Чи може хтось порадити перевірені варіанти зручного крісла для МАМ, яке можна було б використовувати для годування малечі? Щоб зручно було сидіти/напівлежати, не втомлювалась спина, щоб розкладалось/крутилось/качалось))
Ответ длядожену і ощасливлю
Для цього ще треба крісло 😄
Не знала)
Постійно робити це лежачи - не завжди зручно) в чому проблема мати крісло в квартирі? Вас же ніхто не змушує й собі його купувати)
Ответ дляМerida
О, я как раз тоже в поиске. Что-то с реклайнером ищу
Так-так, вибір достатньо великий, а на чому зупинитись - не знаю) от в jysk мені, наприклад, не рекомендували брати
дожену і ощасливлю• 06 мая в 14:26
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А зачем? Кресло для гв? Удобнее всего лёжа.
У мене ті самі думки) ставити крісло для гв, потім стільчик купувати для прикорму, так і місця не стане))
Ну стільчик то дійсно треба, а от крісло...
Ответ длядожену і ощасливлю
Стільчик для годування - це безпосередньо для дитини, до того ж він потрібен пізніше. Крісло я хочу для себе, оскільки наразі в квартирі лише ліжко та диван (який особисто для мене - незручний). Крісло, як і будь-яку річ, завжди можна продати, якщо хтось хвилюється за кількість вільного місця у квартирі)
Ответ дляjustonequestion
У нас есть такое кресло с подставкой. Цвет только другой. Для релаксации спины классно, а встать с него с ребёнком на руках( а я буду ещё и после кс) - невозможно, мне так кажется. Попой и спиной слишком утоплена. И нужно упор на руки, чтоб встать. Поэтому нужно такое, которое принимает ровную спинку, для удобства вставания. Во, прям сейчас как раз ищу
Ответ дляМerida
Але ж такі крісла зазвичай мають систему регулювання? Я саме про реклайнери. Ну тобто, в теорії - можна виставити спинку у вертикальне положення. Як на практиці - поки не знаю, тому й шукаю хто б мав досвід)) Проте з порад тих, хто народив - таке крісло має місце бути, бо постійно лежачи чи на стільці довго не погодуєш)
Але бачу, що деякі тут вважають, що це якась особиста забаганка і рахують квадратні метри в моїй квартирі ))
Ответ дляjustonequestion
Я смотрю в сторону подобных
Тоже забавно слушать про место в чужой квартире :)))
Ответ дляМerida
Я смотрю в сторону подобных
Так, щось типу такого хочеться. Мені ще до речі рекомендували, щоб крісло качалось (типу як раніше були крісла-качалки). Але я поки не зустріла варіанту, де всі ці функції об´єднані
Ну і це вже більше для додаткового заколисування дитини працює. А якщо є ціль, щоб вона засинала у ліжечку і не звикала до сну на руках - то можна й обійтись без такої опції)
Ответ дляjustonequestion
Есть и такие. Но цена тыс 50
и выше. прикольно, но очень дорого, с учётом, что ребёнку может это не понравиться
Ответ дляjustonequestion
Micuna посмотрите. Там у них много вариантов. И это конкретно для мам. А я смотрю просто на кресла с реклайнерами
Ответ дляМerida
Дякую! Буду вивчати цей мамський ринок товарів))