Наташа 87ф• Изменено 06 мая в 11:33
Жінки, у кого діти від першого шлюбу і тато не йде на контакт з дитиною рідний.
Як пояснюєте це дітям,щоб не травмувати? Колишній приїжджав до донечки ще в 2023 . Аліменти платить мама , спілкуватися не бажає
Я_не_аноним_100%• 06 мая в 11:57
Что бы вы не говорили, говорите это спокойным равнодушным тоном, не драматизируйте сами эту ситуацию перед ребёнком. Говорите как есть, что не хочет общаться, причины вам не известны. Если вы будете сами спокойно это говорить, у ребёнка не будет возникать мыслей что это это плохая и травмирующая его ситуация.
Небоброїдка• 06 мая в 11:57
Ответ дляНаташа 87ф
Дякую за пораду. Не висосана,а реальна. Бо такі параші як він потім являються і я твій тато доцю ,а мама не давала спілкуватися
Автор, сразу пишите всю историю, чтобы вам дали советы, а то выдаете информацию по чайной ложке
Мальдивирую• 06 мая в 12:00
Авторка хоч і зареєструвала сьогодні новий акк, але дуже помітно, що вона тріль зі стажем
Ответ дляГалябалована
Коли у дитини є тато, то хто її навчив казати тато на вашого нового чоловіка в її ДВА роки ???
А требуло вчити? Дитина сама потягнулася
Ответ дляМальдивирую
Автора дуже багато сьогодні.
Вже третя тема і сьогоднішня реєстрація
Вас це тривожить?
Ответ дляПукимончиг
По какому поводу полицию вызывал ?
Що я була з донькою на ринку,коли він приїхав
Дивне створіння• 06 мая в 12:07
Ответ дляМальдивирую
Автора дуже багато сьогодні.
Вже третя тема і сьогоднішня реєстрація
скорее всего основной акк забанили, а писать очень хочется)
Мальдивирую• 06 мая в 12:10
Ответ дляДивне створіння
Та зрозуміло
Галябалована• 06 мая в 12:11
Ответ дляНаташа 87ф
То нехай би називала його по імені. Це нормально. Нехай тягнеться до Юри, Гриші, Вови... Але як то воно батьку чути від власної дитини що вона називає батьком іншого чоловіка бо це ж її так навчили. Замітьте, дитина не сама навчилась, ви її навчили. Неадекватство з вашої ж сторони. А тепер уже дитину публічно звинуватили, що то ж дитина в два роки сама потягнулася його батьком називать і називає, не каже по імені а прям тато каже.
Ответ дляНебоброїдка
Жили з колишнім рік,потім я подала на розлучення. Дуже сильно гуляв,ніколи не забезпечував нас з донькою. Після розлучення пропав,коли дізнався,що одружилася вдруге з´явився і почав скандали
Ответ дляГалябалована
Дитина бачить хто є хто
Галябалована• 06 мая в 12:14
Ответ дляНаташа 87ф
Дитина бачить хто є хто
То що тоді їй пояснювати коли ваша дитина бачить хто є хто??? У вас бачите дитина винна бо стала з пельонок чужого чоловіка татом називати.
Галябалована• 06 мая в 12:16
Цій дитині лише поспівчувати. Дитина не винна, що мати у неї того...
Ответ дляГалябалована
Що ви мелите?
Ответ дляГалябалована
Вашій дитині треба поспівчувати. Бо у Вас шиза. Моя дитина найщасливіша. Бо їх мама не терпіла чоловіка,як більшість жінок, тримаються за зрадників і алкашів
Галябалована• 06 мая в 12:25
Ответ дляНаташа 87ф
Промазали)))) У мене двоє дітей. Всіх називають як має бути.
Але якби склалася ситуація як у вас, авторе, то все одно батько називався б батьком (ну от який він є - алкаш чи ще який, але він є батьком, не інший. ) А іншого би дитина називала по імені : Саша, Вова, Вася...
А у вас все одним місцем вирішується, але не розумом, нажаль. От тому дитині вашій і співчуваю.
Ответ дляГалябалована
Одним місцем? Знаєте,якщо дитина сама почала так називати,що мені треба було сварити її? Я казала їй,що тато Максим,а Вадим то друг. А вона плакати починала
Галябалована• 06 мая в 12:35
Ответ дляНаташа 87ф
То і поясніть дитині, що вона Максимівна бо її батько Максим.
А Вадима за його добро і постійне піклування про неї вона почала з часом називати сама татом бо його полюбила так як має дитина батька любити.
Ответ дляГалябалована
Я і пояснила так
Закуйовджена життям• 06 мая в 13:14
Пояснювала, що у тата зараз немає часу, аби поспілкуватися, але тато її дуже любить і обов´язково знайде час на неї.
Казала так суто з одного міркування: дитині може бути дуже боляче від того, що її рідний батько її кинув.
Паралельно я скандалила з колишнім, аби, хоча, б зателефонув дитині. Іноді телефонував.
З часом, спілкування в них ставало все рідшим. Врешті, взагалі припинили спілкуватися. Аж до 14 років дитини. Тут ’тато’ згадав, що в нього донька є. Почав писати дитині, запрошував зустрітися д ст в кав´ярні... Донька не те, що б відмовлялася принципово. Просто в 14 років життя обертається вже не тільки і не стільки навколо батьків. А тут ще й, по суті, незнайомий дядько. Вона знає, що це тато, але ж що це за людина і чи буде цікаво з ним - невідомо. Але, якось, почали спілкуватися. Більше переписувалися.
Так було роки три. Десь в 17 років донька почала скаржитися мені, що батько намагається їй нав´язати якесь своє бачення того, як вона має вдягатися, спілкуватися, проводити час, куди йти вчитися і т.д. Причому, в мене зауважень до неї, в цих питаннях, не було. Нормальний підліток. Доволі, до того ж, спокійний (як на підлітка).
Врешті, донька не витримала, прямо написала батькові, що їй неприємне таке спілкування. Батько образився і, вже кілька років, вони не спілкуються.
Сусановна• 06 мая в 13:40
Чолвік з сином практично не спілкується, живемо разом,йому на дитину всеодно. Звикли. Не всі чоловіки гарні тата,чт чоловіки дружинам.
Ниф_ниф• 07 мая в 03:33
Ответ дляНаташа 87ф
Ви дивна їй Богу. У вас сімʼя, чоловік, тим паче з 2 років доньки. Що тут пояснювати? З чого тут робити драму? Навіщо взагалі брати ті 900 грн аліментів …🤦🏽♀️