Голубая фишка• 06 мая в 12:49

Подарунки у дитячий садочок

Прохання надати ідеї, що можна покласти діткам у пакетики як подаруночки. У доньки скоро День народження, в садочку дітки буває дарують в цей день іншим подаруночки. Як правило, це сік і цукерка Равлик Боб. Можливо, можна трохи урізноманітнити. Можливо, є щось в упаковці індивідуальній в Рошен взяти.
Дітки маленькі, 3 роки. Вартість має значення.
Дякую за ідеї!!!
Зараз на дієті• 06 мая в 12:51
В основном в саду приносят сок и барни или бисквит Милка
Снегопадка• 06 мая в 12:53
Равлик Боб можна всім їсти.
В рошені цукерки вже не всім дітям.

Тому я би не урізноманітнювала
Эт вернячОк• 06 мая в 12:54
Видела в интернете шарик в упаковке воздушный шар и маленькая раскраска 8-10 см в длину и ширину, милые наклейки
Трільчиха• 06 мая в 12:56
Купила вот такие забавные пакетики : сок яблочный, барни, зефир (у жако есть посуточно в упаковке) и полоска Киндер шоколада.
Брюлик в стразах• 06 мая в 13:00
Сік, барні і шарик надувний до коробочки подарункової
Пишу_граммотно!• 06 мая в 13:11
Сок и барни или милка бисквит. Але я не люблю пастилу. И детям она надоела уже. Сок и пастила не очень сочетаются мне кажется. Пастила это отдельно.
автор Голубая фишка • 06 мая в 13:22
Ответ дляТрільчиха
Дякую, у мене саме такі пакети, вже купила!!!
Амбасадор щастя• 06 мая в 13:27
Ответ дляПишу_граммотно!
Барні надоїв ще більше
Амбасадор щастя• 06 мая в 13:30
Можна сік+дитяче пюре.
І різноманіття, і корисно.
А рошен точно не для 3 річних дітей
Пишу_граммотно!• 06 мая в 13:34
Ответ дляАмбасадор щастя
Можна сік+дитяче пюре.
І різноманіття, і корисно.
А рошен точно не для 3 річних дітей
Так сок это то же пюре с водой по сути. То есть сок + густой сок.
Амбасадор щастя• 06 мая в 13:36
Ответ дляПишу_граммотно!
А часом цукерка Равлик не з пюре? 🤣
Це діти, пані. Маленькі діти. Точно не треба чужим маленьким дітям нести рошеновські цукерки
Пишу_граммотно!• 06 мая в 13:37
Ответ дляАмбасадор щастя
А часом цукерка Равлик не з пюре? 🤣
Так я проти равлика + сок. Вище написала. До соку краще бісквіт. А не сок +сок.
Амбасадор щастя• 06 мая в 13:45
Ответ дляПишу_граммотно!
А я проти синтетичної їжі з купою цукру на пальмовій олії притрушені емульгаторами. Це точно не кращий варіант дітям
Пишу_граммотно!• 06 мая в 13:48
Ответ дляАмбасадор щастя
Краще сок+ сок?
Амбасадор щастя• 06 мая в 13:50
Ответ дляПишу_граммотно!
Краще сок+ сок?
Навіть сік+ «нічого» краще ніж сік+барні.
Не кажучі про пюре
МашМааш• 06 мая в 14:05
Пакетики классные с зайцами!)

Моей было 4 года недавно. Клали сок (только не яблочный, виноград кажется), бисквит Милка, пастилу (не боба, другую фирму, но тоже без сахара и добавок - разнообразие) и мармеладных мишек

В 3 года, наверное, лучше только сок, пюре, пастилу. Можно ещё какие-нибудь наклейки, дети любят)