Белая и пушистая• 06 мая 2025

Вот это я пожила семейной жизнью)

В 20 вышла замуж, семья, дети. Спустя много лет другие отношения были, тоже жили семьёй. Вообщем мне 42 и я с трудом избавилась от последних отношений.
Я не могу поверить в счастье, что можно жить одной, спать спокойно, никто не раздражает, ни с кем не нужно ничего обсуждать, поддерживать и слушать бредни.
Не нужно отчитываться за свои поступки или действия. Не нужно делить семейный бюджет.
Сейчас бывший рвётся обратно и ещё есть мужчины, которые хотели бы со мной отношений. Вчера с одним разговаривали допоздна и он говорит, пишет мне милые слова и говорит, что приедет ко мне. Он хочет семьи.
У меня паника🤣
Положила трубку, думаю как хорошо, что я больше на это не поведусь.
Легла в свою кроватку одна и ощутила как же мне хорошо впервые за многие годы.
Соня-сонятко• 06 мая 2025
Автор, я так добре розумію про що ви
Так, у мене були не дуже стосунки, як тут пишуть ’то ви просто нормального мужика не зустріли’, може й так, але я не планую експериментувати.
Чим старшою стає моя дитина, тим більше мені ліньки цим морочитися. У нас з сином повністю налаштований побут під нас двох.
Так, є один з яким час від часу зустрічаюся, але на щось серйозне погоджуватися не хочу. Я сама по собі і на зараз мені в кайф. Хоча від крайніх моїх серйозних стосунків пройшло вже років 4 і я за собою не помітила відчуття самотності. Так, інколи хочеться допомоги, підтримки і всякого буденного, але в кінцевому підсумку моя свобода перемагає)))
Наше життя не має будуватися у рамках: чоловік-сім´я-борщ і т.д. Не всім це треба, не всі вміють і можуть, тому я за індивідуальний комфорт і внутрішню гармонію.

Уравнобешенная• 06 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви так зневажливо висловилися стосовно автора. Я побачила те, що ви мали на увазі
Ви побачили рівно те, що Вам ’побачило’ Ваше внутрішнє ’я’. А от чому воно так, запитайте в першу чергу самі себе. Чи боїтесь навіть самі собі правду сказати?
В танке• 06 мая 2025
Ответ дляУравнобешенная
Ви похвально самокритичні. То певно від великого виховання так знатно спорожнились? З облегшенням
Ось такому вас і лише і навчили в циганському таборі, ви ж не такі, як усі, а багаті? Жалюгідне видовище, що виростили маргінали
В танке• 06 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Воно усім хамить не від великого розуму. Не звертайте увагу на тупеньке)))
Уравнобешенная• 06 мая 2025
Ответ дляВ танке
уті бозя моя, та не ліпіть вже свій табір всім вийдіть а його огорожу, там є нормальне життя. А хто тут жалюгідний і маргінал, чудово видно по Ваших випороженнях-постах, в котрих приписуєте своє власне іншим. Ще раз, з облегшленням
забиякина• 06 мая 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Саме так)
Багато уваги з боку подруг, друзів, колег та чоловіків. Тому мені дійсно не хочеться більше належати одному, коли мені належить весь світ))
и подруги хотят с вами жить и отношений? да вы роковая женщина!
Уравнобешенная• 06 мая 2025
Ответ дляВ танке
хамите тут лишень Ви, причому явно в силу власних внутрішніх причин
А_мій_самий_самий• 06 мая 2025
Ответ дляВ танке
Я так і зрозуміла вже. То точно не від великого щастя
забиякина• 06 мая 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Знала одну пару. Він педофіл, вживав наркотики, бігали щ однієї орендованої квартири на іншу.
Він перебирався заробітками.
І коли він загинув під час обстрілів
Його дружина ( вона не маргіналка, але така простенька, продавчиня в магазині) вже два роки постить щодня в фейсбук як ’ опустела без тебя земля, как мне несколько часов прожить’
Це ж напевно він для неї був нормальним
а откуда информация о педофилии?

В танке• 06 мая 2025
Ответ дляУравнобешенная
У вас якийсь трігер з випорожненням? У кого що болить))) А втретє повторити слабо?
В танке• 06 мая 2025
Ответ дляУравнобешенная
Лишень? Це вас матка навчила?)
Уравнобешенная• 06 мая 2025
Ответ длязабиякина
Усьо, зараз і Вас запишуть в циганський табір Он як їх від правди ковбасить
Гжегож Бженчишчикевич• 06 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Автор, я с вами🥰
Кайфую уже лет так 10 одна. Делаю, что хочу, ни с кем не советуюсь, ни на кого не трачу свои нервы. Дети выросли, радуют.
Наблюдаю за подругами, окружением, одна не работает и очень боится, что муж налево пойдёт, всё звоночки какие-то выискивает, другая во втором браке, срутся и любятся через день, а в соцсетях ´моя любовь, моя жизнь´... Третья после работы и магазинов с баулами домой еду тащит, чтоб любимому наготавливать.
И все три мне активно подсовывают своих знакомых/друзей для знакомства, бо ´человек - существо парное´😂
А мне просто в кайф одной. Я даже после таких посиделок спешу домой, чтоб побыть в тишине. Зато регулярно слышу от других ´везёт тебе...´
Так что кайфуйте и никого не слушайте, как и что вам нужно жить/делать.
В отношениях должно быть комфортно. У меня комфортные отношения с любимым человеком, повезло . Никого не сватаю, не подсовываю, это неблагодарное гиблое дело.
Варена цибуля• 06 мая 2025
Ответ дляОдні думки
Вот вам и пишут, что просто вам не повезло в жизни встретить своего человека.
Мы не умнее природы, человек существо парное))
Ви помиляєтеся. За природою ми соціальні, але не парні. Авторка в соціумі живе, їй всього вистачає
Безпорадна Кроко• 06 мая 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У меня рядом никого уже два года.
Мне тупо лень вот эту хрень начинать

Есть один для секса, кончила и ручкой помахала
У вас наверно высокое либидо? А то я не понимаю как можно хотеть секса, но не хотеть быть с этим человеком.
Оце так цабе• 06 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Я понять не могу чем вам везет.
Если кто хочет , остаться одному вообще не проблема)
Пойди и разведись и в чем проблема))
Ну вот многие так говорят. Я как-то ответила ´разведись и тебе будет так везти´, чуть врагом навеки не стала))
Кстати, для многих мужиков я триггер, как подруга их жены)
Оце так цабе• 06 мая 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Согласна. А мне не комфортно в отношениях, поэтому даже не пытаюсь что-то там строить.
Гжегож Бженчишчикевич• 06 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Наверное , срабатывает ещё тот фактор, что все нормальные, с кем можно строить отношения, в таком возрасте давно заняты. У свободных голова полная тараканов. Тогда уж лучше одной, чем такое недоразумение рядом
Варена цибуля• 06 мая 2025
Ответ дляПосле 18
мені 45, недалеко від 42. І не потрібна чоловікам, в т.ч. й своєму чоловіку. І черги нема.
Мені 46... І я потрібна, навіть своєму чоловікові..... Висновок: у всіх по різному, тому не треба судити виключно по собі

Варена цибуля• 06 мая 2025
Ответ дляПочекуха
Згодна, нічого не маю проти самотності, сама обожнюю бути одна і жити своїм життям, але чоловіки тут ні до чого. Я вважаю щось не подобається-на вихід, а не роками варитися у відносинах у яких тобі погано і ти ненавидиш ці стосунки і свого партнера
Ну от я не наважилася взяти і підти. Тому в таких темах радію за тих, хто хоробрий
Оце так цабе• 06 мая 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я просто не мыслю такими шаблонами. Мне одной комфортно и хорошо, у меня куча разных дел и дома я отдыхаю. Поиск мужчины для отношений стоит, если не на последнем, то на предпоследнем месте в моей жизни.
Безпорадна Кроко• 06 мая 2025
Ответ дляВерочка 100%
Поздравляю Вас! И понимаю
Я была замужем, была морально зависима от мужа, ну все как водится))
Развелись. Определенное время была ломка, а потом я распробовала свободную жизнь. И вот все то, что слово в слово Вы описали в старпосте)))
Ніколи знову не погоджуся на заміжжя
Стосунки є, все є.
Заміжжя - ніколи))))
Я свободная, делаю что хочу, управляю своей жизнью как хочу. Дети есть, взрослые.
Меня все устраивает)
У вас отношения без обязательств?
Одні думки• 06 мая 2025
Ответ дляВарена цибуля
Чому ви свою власну думку видаєте за аксіому?
Саме за природою, людина створена, щоб знайти пару і, як наслідок, розмножуватись. Інакше - людство вимре. Це закон природи. А законы природи ще вдалось перемогти нікому.
Верочка 100%• 06 мая 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
У вас отношения без обязательств?
Почему? Мужчина вкладывается материально и морально. Помогает, решает проблемы. Ну как проблемы)) разделяет со мной задачи. Не гружу его конечно.
Обычные отношения.
Намекает на замужество, я конечно морожусь. Не готова снова замуж.
Прекрасно общаемся, все хорошо.
автор Белая и пушистая • 06 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Если он ненадежный балабол, так вряд ли подарки долго длились , просто пыль в глаза.
Подарки постоянно.
А вот требования появились позже.
Знаете это из такой категории:
-Я ей цветы дарил.
-А она?
-А она не дарила.
😂
Варена цибуля• 06 мая 2025
Ответ дляОдні думки
Ні, ви глибоко помиляєтеся. За природою самка обирає самця, який переміг іншого - тобто з сильними генами і міцним здоров´ям. З настанням наступної овуляції - знову сильний самець, не обов´язково той самий: хто переміг, той і папа.
Вчить біологію.
Безпорадна Кроко• 06 мая 2025
Ответ дляВерочка 100%
Обычные отношения.
Прекрасно общаемся, все хорошо.
Поняла, спасибо за ответ. Просто вы написали что свободная и делаете что хотите, вот я и подумала раз все сама, то наверно без обязательств.
Одні думки• 06 мая 2025
Ответ дляВарена цибуля
Вчить біологію.
ВчІть правопис)))
У вас якийсь розлад? Ви щойно писали, що людина не парна істота. А тепер геть протилежна відповідь.
Варена цибуля• 06 мая 2025
Ответ дляОдні думки
ВчІть правопис)))
Де протилежна? Ви вчіть біологію, перш ніж ахінею писати.
Для примітивного розуму роз´яснюю: запліднення - це не стосунки пари

Завжди, коли немає аргументів, то приколупуються до правопису. Бо немає більше до чого.
Одні думки• 06 мая 2025
Ответ дляВарена цибуля

Хто потрібен для запліднення? Часом не пара - чоловік і жінка?
А правопис не менш важливий за біологію, про яку першою приколупались ви.
У вас дійсно якась біполярка.