Марина-b961• 06 мая в 12:00

Святкування традиційного українського весілля - чи було би вам цікаво прийти?

Привіт! Стала цікава думка "збоку". Влітку ми плануємо весілля, буде церемонія в РАСЦсі і обід в ресторані для близьких родичів та друзів, разом з нами близько 20 людей. Це класичний варіант на 3-4 години, все на одній локації, без ведучого, конкурсів, проте буде багато їжі, напоїв, тортик і музика, хочеться просто відсвяткувати в колі найближчих і приємно провести час.

Але на днях знайшла інформацію, що в Києві в парку Мамаєва слобода також проводять весілля в українському стилі, тобто з дотриманням традиційних обрядів, наприклад, благословіння від батьків, посипання наречених монетками та зерном "на щастя", розплітанням коси і багато-багато іншого. Це повноцінне святкування, там, звісно, також пропонується бенкет з українською кухнею (страви цікаві, типу шпундри тощо), ведуча, що буде проводити всі обряди, а також танцювання старовинних танців, типу грушка, козачок і тд. під музику, яку гратиме етногурт (живе виконання).
Загалом мені прям подобається така ідея, я з дитинства мріяла побувати на такому автентичному святкуванні, тому я подумала, що це можна зробити як другий день весілля)) зранку можна вінчання в церкві, а після поїхати відсвяткувати це. Але ж там також потрібна залученість інших гостей, наприклад бояри (свідки) там дійсно мають виконувати певні ролі, ті ж самі танці, треба ж, щоб гості включались в це все, ну і тощо.

Отже мені цікаво почути думку "збоку", чи було би Вам цікаво взяти участь, якщо б Вас запросили на таке? Хочеться зрозуміти які у кого враження)) Бо я декого з гостей питала, казали звучить добре, але ж це наші друзі, може їм не стільки цікаво, скільки не хочуть відмовляти нам через весілля.
Короче просто цікаво почути вашу думку з боку)
Запароленое одеяло• 06 мая в 14:47
Ответ дляМарина-b961

не буде, хоча в слободі пропонували нам влаштувати ночівлю в хатці або коморі на території музею ...
Це не просто ночівля.
Погугліть.
Я так і думала, поверхнево все у вас.
ХтоЯкщоНеЯ• 06 мая в 14:57
Ответ дляМарина-b961
Я дуже хотіла вишити сорочку самостійно, але не встигаю((
Дякую дуже за поради) мені стало легше планувати)
Раптово побачила недорогі весільні парні вишиванки, багатий вибір)
https://ukryarmarka.com.ua/ua/g125015635-dlya-molo...
https://ukryarmarka.com.ua/ua/p2387977981-vyshivan...
автор Марина-b961 • 06 мая в 14:58
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це не просто ночівля.
Погугліть.
Я так і думала, поверхнево все у вас.
Та я знаю шо це, але звісно ми не будемо цього робити. Вони жартома запропонували комору, але ясно, що не в буквальному сенсі відтворення цієї традиції.
ХтоЯкщоНеЯ• 06 мая в 15:50
Ще весільні вишиті сукні побачила) https://ukryarmarka.com.ua/ua/g139139421-svadebnye...