так, при всьому цьому вона добре навчається, багато читає і прекрасно малює, так що макіяж ніяк не псує розумові здібності дитини
Директор Пляжу• 05 мая в 11:59
Ответ дляРегионщица
Желание ’быть как все’ само по себе НЕ похвально.
Между 50ю помадами из Авроры-Евы, купленными на сэкономленные скудные карманные деньги и 1-2 с хорошим составом и соответствующей ценой разница есть.
Не забывайте что сейчас подростки курят почти поголовно, а некоторые и похлеще... в желании быть как все
Регионщица• 05 мая в 12:03
Ответ дляДиректор Пляжу
А раніше не курили?
Я навчалася в великому місті, в престижній школі. Курили майже всі. Я сама з 13 років на перерві бігала за школу, щоб хоч якось від колективу не відриватися. І пили раніше так, як зараз не п´ють. Тому не треба отого ’зараз гірше’. Кожне - абсолютно кожне - покоління підлітків хоче не бути білими воронами.
Директор Пляжу• 05 мая в 12:21
Ответ дляРегионщица
А раніше не курили?
Да, сейчас все лучше и полезнее. Вот только почему-то онкология сильно помолодела.
Удачи во всех начинаниях!
Регионщица• 05 мая в 12:24
Ответ дляДиректор Пляжу
Удачи во всех начинаниях!
Як ви все зліпили в одну кучу
Хто раніше знав про ту онкологію? Люди помирали і все. У дітей взагалі її через раз діагностували. А ще ви не відкидайте, що сучасні діти - то вже покоління дітей Чорнобиля народило. Але ж ні, вам просто досі ковбаса по 30 коп муляє
Ответ дляДиректор Пляжу
Отличная идея. Сумочек много не бывает))