Кидстаффовка• Изменено 06 мая в 01:11

Оновлення айфону і інстаграм( У всіх так?

Десь тиждень тому після чергового оновлення айфону щось сталося з фотоальбомом і з зберіганням контенту з інсти((. Якось по іншому все посортувало з фото/відео, якось не зручно, все тепер шукаю довго. Але найнеприємніше, що тепер неможливо зберегти редагований рілс чи сторіс з інсти з музикою( Зберігає відео, але без прикріпленої музики( Для роботи дуже не зручно, робила сторіси і рілси заздалегідь, а потім просто заливала готовий контент.
Це у всіх так чи можна налаштувати якось щоб зберігалось на тел з музикою? Може це в мене щось злетіло з налаштуваннями? Як повернути?
автор Кидстаффовка • 06 мая в 04:20
😢😢😢
автор Кидстаффовка • 06 мая в 04:20
Невже крім одного клоуна ніхто більше не зайде🥹!?
Голубка миру• 06 мая в 07:21
Я айфон не обновляю, чтобы фототека не обновлялась, все жалуются на нее, так у меня и инста не обновляется, до сих пор квадратная
Но скачивалось без музыки у меня всегда
автор Кидстаффовка • 09 мая в 02:17
Ответ дляГолубка миру
Но скачивалось без музыки у меня всегда
А як зробити щоб не обновлювався, підкажіть?