frumoasa17• 05 мая 2025

Ви б змінили країну, якщо не влаштовує її можливий майбутній президент?

І взагалі її можливий майбутній геополітичний напрямок, відтік інвестицій та інші наслідки. І керувати буде щось по типу Орбана, Фіцо або Трампа. Одним словом підколодна русня.
Можливість є, готувалися потрохи, не буде значної втрати якості життя. Але доведеться кинути частину рідних та близьких, до яких я дуже прив´язана, інші теж готові їхати, але країни у нас будуть різні. З близько кола тут залишиться 2-3 сім´ї.
Mrs.Ochmonek• 05 мая 2025
Ще є другий тур. Не поспішайте
автор frumoasa17 • 05 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Думаєш той Сіміон отримає перемогу?і буде пропашкине і праве все?
Я скептично налаштована. Майже 2 кратна перевага. Ті, хто голосував за кандидата від правлячої прозахідної коаліції не на 100% підтримують в другому турі іншого прозахідного.
Плюс ще один, куди хитне його виборців, то ніхто не знає, а там 1.2 мільйона. Ще і явка 53%. Іншим мабуть пофіг.
Манула• 05 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Всюди люди однакові, якись % всяких всюди
Деякі на Трампа моляться, я зараз дивлюся сайт Білого дома як якесь шоу , там таке клжен дегь
Ода Трампу і треш
Так, як кажуть, напевно розвиток соцмереж та ЗМІ призвів до такого стрибка ’свідомості’ на виборах ...
автор frumoasa17 • 05 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Боюся щоб не затиснули нас і Молдову, перерізання шляхів торгівлі і поставки ресурсів нам. Вообще, як колись попереджав Портников наче і інші, в Європі будуть праві і всякі прорашисти приходити до влади і буде трусити , а якщо війна десь в Балтиці, Арктиці і оце все, не знаю чого чекати в ці десятиріччя.
хоча... тут би вижити зараз
Електрика, логістика...
Svetrise• 05 мая 2025
почему большинство, то есть народ, не меняет президента, а думает о том, что ему надо покидать страну.
почему власть народа на самом деле циничная игра власти с народом по принципу «делаем, что хотим и нам ничего за это не будет»
почему такая утопия всегда, что касается будущего..
LudaSHS• 05 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Електрика, логістика...
Так все там
alisarich• 05 мая 2025
Мне плевать, фицо никак не влияет на уровень и качество моей жизни, до политики дела нет
LudaSHS• 05 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Погано(
Країна розвивалася
автор frumoasa17 • 05 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Погано(
Країна розвивалася
Є таке.
Плюс це постійна політична криза, якщо він не зможе розігнати парламент. Парламент прозахідний, воно незрозуміло що і ці постійні суперечки будуть. Нестабільність, що на руку одному.
ok1904• 05 мая 2025
Ответ дляrybka21
я вражена
чому так?
румуни ж наче адекватні
Такі ж як грузини, ніс за віто .
Лизочек• 05 мая 2025
А как сменить?
Если говорить о Румынии, то они в ЕС и поехать по Европе в поисках лучшей жизни они могут.
Если говорить об Украине, то так просто не получится. Сейчас есть вариант защиты и то она временная. Раньше не было и этого. Сменить страну не так уж и легко, легче об этом сказать )
TaFo• 05 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Не Польща, а Румунія. Тут все гірше. 3.8 мільйона придурків в першому турі проголосували за ультранаціоналіста, у якого є не підтверджені зв´язки з кацапами.
и что? немцы вовсю русню поддерживают, а мы все лезем и лезем к ним на пособия.
вас вообще что именно волнует?
Sentjabrinka• 05 мая 2025
Ответ дляЛизочек
А как сменить?
Даже имея такую возможность и румынам не так просто приехать в другую страну, найти там работу и снять жильё
ok1904• 05 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Є таке.
А як оцінює ситуацію Ваш чоловік? Готовий на переїзд?
автор frumoasa17 • 05 мая 2025
Ответ дляok1904
З чоловіком у нас однаковий погляд на ситуацію.
Він почав готуватися раніше, навіть до першого відміненого туру в 2024 році, а думки про це взагалі були ще раніше...
Це я не готова морально, так як деякі близькі для мене сім´ї залишаються. Мені потрібні всі поруч...
ok1904• 05 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Чоловіка треба слухати, і яку країну розглядає чоловік? Щось з Азійських країн?
автор frumoasa17 • 05 мая 2025
Ответ дляok1904
Не на мій темперамент слухатися, але тут напевно що буду. Ситуація стала ще складніша, майже катастрофа. Здається х#йло і дурний народ поклали ще одну країну - прозахідна, правляча коаліція розпалася, прем´єр-міністр пішов у відставку.
Ні, не Азія, країна ЄС.
marvik• 06 мая 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ні, не Азія, країна ЄС.
Я помню вы писали, что думаете насчет Австрии, так вот тут тоже в парламенте терки с осени и последние выборы выиграли ультраправые, у которых похожая политика...
автор frumoasa17 • 06 мая 2025
Ответ дляmarvik
Але коаліція була створена без них, хоча було велике зволікання.