Не можу визначитись) подобаються ці моделі (фото додані) напишіть свій досвід.
І можливо хто знає чим крім назви відрізняється Carello від El camino, бо по зовнішньому вигляду усі однакові, всі запчастини, різниця лише в назві
katrina008• 05 мая в 06:23
У мене була Balios s lux, просто неймовірно маневрена коляска, легко керувати однією рукою.
У Карелло амортизация отвратительная, у нас была Карелло Сигма, намучилась, носила через ямки на руках, покрытие рамы плохое, ручка люфтит, вообщем продала через 6 месяцев и купила Сайбекс - жалею, что не купила ее сразу, только деньги потеряла на Карелло при продаже. Читала, что даже магазины пишут, что коляски Карелло для идеальных дорог и это так и есть