Люблю Украину• 06 мая в 13:37
Не можу побороти дитячі травми
Коли я була маленька, моя мама дуже жорстоко зі мною поводилась. Постійно принижувала, стидила, кричала та піднімала на мене руку. В мене було таке, що не було і жодного дня, коли вона б на мене не піднімала руку. Так тривало десь років з 4, била переважно по обличчі, яке вона називала "мордою". Я для неї завжди була не гарна, жирна, тупа, гірша за інших (вона мене постійно з іншими порівнювала) в дитинстві я часто хотіла померти або щоб мене забрали в інтернат. Але справжньою травмою для мене стало те, що батьки постійно займались сексом у нас з братом на очах. Я це пам´ятаю десь з класу 1-2 до 11. Пам´ятаю, прокидалась у ночі під час цього та казала, що мені не приємно це бачити, на що батьки мене били. Мені дуже боляче це згадувати, хоча вже скільки часу пройшло (мені зараз 26) але це стало для мене травмою на все життя. Зараз батько помер, а мама робить вигляд ніби нічого не було і все нормально. Ви б пробачили це мамі?
75В• 06 мая в 13:52
Ответ дляЛюблю Украину
Я з батьками не живу з 17 років, як закінчила школу відразу поїхала на навчання в інше місто
А зараз ,де ці маргінали?
Графиня Шезвездицкая• 06 мая в 13:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Все більше і більше доказових клінічних психологів роблять пости у соцмережах, що нема ніяких дитячих травм
Под постами этих авторов прикреплены их дипломы базового высшего образования и сертификаты?
75В• 06 мая в 13:53
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дійсно немає,дрібниці ,що дорослі люди трахались на очах в дітей
Люблю Украину
• 06 мая в 13:53
Ответ для75В
А зараз ,де ці маргінали?
Тато помер, а мама живе з братом. Два роки тому вперше за все своє життя влаштувалась на роботу, постійно жаліється як їй важко.
75В• 06 мая в 13:53
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я на вашому місці не була, тому зараз геройствувати і казати, що пробачила б, не буду.
Але точно не спілкувалася б і старалася б концентрувати свою увагу на теперішньому і майбутньому, бо пам´ятати і постійно думати про таку людину, навіть і щось погане - забагато честі.
Тут згодна
75В• 06 мая в 13:54
Ответ дляЛюблю Украину
Саме головне те, що з боку моя сім´я виглядала нормальною, впевнена, що навіть ніхто б і не міг подумати, що таке було
Розкажіть всім,щоб знали ,які ваші батьки насправді
Люблю Украину
• 06 мая в 13:54
Ответ для75В
Це дуже боляче та сформувало в мені якусь відразу до сексу та всього, що з ним пов´язано
Люблю Украину
• 06 мая в 13:54
Ответ для75В
Думаєте повірять?
Намазюкана нішою• 06 мая в 13:55
Ответ для75В
Ви з іншої планети?
Де по вашому займаються батьки сексом в однокімнатні квартирі де є 1+ дитина?
75В• 06 мая в 13:55
Ответ дляЛюблю Украину
Мене починають турбувати докори сумління(( хоча, напевно, це неправильно
Пошліть її на три букви
Царевна в уггах• 06 мая в 14:01
Ответ дляЛюблю Украину
Думаєте повірять?
Автор, не надо еще больше себя травмировать, когда окажется, что не поверят. Зачем кому-то что-то доказывать. Вам в терапию с хорошим психологом. Потому что отвращение к сексу (да и все остальное) не есть хорошо, это вполне может помешать вам построить свою личную жизнь. И очень советую с матерью не общаться. Свой дочерний долг (если он и был, а я считаю что не было) вы уже отдали с лихвой. Не тратьте на токса свою жизнь.
40каградусная• 06 мая в 14:05
Не нужно себя жалеть и искать причины. Если что то не получается то все почему то винят своё детство, какие то страхи и т.д ЭТО БЫЛО И ПРОШЛО. Не нужно тянуть это по жизни и оборачиватся назад. Не ищите виновных, стройте свою лучшую жизнь. Вы просто слабый человек, вот и всё. У многих, да практически у всех проблемы с детства и у меня в том числе свои ’травмы’ но я живу и не думаю что было. Это прошло, его уже нет и точка.
Люблю Украину
• 06 мая в 14:09
Ответ для40каградусная
Я себе не жалію. Це просто дуже бридко мені до тепер, особливо коли мова заходить про секс
Графиня Шезвездицкая• 06 мая в 14:09
Ответ дляЛюблю Украину
Після смерті батька мама себе поводить так, ніби нічого і не було. Навпаки, коли я їй не звоню, то жаліється, що я егоїстка та живу лише своїм життям
ответьте ей - да, я живу СВОЮ жизнь .
и спросите ее- а она жила вашей жизнью?
Леди Г• 06 мая в 14:10
Ответ для40каградусная
Согласна с Вами, почти у каждого есть свои ’ скелеты в шкафу’, которые надо оставить в прошлом и закрыть этот шкаф. Не понимаю нытиков, которым уже под 40 лет, а они всё ищут виноватых в своей инфантильности.
тогдалия• 06 мая в 14:10
Что значит не могу? Не хочу, нет силы воли?. У меня тоже травмы, при чем их очень много, детство было ужасное, и меня мама била и любовник был и трахалась она тоже при мне, когда думала что я спала и жили мы бедно и в школе меня булили, издевались. Но я не несу своё ужасное детство с собой, я живу и наслаждаюсь жизнью. Это глупо нести весь этот груз с собой.
Графиня Шезвездицкая• 06 мая в 14:12
Ответ дляНамазюкана нішою
Ви з іншої планети?
Нормальные родители- где угодно, но не на глазах у детей.
Люблю Украину
• 06 мая в 14:14
Ответ дляЛеди Г
Інфантильність це трохи інше. Я несу сама за себе відповідальність ще зі школи, з 7 класу я влітку важко фізично працювала, щоб купити собі зошити та одяг до школи. Така поведінка батьків сформувала в мені відразу до сексу та невпевненість у собі.
Леди Г• 06 мая в 14:15
Ответ дляЛюблю Украину
Обращайтесь за помощью к специалисту.
Там-тарарам• 06 мая в 14:16
Я так понимаю автор, что у вас сейчас не складывается жизнь как вы хотите и вы ищите предлог , ищите причину почему это всё, и ставите причину детство. Но это не так, травмы у всех. И у меня очень жесткие тоже.
Там-тарарам• 06 мая в 14:17
Ответ дляЛюблю Украину
Очень странное оправдание. Я тоже работаю со школы, и я понимаю что это я достигла благодаря себе и люблю себя за это.
Люблю Украину
• 06 мая в 14:20
Ответ дляТам-тарарам
Не правда. Я заміжня, не погано з чоловіком заробляємо. Просто коли мені телефонує мама, в мене виникає бажання її послати і більше ніколи з нею не спілкуватись, тому це і пробуджує в мене ці спогади.
40каградусная• 06 мая в 14:25
Ответ дляЛюблю Украину
Тогда к чему эта тема, живите себе и всё.
Царевна в уггах• 06 мая в 14:26
Ответ дляЛюблю Украину
Ну так пошлите. Вполне правильное желание. Вы стали общаться с человеком, который избил вас на улице? Почему же вы общаетесь с человеком, который избивал вас ЕЖЕДНЕВНО?
Цветочница• 06 мая в 14:33
Ответ дляЛюблю Украину
А, яке це має значення, коли вона вперше влаштувалася на роботу? Її безробіття вас також якимось чином травмувало?
Люблю Украину
• 06 мая в 14:33
Ответ дляЦветочница
Так, ми дуже бідно жили, грошей ні на що не вистачало.
Цветочница• 06 мая в 14:37
Ответ дляЛюблю Украину
Жили і жили. Все. У вас ніколи не буде іншого дитинства. А у ваших дітей може бути. І не факт, доречі, що вони виростуть «нетравмованими». Ви молода, здорова, я так розумію, щасливо заміжня жінка. Живіть!
Незламна• 06 мая в 14:46
Ответ дляКондуктор троллейбуса
тобто переживши таке, як у автора, ви вважаєте, що можна нормально жити?!
Голена блондинка• 06 мая в 15:01
Автор,вы в однокомнатной квартире жили? мои родители жили 4 года в общежитии и я тоже просыпалась и слышала все звуки секса,один раз не выдержала и вышла с комнаты, после их секса в общий коридор,но это ничего не помогло.потом переехали в квартиру,спали в разных комнатах ,но они так сексились и диван скрипел,что меня будили.тоже есть много проблем,связанных с детством.