З вишневого садка• Изменено 06 мая 2025
Дитина з репетитором по математиці онлайн підглядає у відповіді
Це просто катастрофа якась
Вона мене попросила репетитора
Заходжу в кімнату а тут збірник по математиці і відповіді до них (я для себе купувала ці відповіді шоб розжовувати дитині)
Вона знайшла ті відповіді і на онлайн уроці тупо все читає з відповіді
Дівчата це в мене мабуть якась криза, я намагаюся зробити дитині щоб їй було краще а …вона просто… їй по-барабану все
Вона мене попросила репетитора
Показушница• 06 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
І то, що без освіти ви б нічого не добилися. Без зно/нмт отримати вищу освіту в Україні неможливо.
Господі. Скажу так. Нажаль наша освіта не «працює» за кордоном.
І ще одне- купіть той диплом і спіть спокійно
Показушница• 06 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
І да вишу остаток я отримала працюючи головбухом в 26. Зараз потрібні навички життєві і гнучкість.
Показушница• 06 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Можливо)
Тому вас в голові немаю різних варіантів.
Ло Шарик• 06 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Так репетитор просить щоб я висилала їй завдання по яким займатися з дитиною, бо вона не знає яку тему йти з дитиною.. яку робити
а це як? вона має бачити де пробіли , і сама давати завдання
Звоночек• 06 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Дівчинка, їй 22 роки. Спеціалізується на підготовці до зно
Плачу 400 грн за 1 год
здуріть!!!!!!
Полонянка SexShop-а!• 06 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
У репетитора навіть не вистачило сил скачати шкільний підручник даного класу та подивитись теми?
Полонянка SexShop-а!• 06 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Плачу 400 грн за 1 год
Цікаво, як вона знає теми для підготовки до ЗНО? Мабуть, також учні фотографують та висилають...
Саджу все зарання• 06 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Авторе, ви точно ’з вишневого садка’, якщо не бачите, що недорепетитор розводить вас на 400 грн за годину!
Прикуси Язика• 08 мая 2025
Автор, можу вам порадити нашого репетитора. Не зі столиці, тому цінник не захмарний. Працює онлайн, точно готує до НМТ. Але місце краще займати раніше, бо у серпні-вересні може бути вже зайнято. Напишіть їй у вайбері, можете детальніше про все розпитати:
Олена Вікторівна 0667729097
Мудробаба• 13 мая 2025
Ответ длямимАпроходила
пусть репетитор дает с листочка, сама готовит задания , не со сборника
Дійсно, напишіть репетитору, що є така проблема, нехай дає завдання з іншого збірника, або сама нехай готує і пише на дошці