Марина-b961• 06 мая в 12:00
Святкування традиційного українського весілля - чи було би вам цікаво прийти?
Привіт! Стала цікава думка "збоку". Влітку ми плануємо весілля, буде церемонія в РАСЦсі і обід в ресторані для близьких родичів та друзів, разом з нами близько 20 людей. Це класичний варіант на 3-4 години, все на одній локації, без ведучого, конкурсів, проте буде багато їжі, напоїв, тортик і музика, хочеться просто відсвяткувати в колі найближчих і приємно провести час.
Але на днях знайшла інформацію, що в Києві в парку Мамаєва слобода також проводять весілля в українському стилі, тобто з дотриманням традиційних обрядів, наприклад, благословіння від батьків, посипання наречених монетками та зерном "на щастя", розплітанням коси і багато-багато іншого. Це повноцінне святкування, там, звісно, також пропонується бенкет з українською кухнею (страви цікаві, типу шпундри тощо), ведуча, що буде проводити всі обряди, а також танцювання старовинних танців, типу грушка, козачок і тд. під музику, яку гратиме етногурт (живе виконання).
Загалом мені прям подобається така ідея, я з дитинства мріяла побувати на такому автентичному святкуванні, тому я подумала, що це можна зробити як другий день весілля)) зранку можна вінчання в церкві, а після поїхати відсвяткувати це. Але ж там також потрібна залученість інших гостей, наприклад бояри (свідки) там дійсно мають виконувати певні ролі, ті ж самі танці, треба ж, щоб гості включались в це все, ну і тощо.
Отже мені цікаво почути думку "збоку", чи було би Вам цікаво взяти участь, якщо б Вас запросили на таке? Хочеться зрозуміти які у кого враження)) Бо я декого з гостей питала, казали звучить добре, але ж це наші друзі, може їм не стільки цікаво, скільки не хочуть відмовляти нам через весілля.
Короче просто цікаво почути вашу думку з боку)
Файна_зупка• 06 мая в 12:15
Там же буде організатор, а він знає ,що і як. Це буде не просто цікаво. Я б на таке весілля пішла.
Кто крайний?• 06 мая в 12:17
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
Фрикаделька• 06 мая в 12:18
як наменекраще меньш ежрачки, більше розваг. Мало хто згадає які котлети були на столі, зате всі запамятаю як було цікаво\весело
На таке весілля як ви описали з радістю б прийшла.
Пригаю-цибаю• 06 мая в 12:19
Я люблю свадьбы в селах с конкурсами про тещу ,когда упиваются до срачки,гости бьют морду друг другу и трахаются на сеновале с дружками
Начальник Анонимов• 06 мая в 12:20
Ответ дляМарина-b961
Дуже дякую за відгук! Класно, що Вам сподобалось)
Ось ансамбль, який виступав. Ведуча у них весела і харизматична. Я навіть вирішила сходити до них на майстеркласи, бо танці мені дуже сподобались).
Для мене був величезний плюс - це те, що на свіжому повітрі і можна було виходити і гуляти, гойдатись на величезній гойдалці (я була з дитиною:).
Якщо заплануєте цей варіант, не забудьте попередити гостей про зручне взуття - підбори не підійдуть або потрібно буде на вході відразу ж перевзутись.
Ответ дляНачальник Анонимов
Клаас, дякую!
Бабка-байкерша• 06 мая в 12:21
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
зачем вы лепите запятую после ,,а,,? каким правилом вы руководствуетесь ?
Нервогенератор• 06 мая в 12:22
Мені ні, як виставу подивилась би, а в реальному таке не подобається
волосатое стекло• 06 мая в 12:24
Ответ дляНеместная Я
Ті, що застарілі, ми й не знаємо. Я про те, що старі символи з часом наповнюються новими смислами, це ж природній процес. Зараз все принизливе для жінки з весілля вимерло.
Ви ж в курсі, чому дівчина мала бути цнотливою? Навіть якщо з майбутнім чоловіком втратила би цноту раніше, то вже б заміж він її не взяв?
Бо вона мала віддати жертву кров´ю у ніч весілля. І у будинку.
Якщо молодий був не в змозі з якихось причин класичним шляхом це зробити, то просили старшого родича. Кров обов´язково мала пролитися.
Та і чоловіка обирали батьки, про кохання не йшлося.
Це якщо про традиції.
А якщо то просто святкування у костюмах, як вистава, без скиглення і пов´язування хустки, то чому б і ні.
Нічим не гірше, ніж десь на Гавайях з вінками квітів на шиях, будуть гарні фото.
Це якщо про традиції.
Киця-бриця• 06 мая в 12:24
До войны понравилось бы, а так то там оно по финансам очень прилично выходит, обратите на это внимание.
волосатое стекло• 06 мая в 12:26
Ответ дляПригаю-цибаю
А теща з тестем п´ють самогон з гарбуза і тещу на тачці катають вулицями?
Ех, де мої 18, давно на такому весіллі не була :)
Ответ дляволосатое стекло
Це якщо про традиції.
Так, звісно. Це просто як вистава. Традиції можна обирати за бажанням.
Ответ дляКиця-бриця
Так, Ви праві. Але, до речі, святкування весілля саме в цій Слободі виходить відносно недорого. Ну якщо порівнювати загальні ціни у Києві на ведучих, музикантів, ресторан і тд. Ну це я пишу тим, кому, можливо, це теж буде цікаво)
размахер• 06 мая в 12:29
Якщо чесно, от поклавши руку на серце, то мало що буває гірше, ніж танці на чужому весілля на тверезу голову. Я на такому була: гості мало знайомі між собою, тільки сіли за стіл, раз-два пригубили і тамада потягнув в танцювальні конкурси. Це був жах для мене!
Але з іншої сторони: якби всі вже були більш ’веселі’ та знайомі один з одним, то це було б найкраще проведення часу! Тому моя відповідь - все залежить від гостей і організації.
волосатое стекло• 06 мая в 12:30
Ответ дляМарина-b961
Тоді ви краще знаєте своїх гостей.
Якщо вони прийдуть у вишиванках і для них то буде нормально, може бути цікаво.
Тільки з організаторами треба обговорити все докладно.
Я колись була на звичайному весіллі, де тамада невдало ляпнув про батька нареченої (батько загинув), і далі були лише сльози, а не святкування :(
ХтоЯкщоНеЯ• 06 мая в 12:32
Ответ дляМарина-b961
Це дуже крута ідея, я б хотіла побувати на такому весіллі! Бажаю Вам, щоб ваші мрії здійснилися!
Грабля• 06 мая в 12:32
Ответ дляТуся муся
Вы что то имеете против патриотизма в стране в которой война?
Я имею против ваших постов не в тему и непонимания прочитанного)
ХтоЯкщоНеЯ• 06 мая в 12:34
А якщо у Вас буде ще традиційний український весільний одяг, то взагалі бомба!
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так, я би хотіла орендувати костюми, щоб все виглядало максимально автентично і гарно) Дуже дякую за побажання :)
І загалом всім дякую за відповіді))
ХтоЯкщоНеЯ• 06 мая в 12:39
Ответ дляМарина-b961
І загалом всім дякую за відповіді))
Ох, я уявляю як це буде крутезно!!!! Світлини на пам’ять, одяг національний!!! Ех, треба з чоловіком знову одружитися, бо це моя мрія про таке весілля! Не забудьте щось одягнути проти вроків
А ще раджу крім оренди купити щось з одягу, щоб то було тільки ваше, є така прикмета, ну хоча б вишиванка куплена нова, не орендована
Неместная Я• 06 мая в 12:43
Ответ дляволосатое стекло
Це якщо про традиції.
Я в курсі автентичного українського весілля, зараз ніхто такого не проводить.
Красота неземная• 06 мая в 12:54
Автор, якщо це близько вашому серцю і є бажання влаштувати таке - робіть.
Мені особисто би сподобалось. Сама, правда, не була, але багато переглядала відео з таких подій: красиво, атмосферно, особливо класно, коли гості підтримують дрес-код
Киця-бриця• 06 мая в 13:10
Ответ дляМарина-b961
Ну может, я просто туда часто гулять ходила, так как живу рядом, то цены там приличные в целом.
Запароленое одеяло• 06 мая в 13:54
Ви хочете дотриматись лише смачних та веселих обрядів.
’Комори’, звісно, не буде?
Пишущаяся• 06 мая в 14:10
Ответ дляволосатое стекло
зять везе тещу на тачці до ставка і вивалює туди :)
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я дуже хотіла вишити сорочку самостійно, але не встигаю((
Дякую дуже за поради) мені стало легше планувати)
Ответ дляЗапароленое одеяло
’Комори’, звісно, не буде?
не буде, хоча в слободі пропонували нам влаштувати ночівлю в хатці або коморі на території музею ...
вентиляторная• 06 мая в 14:27
У мене було просто весілля, без пишної сукні і фати. Зранку фотосесія, потім церемонія з загсі, потім ресторан у заміському комплексі і зранку поїхали на відпочинок. Гостей було 12. Мені було б дуже цікаво побувати на традиційному українському весіллі, я б з задоволенням прийшла. Але собі таке весілля б не робила. Ви дивіться самі, що вам подобається, а не що інші скажуть
ХтоЯкщоНеЯ• 06 мая в 14:40
Ответ дляМарина-b961