Клементина• Изменено 07 мая 2025

Індія вдарила ракетами по Пакістану

Пишуть, що Індія нанесла ракетний удар по Пакістану.
Почалась операція Синдор.
Цікаво, чи буде війна? Чи на цьому все і закінчиться
Мені здається, весь світ один одному погрожує і на тому все.
І лише ми воюємо четвертий рік
viter33• 07 мая 2025
Ответ дляYaLalina
Не люблю рашистів, так само не люблю мусульман. Пакистан мурижить ту Індію сторіччями, як нас московія
Строго кажучи, що Індії, що Пакистану в сучасному їх вигляді - нема ще й по 80 років .
Тому ’Пакистан мурижить ту Індію сторіччями’ - спірно
IrinnkA• 07 мая 2025
Ответ дляЕленка14
Уявіть, там така кількість населення Ще будуть плакати за біженцями з України, коли до них хлинуть хвилі індусів-пакистанців
Я даже не представляю куда они их рассказывать будут. Это и так писец. Куча бездомных, стремных, которые шарятся в национальных одеждах выпрашивать деньги. Если я 2.5 года назад шла спокойно ночью домой, то сейчас уже в 5 часов дня имела проблемы с этими товарищами. Я уже молчу о том, что едут в основном мужики и они тупят целый день по каким-то грязным забегаловкам, курят траву и просто ни хрена не делают.
YaLalina• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Ну, я прочитала, що частина людей була індуїсти, частина мусульмани. Тому розділились на дві країни. В Кашмірі жили і ті і інші, тому в ньому весь час конфлікти.
Чому треба бути за Індію?
Тому що Пакистан постійно нападає, Індія захищається. Вони в такій ситуації дуже-дуже давно
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
То нам за Пакистан треба вболівати.
А взагалі, звідки це у всіх ядерки понабиралось
І не кажіть, одні ми, як лохи . Ще й багато хто підтримує нарративи рашистів: от не треба було їх дражнити зброєю/армією/НАТО. Тобто, не було всього цього, і обійдемося без цього. Що у людей в голові?
автор Клементина • 07 мая 2025
Ответ дляIrinnkA
О! Я теж подумала, якщо там почнеться серйозна війна, то це капець скільки людей повалить.
І куди? Європа захлинеться від такої кількості народу. Українці (навіть ті, що не працюють) будуть просто бубочки на фоні цього. Інша культура, інше світосприйняття…
Киев_Елена• 07 мая 2025
Ответ дляIrinnkA
А откуда они взялись по состоянию на сейчас? Война ведь только началась между Индией и Пакистаном, в основном в Европе индусы-студенты, а не беженцы
Киев_Елена• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Просто перестанет принимать Европа, вот и все, скажет условно «мы с удовольствием, но мест нет») даже та же Германия не вся принимает, только отдельные земли где есть места
автор Клементина • 07 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
Але ж є ще біженці, які не питають чи можна їм їхати.
В тому ж Парижі в палатках в самому центрі міста живе повно африканців. Це біженці, які приплили на якихось лодках і тупо живуть в палатках на вулиці. Їм дають трошки грошей і їжі , щоб вони не крали. Так і живуть. Я питала у французів «чому їх не виганяють?» Вони кажуть «А як ? І куди? Вони ж там помруть»
viter33• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Не переймайтеся
До України вони (індійські/пакистанські біженці) не доберуться - далеко, та і нестабільні регіони по дорозі
Морем теж не допливуть - це не 200 кілометрів по Середземному,з Індії до Одеси човном пливти пів-року
Та і воювати їм не вперше , вже тричі воювали
І ніхто зараз не зацікавлений в масштабній війні між ядерними д-вами, от навіть Китай мовчить тихенько (який підтримував Пакистан)
Так, нам це не вигідно, бо: 1) зміститься фокус з російської агресії, 2) Пакистан Україні не продаватиме ракети/снаряди
LudaSHS• 07 мая 2025
Читаю новини
’на ранок 26 загиблих і десятки поранених пакистанців, Індія втратила якусь нереальну кількість літаків, вже 4 підтверджених і ще один під питанням

на лінії розмежування стрілецька і артилерійська стрільба
Пакистан заявив про готовність зупинити вогонь, якщо Індія визнає що досягла поставленої задачі’

Воно може таки затихнути.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляАлина-eb61
пакистан - они мусульмане значит более воинственные
Тільки почала язичницька Індія
автор Клементина • 07 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Читаю новини

Воно може таки затихнути.
То, про що я і написала в старпості.

Всі один одному погрожують, кидають пару ракет, нагнітання, купа публікацій у ЗМІ, і затихають.

І тільки ми на повну воюємо четвертий рік.
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ дляrybka21
Ви хоча б в гугєл зазирнули, перш ніж дурниці писати. В Індії населення мільйярд.
Где я писала о населении Индии? Речь шла о том что и Пакистан огромен по населению
LudaSHS• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
То, про що я і написала в старпості.

Моді не пуйло.
Тварюка хоче крові, кошмарить цивільних(
Алина-eb61• 07 мая 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тільки почала язичницька Індія
чего? а кто туристов убил ?
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Украинцы на втором месте по преступности после сирийцев в Германии, на секундочку. Те же индусы в Европе в большом количестве и не особо замечены в совершении пресиуплений
Ирина_Б_• 07 мая 2025
Ответ дляOnyx83
Пакистан - единственное государство в мире, чья ядерная доктрина разрешает использовать ядерку на своей территории. Кому их махач может быть выгоден? И да, Пакистан нам отдал до хрена своих ракет, а сам остался ’голый’.
Пакистан сателит США и Турция в партнерах, Индия сама по себе, но думаю ее нагнут как овцу
Yuliya-23• 07 мая 2025
ну взагалі то воююють вони давно, то в них так історично склалося
Yuliya-23• 07 мая 2025
Ответ дляOnyx83
Там Пакистан уже, читала, ответил тоже.
Ещё читала, что министр обороны Пакистана сказал, что ’живых на планете не останется, если Индия победит в войне’....
а причому тут вся планета, нехай там на місці один одного мочать
Yuliya-23• 07 мая 2025
Ответ дляКокоСина
Який Сі? Він не приїде. Має летіти лише фіцо, і то європейські країни заборонили йому летіти на парад над своїм повітряним простором
там вчора ввечері вже Мадуро прилетів
IrinnkA• 07 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
А Бог их знает. Реально все больше и больше. Франция. Т9 очень исправил моё предыдущий пост
IrinnkA• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Жінок вони вдома позалишають. Вони не витримають дорогу
Натусик Я• 07 мая 2025
Ответ дляYuliya-23
Ось так мабуть десь про війну в Україні думають.При чому тут ми, нехай там на місці один одного мочать
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Покажіть статистику по українцям.
Наталка -русалка• 07 мая 2025
Ответ дляOnyx83
Там Пакистан уже, читала, ответил тоже.
Вони обидва кончені ,що індуси ,що пакистанці
PinkyPink• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Я тепер теж буду за Пакистан.
А раніше навіть не знала, що вони нам зброю поставляли.
Так Індія теж поставляла 😏
виктория7аас• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Касаемо населения Индии внесу поправку индусов в индии не так чтобы 100%. там полно народностей которые индусов как- бы не очень поддерживают в их национализме. и не факт что пойдут на пакистанские кулемёты.У Индии больше населения и ресурса. Но. В Индии 200 млн. мусульман. И это потенциальная бомба внутри.
виктория7аас• 07 мая 2025
Ответ дляPinkyPink
Так Індія теж поставляла 😏
Индия поставляет снаряды через европейцев.
Olenka_tit• 07 мая 2025
Ответ дляrybka21
Я хз.
Десь натрапила на рузькі новості
Типу не може бути присутнім через дуже щільний робочий графік
Ржу на всю кухню, аж слезы потекли, ну надо же, работой завалили просто.
Подрысь• 07 мая 2025
Ответ дляOnyx83
Там Пакистан уже, читала, ответил тоже.
пусть с рахи начинают