iren_nedash• 06 мая в 16:43

Чи треба дозвіл батька?

Я розлучена.Отримуємо аліменти від батька. Хочу влітку виїхати в Болгарію з дитиною.Прізвище дитини і моє однакове. Чи треба дозвіл батька просити і звіряти нотаріально? Хто точно знає,скажіть,бо одні кажуть одне,інші-інше.
_Твоя_подруга• 06 мая в 16:45
Чтобы знать точно - нужно позвонить на горячую линию погранслужбы.
Или вы советчицам больше доверяете?
0208mariia• 06 мая в 16:45
Ні, не треба на час військового стану. Якщо хочете прямо на 1000% бути впевненою, то краще зателефонуйте на гарячу лінію Державної прикордонної служби і запитайте у них. Вам так буде спокійніше
rybka21• 06 мая в 16:47
не треба
і все одно, розлучені ви чи ні, маєте однакове прізвище з дитиною чи різні
gaga-48ba• 06 мая в 16:48
Ні, не потрібно, туроператори кажуть, що краще мати. Іноді на кордоні можна нарватися на ідіота, але все одно випустять.
marata• 06 мая в 16:49
Не треба
мимозка• 06 мая в 16:55
Якщо дитина їде з мамою, дозвіл батька не потрібен. Тільки закордонні паспорти. Ну і я би свідоцтво про народження дитини взяла з собою.