Голодаю• 06 мая в 22:43

Донька на 13 день народження хоче браслет Пандора

Я взагалі не орієнтуюсь, якось воно мимо мене пройшло. Питання в тому, де купити оригінальну Пандору і чи є якийсь зміст в тих шармах, чи просто вибирати, який подобається?
Говорю-балакаю• 06 мая в 22:44
В магазине Pandora или онлайн
Тишком_нишком• 06 мая в 22:44
Так если она просит , она знает какой хочет , пойти в магазин с ней и выбрать
автор Голодаю • 06 мая в 22:44
Ответ дляТишком_нишком
О, є магазини. Я не бачила їх ніколи
Звездолётчица• 06 мая в 22:45
Є оф сайт
Є магазини
Можете купити їх сертифікат і вона сама вибере по смаку
автор Голодаю • 06 мая в 22:45
Ответ дляГоворю-балакаю
В магазине Pandora или онлайн
Це офіційний сайт? Вона мені це посилання скинула https://e-pandora.ua/product/braslet_590719
автор Голодаю • 06 мая в 22:45
Ответ дляЗвездолётчица
Є оф сайт
Є магазини
Це офіційний сайт? https://e-pandora.ua/product/braslet_590719
Звездолётчица• 06 мая в 22:46
Ответ дляГолодаю
Так
автор Голодаю • 06 мая в 22:46
Ответ дляЗвездолётчица
Так
Супер. Дякую ❤️
Незламна Україна• 06 мая в 22:47
Там зараз 3 по ціні 2)))
автор Голодаю • 06 мая в 22:50
І за офлайн магазини дякую. Ніколи не звертала увагу, що є магазини Пандора. Подивилась на сайті, що є в тому ТЦ, в якому я через день буваю, а я навіть і не знаю де він))) Піду шукати)
муха в кедах• 06 мая в 22:50
Перший браслет дарували доньці на п´ять років, з шармами Білосніжка:). Раджу Вам зареєструватися на сайті, але вказати дату народження дитини, подзвонити їм та уточнити щодо знижки. Також проконсультуватися щодо розміру браслету.
автор Голодаю • 06 мая в 22:52
Ответ длямуха в кедах
Дякую. А якщо реєструватися на сайті з датою дня народження, то знижка в магазині теж буде, чи то тільки онлайн?
муха в кедах• 06 мая в 22:53
Ответ дляГолодаю
Так, і он лайн замовлення і в магазині. Можете і в магазині попросити вказати дату народження саме доньки перед покупкою.Подарунок був 300 грн.
Платье Длинное бальное• 06 мая в 22:53
Ответ дляГолодаю
В магазине тоже, 15% должна быть
Фантазерша• 06 мая в 22:54
Может себе позволить. - купите именно такой. Самый возраст. И на пару лет вопрос небольших подарков решен - кто угодно может подарить шарм
автор Голодаю • 06 мая в 22:57
Ответ длямуха в кедах
Якщо брати з покриттям 14к рожевим золотом, то що там за сплав в браслеті? Браслет срібний же має бути? Бо якось незрозуміло написано.
муха в кедах• 06 мая в 23:00
Ответ дляГолодаю
Срібло, покрите золотом. В мене золотий, а в доньки є браслет ще з покриттям лимонним золотом сама застібка, не облазить, але вона носить рідко - інтерес пропав. Там по ціні видно з чого браслет.
Не гоню• 06 мая в 23:01
Ответ дляГолодаю
Оте золоте покриття в доньки злазило кругом. Краще срібло
автор Голодаю • 06 мая в 23:02
Ответ дляФантазерша
Тут я не впевнена. Сьогодні потрібно це, завтра уже інше. То рожеве фуфуфу, то через півроку ’вау, яке класне’. Дуже швидко змінюються бажання.
автор Голодаю • 06 мая в 23:03
Ответ дляНе гоню
Дякую. Скажу нехай вибирає срібло тоді
муха в кедах• 06 мая в 23:03
Я Вам щиро скажу, що браслети, шарми, що до прикладу на *афі продаються/копії/, взагалі не відрізнити від оригіналу:)
автор Голодаю • 06 мая в 23:05
Ответ длямуха в кедах
А вони з металу чи теж срібні? Як перевірити чи то дійсно срібло, а не якийсь сплав з сріблом? Мала накупила біжутерії і заробила контактну алергію від одного браслету. Не знаю що там, але на якийсь сплав пішла реакція. Краще не ризикувати мабуть
муха в кедах• 06 мая в 23:07
Ответ дляГолодаю
Срібло, по ціні орієнтуйтеся. Брала на подарунок кульчики та шарм, так навіть коробка, мішечок, етикетка була присутня.
автор Голодаю • 06 мая в 23:11
Ответ длямуха в кедах
Цікаво. Можливо шарми пізніше будемо там брати. Але зараз тут важливо, щоб купити в магазині, випєндрони коротше ще не переросла ))
муха в кедах• 06 мая в 23:15
Ответ дляГолодаю
Я Вам і браслет би там радила придбати, маю досвід:))Але якщо разом будете купляти в ТЦ то інше звісно.
Млинці зі смайликом• 06 мая в 23:32
Ответ дляГолодаю
О, є магазини. Я не бачила їх ніколи
Автор, я тоже. Сегодня первый раз, прям посмотрела на эти браслеты
автор Голодаю • 06 мая в 23:37
Ответ дляМлинці зі смайликом
А я ще тільки піду дивитися. Воно мені не треба було, коли була масова істерія. А тепер виходить уже треба