ДелиВерка• Изменено 06 мая в 14:24
Запалення трійчастого нерва чи защімлення м´язу?
Питання у пості, турбує скутість у шиї з одної сторони,коли голову у бік нахиляю чую хруст,це тільки з одної сторони, також з тієї сторони періодично побалює скроня, відчуття оніміння вуха,і наче як скули,при натисканні на місце де сходиться щелепа теж біль,при натисканні на ділянку шиї також біль,коли лежу на тій стороні,наче як зігріваю, начебто проходить
Тримбулька• 06 мая в 14:36
Было такое, невролог сказал, что это защемление. Помогли только уколы ботокса в шею и висок.
ДелиВерка
• 06 мая в 14:40
Ответ дляТримбулька
Оніміння теж було?
Тримбулька• 06 мая в 14:44
Ответ дляДелиВерка
Оніміння теж було?
Да. И тик глаза появился, с этой же стороны.
ДелиВерка
• 06 мая в 14:49
Ответ дляТримбулька
Скажіть будь ласка,довго у вас таке було?
Тримбулька• 06 мая в 19:12
Ответ дляДелиВерка
Первый раз около месяца. Второй раз 2 месяца не проходило, пока уколы не сделала. Через пол года опять стало проявляться - я сразу на уколы пошла.
Та никада в жизни• 07 мая в 00:36
При воспалении тройничного нерва боль нестерпимая ,это ни с чем нельзя перепутать . У Вас хруст ,онемение это что то другое ,лучше к невропатологу ,он поставит точный диагноз