Сколько_мне_лет?• 05 мая в 17:13

Фотографи-який фотоапарат купити?

Дівчата, порадьте будь-ласка, яку саме модель обрати?
Тільки не смійтесь, я ветеринар, але завжди хотіла спробувати себе в фотографії, хочу для початку купити просто фотоапарат, щось знімати, пробувати, потім вже купити навчання. Чи можна вкластися в бюджет до 1000 $? Порадьте саме модель, бо їх дуже багато, який саме взяти не розумію. Буду вдячна за поради.
Кофр для ноги• 05 мая в 17:15
У мене Nikon z6
З бісиками• 05 мая в 17:22
У меня первым был Кенон д80, недавно сменила на Сони а7 III (перешла на беззеркалку).
Что до советов, то совсем начальные типа d1000 я даже в начале не рассматривала. Посмотрите на 850д кенон, почитайте отзывы и обзоры
автор Сколько_мне_лет? • 05 мая в 17:28
Ответ дляКофр для ноги
У мене Nikon z6
Дякую
автор Сколько_мне_лет? • 05 мая в 17:28
Ответ дляЗ бісиками
Дякую, почитаю
Директор Пляжу• 05 мая в 17:33
телефонам фотайте
Мозговая пилочка• 05 мая в 17:41
Ответ дляДиректор Пляжу
телефонам фотайте
Телефон так не сфографує як фотоапарат
фрау Гітта• 05 мая в 18:10
Ответ дляМозговая пилочка
Телефон так не сфографує як фотоапарат
Звичайно. Там треба об´єктиви мати круті)
Пригаю-цибаю• 05 мая в 18:44
Колега. Я теж маю Вет освіту. Люблю фотографувати. Купіть Кенон 600 Д. Найпопулярніша зеркалка для початківців. Можна знайти бу недорого, бо в свій час їх випустили і продали найбільшим тиражем, були дуже популярними
Мозговая пилочка• 05 мая в 19:15
Ответ дляфрау Гітта
Я в курсі, тому так і написала, що телефон не сфотографує як фотоапарат 🤷‍♀️
автор Сколько_мне_лет? • 05 мая в 19:37
Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую
tarveldy• 05 мая в 20:41
Раджу спочатку навчання, вже потім коли будете розуміти вже обирати тушку, об´єктив під свої потреби