І взагалі її можливий майбутній геополітичний напрямок, відтік інвестицій та інші наслідки. І керувати буде щось по типу Орбана, Фіцо або Трампа. Одним словом підколодна русня.
Можливість є, готувалися потрохи, не буде значної втрати якості життя. Але доведеться кинути частину рідних та близьких, до яких я дуже прив´язана, інші теж готові їхати, але країни у нас будуть різні. З близько кола тут залишиться 2-3 сім´ї.
Ответ дляКокоСина
Та ладно. Тщасковскі переможе, чи як його там
Не Польща, а Румунія. Тут все гірше. 3.8 мільйона придурків в першому турі проголосували за ультранаціоналіста, у якого є не підтверджені зв´язки з кацапами.
Olga Zelenyak• 05 мая в 15:53
Почему румыны голосуют за такого кандидата? Что их в нем впечатлило? Тоже обещает выйти из НАТО, обогатить всех за счет ввозных пошлин и снизить цены на продукты за один день?
Ответ дляOlga Zelenyak
Цей виявився набагато хитрішим. Він нічого не говорив про вихід з євроінституцій, НАТО.
Love_Love_Love_• 05 мая в 15:56
Ні, не змінила б, моє життя ніяким чином не залежить від президентів.
Love_Love_Love_• 05 мая в 15:57
Ответ дляOlga Zelenyak
Це як в любві
, коли люблять не за щось, а всупереч
Ответ дляrybka21
я вражена
чому так?
румуни ж наче адекватні
чому так?
румуни ж наче адекватні
Свого роду протест проти діючих.
Flower Girl23• 05 мая в 16:03
Ответ дляfrumoasa17
Меня всегда удивляет, когда украинцы за границей, начинают хаять ту страну, в которой находятся... Или власть страны... А ничего, что Румыния Вам защиту предоставила? Почему ’придурки’ именно граждане, они не имеют право на собственное мнение?
Ответ дляanta_res
Та не поспішайте поки. Румуни не такі дурні, як деякі інші. Чаушеску теж мав великий рейтинг, якщо що.
Уряд та парламент прозахідні, чому ламаються на президенті
Мабуть повтору хочуть часів Чаушеску.
Ответ дляFlower Girl23
Румунія мені захист не надавала. Я громадянка двох країн - України та Румунії. Тому маю право критикувати вибір.
Я спочатку теж здивувалася, як так можна, чому вони голосують за проросійського.
Але потім подумала - ну шо від них хотіть, якщо ми самі під час російської агресії проти нашої країні, проголосували за Зеленського. То шо хотіть з румунів, на них так то раша навіть не нападає, шо їм.
Flower Girl23• 05 мая в 16:16
Ответ дляfrumoasa17
Мои родственники давно живут в Англии, тоже имеют два гражданства... 1 мая в там прошли муниципальные выборы, но только в половине графств... Вторая половина будет голосовать через год... Если бы выборы прошли везде одновременно, Стармеру пришлось бы, скорее всего, скоропостижно уйти в отставку... Но мы эти вопросы с ними не обсуждаем...
Ответ дляYuliya82
Я думала, що це Ви Україну так точно описуєте)))) Чого Ви заглядаєте на інші країни. В нашому зеленому болоті буде зовсім скоро гірше всього гіршого з таким стилем керівництва
Це точно. Дивують претензії людей до громадян інших країн, коли самі привели до влади в Україні повного політичного нікчему, популіста та брехуна
Flower Girl23• 05 мая в 16:19
Ответ дляLudaSHS
Думаєш той Сіміон отримає перемогу?і буде пропашкине і праве все?
А Вы полагаете, что Конституционный суд отменит вторые выборы подряд? Или найдут снайпера до 18 мая?
Касабланка8888• 05 мая в 16:19
Да.
Читаю новости о Румынии и думаю что возможно зря не оценила эту страну.
Ответ дляfrumoasa17
Боюся щоб не затиснули нас і Молдову, перерізання шляхів торгівлі і поставки ресурсів нам. Вообще, як колись попереджав Портников наче і інші, в Європі будуть праві і всякі прорашисти приходити до влади і буде трусити , а якщо війна десь в Балтиці, Арктиці і оце все, не знаю чого чекати в ці десятиріччя.
хоча... тут би вижити зараз
Ответ дляOlga Zelenyak
Шрайк диаспора голосует активнее: явка была 821 тысяча, сейчас 973 тысячи.
Это даст непонятный эффект, потому что диаспора у румын несколько упоротая, в ноябре они повально голосовали за п.. Джорджеску.
Ответ дляfrumoasa17
До речі
Наші до 2025 подвійне громадянство голосують, вже є проект, раніше я це сприймала як маркер виборів, нашим вигідно щоб виїхавши голосували, ті що в Канаді, Ес
Тобто прозахідний вектор . А тут цей вектор черті що в самому Ес.
Ответ дляFlower Girl23
Без понятія
Я думаю що політично світ далі буде змінюватися. Можливо західного світу, який ми малювали собі в 20 ст вже не буде існувати. Румуни це тест для інших. Тому всі дивляться.
Ответ дляМанула
Всюди люди однакові, якись % всяких всюди
Деякі на Трампа моляться, я зараз дивлюся сайт Білого дома як якесь шоу , там таке клжен дегь
Ода Трампу і треш