Голубая фишка• 06 мая в 11:55

Утомила мама, ноет, чтоб я возвращалась

Капает на мозги каждый день, как ей одиноко, ч о никому не нужна , все ее бросили. Как же я устала от нее, нет сил. Я возвращаться не собираюсь, она уезжать не хочет. Но каждый день мне рассказывает какая я эгоистка, думаю только о себе. Так уже морально от нее устала. У кого такие мамы, которые постоянно ноют, причитают, вычитывают и которым все должны, как общаетесь?
Залатавая• 06 мая в 21:44
Ответ дляГолубая фишка
Я не боюсь, но не считаю, что должна быть привязана к маме территориально. Я вообще такое первый раз слышу, строить жизнь возле родителей, может и вокруг родителей, не понимаю, серьезно
Вы родитель, как моя мама?
Я родітєль, але ще поки маленьких дітей. А також я дочка.
А також я не виїздила якраз з тих причин, що не збираюсь кидати ні батьків, ні свекрів самих тут.
Це ж не окупація. Можна жити і живуть мільйони. А ви так преподносите, наче тут в огні все денно і нощно і яка мама безсовісна вас звать до себе. Вона то бачить, що купа молодих людей, і дітей її знайомих і сусідів. А ви прямо трагедію робите, наче кінець світу
Карамелька• 06 мая в 21:46
Ответ дляАристократка-тунеядка
автор можно я спрошу у вас совета, а что делать человеку, который не может пройти мимо мам и пап знакомых, которые уехали, возит продукты и по больницам. А родные стали немощные, лежачие. Послать знакомых или их родителей на ху* послать, чтобы не обращались за помощью ко мне. Что бы вы мне посоветовали?
вы хороший человек, но к сожалению это часто не ценится. Пусть Бог благословит вас.
но с другой стороны, вам, наверное, нужно научиться стать жестче
Залатавая• 06 мая в 21:48
Ответ дляИз Виа-гры
Как бы вам покультурней сказать ... Во мне говорит здравый смысл и жизненная опытность . Да , я могу махнуть на другой край света в поисках хорошей жизни . И никто мне этого не запретит . Крепостное право давно отменили . Можете считать меня кем угодно - эгоисткой , недостаточно любящей и благодарной ... мне в принципе глубоко плевать на мнение анонима с форума . Потому что то , что вы сейчас пишете - дешевая манипуляция и не более того . А автора я очень хорошо понимаю , у меня мать в том же роде .
Ну яка у вас мать? Яка боїться залишитись самотньою і нікому не потрібною? Що в цьому повинного? Що робити і як жити далі таким самотнім людям?
Для чого взагалі було ростити тих дітей і віддавати кусок своєї молодості щоб їх піднять?! Треба було жити для себе і по світу їздити
Из Виа-гры• 06 мая в 21:48
Ответ дляЗалатавая
Да, мають будувать своє життя поруч з батьками. Або з часом забрати ближче.
Вам чушь, бо ви як огня боїтесь присутності вашої матері поруч, хоч і не зізнаєтесь в цьому
Не смешите мои тапочки . Должны строить свою жизнь рядом с родителями .... Скажите еще - в одной квартире ...
автор Голубая фишка • 06 мая в 21:48
Ответ дляЗалатавая
Я выше писала, что дело не в этом, а в том, что сейчас построила я и дети жизнь заново, мне вернуться в Украину и что делать дальше? Старший не вернётся, у мужа жизнь тут, и в меня и в младшего ребенка тоже тут. Как Вы не поймёте о чем пишу
автор Голубая фишка • 06 мая в 21:49
Ответ дляИз Виа-гры
Ну , наверное на одной улице точно, она или прикалывается , или я не знаю
Залатавая• 06 мая в 21:49
Ответ дляИз Виа-гры
Не треба в одній квартирі. А просто поруч, щоб в любий момент пригнуть в машину і за пару годин вже бути поруч
Из Виа-гры• 06 мая в 21:52
Ответ дляЗалатавая
Какая у меня мать ? Еб@нутая . И всегда такой была . А рожать и растить меня я не просила . Да , это банально и вполне в духе Советчицы , но это правда .
Из Виа-гры• 06 мая в 21:53
Ответ дляГолубая фишка
Да странная какая-то женщина . Читаю и умиляюсь .
Залатавая• 06 мая в 21:53
Ответ дляГолубая фишка
По вашій логіці до чого тут старший? В нього своє окреме життя, як і у вас від мами. Тільки чогось ви не хочете від нього далеко їхати, правда? А чого б це? Сепаруйтеся.
Ви ждали тут 100% підтримки і всі напишуть яка ви молодець і заблокуйте матір. І вас так тригерить один анонім, який не на вашій стороні.
Хотілось тільки меду на 8 сторінок.
А ні, я на боці вашої матері.
Але ви все вирішили, тож тема це очікування похвали і все
Залатавая• 06 мая в 21:55
Ответ дляИз Виа-гры
Ну якщо уб@нутая, то все з вами зрозуміло. Але автор відкрито так не називає. Але нізащо не поселила б і поруч, і це відчувається
Из Виа-гры• 06 мая в 21:56
Ответ дляЗалатавая
В чью машину ? У меня машины нет . Да она мне пока и не нужна .
Хвігура мічти• 06 мая в 22:09
Ответ дляЗалатавая
Сім´я тримається разом, а не ти можеш здохнуть в своїх хаті і завонятись, а тебе знайдуть через 2 тижні
Ви пишете про крайнощі.
Ніхто не забороняє мамі дзвонити у Вайбері і спілкуватись.
Але ось таке маніпулятивне ставлення призводить до того, що діти припиняють будь-яке спілкування, бо хочуть жити без дорікань і маніпуляцій.
Хвігура мічти• 06 мая в 22:10
Ответ дляЗалатавая
Так, мають жити на такій відстані, щоб могли перевірити, якщо день чи два не відповідають.
І як старість остаточно слабить, то мають бути біля дітей, а не чужих сідєлок, як тут пишуть.
Автор як би не лукавила, та вона нізащо не хоче забрати її до себе. А якби і забрала, то відправила б назад швидко
Ви додумуєте.
Хвігура мічти• 06 мая в 22:11
Ответ дляЗалатавая
Коли немає дітей, то ніхто не зобов´язаний. Що не понятно?
У вас говорить тільки егоїзм і не достатня любов і вдячність до батьків, якщо ви так легко можете відмовитись від них і на інший кінець світу махнути в пошуках красивого різнокольорового життя.
Я з вами в дискусію вступати не буду! Ми як на різних полюсах
Ви не праві, і вам віже багато людей про це пишуть, але ви вперто не хочете нічого чути.
Залатавая• 06 мая в 22:12
Ответ дляХвігура мічти
Що таке багато?
Да мені все одно як ви багато відноситесь до своїх батьків
Из Виа-гры• 06 мая в 22:13
Ответ дляЗалатавая
Що таке багато?
Да , мы заметили .
автор Голубая фишка • 06 мая в 22:19
Ответ дляЗалатавая
Хотілось тільки меду на 8 сторінок.
А ні, я на боці вашої матері.
Старший при том , что недавно живём в другой стране и не запланированно, живём отдельно, в разных городах, дальше он планирует уехать, но сейчас мы держимся на связи, много нюансов, помогаем друг другу в адаптации.
А у нас макарошки• 06 мая в 22:21
Ответ дляЗалатавая
З якого б дива мати автора у своєму віці має здохнути і завонятися? Я от зараз теж живу сама, треба напрягти дітей, нехай бросають все і їдуть до мене, щоб я не здохла сама ненароком? Чи мені лізти в їх сім’ї, бо як це так жити окремо?
Вообще не факт• 06 мая в 22:25
Авторе, у вашої мами є інші діти або онуки в Україні? Якщо ні, ви можете реально їй допомогти з переїздом і облаштуванням? Не просто на словах, а конкретно отримати статус, місце проживання, оформитись?
Батьків теж зрозуміти можна - покидали їх тут діти як собак, вибачте, напризволяще. Роками не бачать дітей та онуків, розірвані долі, відкладене життя. Як можуть намагаються висловити свій біль.
Часто фраза дітей ’не хочуть виїжджати’ означає що нічим діти з переїздом їм не хочуть або не можуть допомогти. І у батьків розпач і паніка. А не’егоїсти’.
Залатавая• 06 мая в 22:28
Ответ дляА у нас макарошки
Так все одно її жде такий кінець в самотині рано чи пізно. Автор не збирається ніколи вертатись. певно, і приїздити тоже.
Вам не шкода цієї жінки, яка небачить навіть іноді дітей і внуків, правнуків не побачить?
Одинокаі нещасна буде на старості, без уваги і живого спілкування.
Як страшний сон
Залатавая• 06 мая в 22:29
Ответ дляВообще не факт
Хоч одна знайшлася ще) добрий вечір, не обділений емпатією анонім
автор Голубая фишка • 06 мая в 22:29
Ответ дляВообще не факт
Я одна в семье. По поводу переезда да, я писала, со всем можем помочь, ну или в нашем случае сделать, но было бы желание, его нет, боится или просто не хочет не знаю. Всегда один вопрос, а что я там буду делать, ей говоришь, и как в бездну
Чаклунка-ведунка• 06 мая в 22:31
Ответ дляЗалатавая
Надеюсь это вы пишите чтоб подраконить форум и серьезно так не думаете.
Вообще не факт• 06 мая в 22:33
Ответ дляГолубая фишка
Ну, ось. Ви одна у мами, вона банально боїться смерті на самоті. Скажіть чесно, з 2022 року скільки часу вона мала з онуком? Скільки разів ви до неї приїжджали? Як допомагаєте морально чи матеріально їй весь цей час, поки ви з родиною в Європі?
Зрозумійте, вона обділена увагою, теплом і любов´ю єдиної дочки. Попереду лише болячки і самотність, вайбери то ні разу не заміна живого спілкування.
Мені дуже шкода таких літніх людей, а їх сотні тисяч в Україні.
А у нас макарошки• 06 мая в 22:33
Ответ дляЗалатавая
Як страшний сон
Моя свекруха в свої 75 двічі на рік ганяє сама за кордон, щоб поняньчити правнука. В чому проблема матері автора, яка майже на 10 років молодша, приїхати до внуків? Автору треба бути там, де її сімʼя, де є робота. А мати свою пенсію вже заробила, їй однаково де доживати. Через її забаганки автор має кинути старшого сина, якому ще потрібна підтримка, чоловіка, у якого робота в іншій країні і їхати няньчити доволі ще не стару матір?
Из Виа-гры• 06 мая в 22:33
Ответ дляЗалатавая
Як страшний сон
А автор обязана возвращаться ? Сфигали ? Какой закон ее к этому обязывает кроме ваших личных моральных ценностей ?
Кстати , вот это ’возвращаться , строить жизнь рядом с родителями’ касается только дочерей ? Или сыновей тоже ? Потому что моя маман требует , чтобы я переехала к ней жить , потому что мой брат к ней переехать не может , т. к. у него есть жена .
БезПаспортаНеПродаю• 06 мая в 22:35
Моя ноет, чтобы я из Америки переехала в Москву…
УраганнаЯ• 06 мая в 22:43
Ответ длябибизяна
У меня родители прямо говорят, что я должна вернуться вместе с ними в окупацию и ухаживать за ними в старости, а если дети туда не хотят, ничего страшного, привыкнут, люди там живут.
Просто послати таких батьків і заблокувати. Нелюди якісь.
Своє життя прожили, а дітей та внуків разом з ними в могилу загнати хочуть, щоб не так нудно доживати було.
УраганнаЯ• 06 мая в 22:49
Ответ дляЗалатавая
А треба на алтар батьків покласти своє життя і життя своїх дітей?

Цікаво, скільки Вам років?