Мудрецыха мира• 06 мая 2025
Коти і грядки
Дівчата, спасайте мою нервову систему🤪 Біля будинку маю невеличку діляночку. Кожного року сію на ній різну зелень ( салат, рукола, кріп і т.д.), цибульку і спаржа на ній росте. Так от, вуличні коти зробили з неї туалет🤦♀️🥲 При тому, що поряд є такі ж грядки. Так ні, потрібно тільки на моїй. Того року нічого не виросло, так як засцикали все(( І ось знову посіяла і знову така ж історія. Можливо хтось знає як їх можна випроводити з тієї грядки. Вже просто нервовий тік скоро почнеться від цього всього.
Я така бойова• 06 мая 2025
І заразом від собак, що гидять перед двором на газон, теж думала тему створювати, косиш і рвати хочеться, за що мені це?
Джинци на Флісі• 06 мая 2025
положіть гілки на грядки. може серед гілок незручно буде ж.опу мостити тим котам
Анонимарик• 06 мая 2025
Мабуть ви сапаєте часто) коти пухкий ґрунт люблять. Не сапайте) якщо земля буде, як асфальт, то вони не будуть там ходити в туалет.
Ждушечка• 06 мая 2025
Ответ дляЯ така бойова
Я пару разів вислідила, стрельнула поруч с пневмату, то бігли так, що триндець. Вже 2 роки немає..
Ждушечка• 06 мая 2025
Ответ дляАнонимарик
Та то вже і земля негодяща для зелені. Треба знімати верхній слой, та засипати чистим.Заборчик, і палки кругом.
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Лежать, вони умудряються між ними
Метелики на душі• 06 мая 2025
Сочувствую, но если облюбили, то усе)) Куры и гуси соседские тоже не радость одни все перероют, другие затопчут и засерут))
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляАнонимарик
Та ні, ось тільки засіяла. То на ділянці 3/7 вже 5 виритих ям. До того як сапати, то може і не дійти з таким темпом
Я така бойова• 06 мая 2025
Автополив з датчиком руху, якась гостра мульча, розмарин посіяти. Є спрех-відлякувачі котів.
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляЯ така бойова
Автополив не підходить, бо це багатоквартирний будинок і діляночка біля нього.
Ananasprotivogaz• 06 мая 2025
Там что сотня котов тех? Огородить чем то типа сетки затеняющей или подобным
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Його і одного-двох вистачає на постійній основі. Грядка огороджена парканом деревʼяним. Але це ж коти. Через паркан і на місці
Метелики на душі• 06 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
То тогда все, это не ваша фазенда, так что это вполне ожидаемо, не эти коты, так другие или собаки)
аромат Жука• 06 мая 2025
автор, пневматична гвинтівка або пістолет продаються в інтернеті і дозволів ніяких не треба. Найкращий варіант
Пугачиха• 06 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
как-то негуманно, они ж не в квартире у автора писают
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляПугачиха
От в тому і проблема з цією гуманністю. Совість не дозволяє щось тим котам зробити. Хоча є варіантів безліч. Хотілось би з ними мирно розійтись🤪
Пугачиха• 06 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
не, ну стрелять то занадто. А водой их нельзя облить от души?
Зоркая Зорро• 06 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Простите, а кто вам сказал, что возле многоэтажных домов можно делать грядки с лучком и фасолькой?
Та не только коты ссать могут, там, в принципе, и парковать машины можно, и в футбол играть.
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Вам так смішно. Ви ж, навіть, не знаєте місця де цей будинок знаходиться, щоб робити висновки.
Мудрецыха мира
• 06 мая 2025
Ответ дляПугачиха
Я ж їх там не сторожу( Це коли приходжу з роботи, то застаю таку картину
СережкинаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Коти не ходять в туалет там де їдять або п´ють