Губной рояль• 06 мая в 13:17
Кто писал отказ от вакцинации?
Пугал ли вас педиатр тем, что вот в соседнем доме, на соседней улице и тд - то и то ? Не пожалели о своем решении?
ПС. Не для срача тема. Просьба воздержаться от негатива.
Ответ дляЗоряний Шлях
Постоянно писала,делала потом по индивид.графику.Выбираю вакцину,интересуюсь о приходящих,жду взросления и делаю по своему усмотрению.Никто не переубеждает.
Не обов´язково писати відмови від щеплень, навіть якби ви назавжди відмовились.
Нема у пацієнта обов´язку писати відмову від щеплень (собі чи своїй дитині).
Закон ’Про захист населення від інфекційних хвороб’, стаття 12:
’Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.’
Карапулька• 06 мая в 14:38
Ответ дляЧудовий каламбур
Согласна с первой частью на 100%. Про покупать - нет. Ничего не покупала. До первого класса пропетляли от ’навязчивого принудительного спасения вакцинацией’, позже никто не спрашивал. Сейчас 7 кл.
В школе сейчас не требуют для справки? Как взяли в школу без прививок? При поступлении 086 тоже не давали без прививок. В общем я решила купить, сейчас тоже буду покупать.
Ответ дляКарапулька
В школі взагалі не повинні знати, є у учнів щеплення чи нема. То освітяни, а не медики. Заклад освіти, а не медичний заклад.
По-перше, в формі 086-1/о не було інформаці про щеплення.
По-друге, форма 086-1/о уже скасована: лікарі не видають, ви не берете і не носите в школу.
Ось дивіться, наказ МОЗ № 682 від 16.08.2010 втратив чинність 14.06.2024:
ЗАРАЗ БАТЬКИ НЕ ПОВИННІ НОСИТИ В ШКОЛУ НІЯКІ МЕДИЧНІ ДОВІДКИ.
Медична довідка потрібна тільки для зарахування в школу. АЛЕ для зарахування в заклад освіти не подається мед.довідка, а тільки в заяві зазначаються відомості про серію, номер (за наявності) і дату видачі.
Читайте покращений наказ МОН №367 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
Ответ дляМарс атакует
я писала, 18 років назад. Педіатр був нормальний. Дочка хворіла - кір і коклюш. Перенесла нормально.
Зараз краще не писати відмови. Не давати медикам (а тим паче освітянам) зайві папірці з вашим підписом, які вони потім можуть використати проти вас.
Будьте скупі на свій підпис. Основне правило: до вас звернулись усно - ви усно відмовились. До вас звернулись письмово - тоді і ви можете щось написати або проігнорувати (на ваш вибір).
Хай спочатку лікар (який пропонує щеплення) надасть вам ПИСЬМОВО повну достовірну інформацію про щеплення, що ця вакцина вам підходить і у вас нема протипоказів.
І навіть після письмової пропозиції від лікаря, у вас нема обов´язку писати відмову від щеплень. Закон ’Про захист населення від інфекційних хвороб’, стаття 12:
Не ми повинні писати відмову, а лікар має право взяти у нас письмове підтверждення.
Якщо лікар не реалізував своє право - то його проблеми.
Ответ дляКарапулька
З 2022 року не ношу в школу медичні довідки. Як і багато інших батьків.
Не на часі))
Карапулька• 06 мая в 15:58
Ответ для-Ань-
Не на часі))
Супер, моя школу на заре ковида закончила, а младший ещё маленький, не знала, что можно не носить.
Аноним ФЕЯ• 06 мая в 16:09
Ответ дляРазгуляшка
Антитоксин это сыворотка, но ее нет ни у нас, ни в Европе
Є анатоксин , а ви брешете. Кілька років тому була за кордоном і поранилася і попала по страховці у швидку. Мені вкололи саме анатоксин протистолбнячний. В мене навіть є запис про це з виписки лікарняної.
Разгуляшка• 06 мая в 16:56
Ответ дляАноним ФЕЯ
Читати вмієте?
Анатоксин це і є вакцина, а я пишу про сиворотку, тобто антитоксин.
І до речі я теж за кордоном і в минулому році загнала в палець довгий кусок іржавого заліза, але від вакцинації анатоксину (не брешіть,ніхто сиворотку вам не вколить) відмовилась, бо знаю, що там не було цих сортів після сухожару.
Разгуляшка• 06 мая в 16:59
Ответ для-Ань-
До речі, я так і роблю, просто кажу: ні, і все
Аноним ФЕЯ• 06 мая в 17:06
Ответ дляРазгуляшка
Читати вмієте?
Є вакцини, а є анатоксин.
Ответ дляКарапулька
В школах завжди випрошували/вимагали більше папірців, ніж необхідно.
А в цьому році взагалі потрібна тільки заява і все:
А освітяни по-старінке вимагають купу документів.
Разгуляшка• 06 мая в 17:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Є вакцини, а є анатоксин.
Судячи з всього, передоз у вас, бо я якраз відмовилась
Ще раз, анатоксин це вакцина, від дифтерії теж. Але ні, прийшла тупенька, яка слово анатоксин від антитоксин не може відрізнити.
Разгуляшка• 06 мая в 17:20
Ответ дляАноним ФЕЯ
Є вакцини, а є анатоксин.
Покажіть фото з тим, що вам вкололи тоді, і поговоримо про ваш IQ
Аноним ФЕЯ• 06 мая в 17:35
Ответ дляРазгуляшка
На. І більше мені не пиши.
Разгуляшка• 06 мая в 18:44
Ответ дляАноним ФЕЯ
На. І більше мені не пиши.
Ну так це вакцина, бо як я і писала вище не роблять сироватку в Польщі. Я теж в Польщі.
Szczepionka - це щеплення по-польськи