Клементина• Изменено 07 мая 2025

Індія вдарила ракетами по Пакістану

Пишуть, що Індія нанесла ракетний удар по Пакістану.
Почалась операція Синдор.
Цікаво, чи буде війна? Чи на цьому все і закінчиться
Мені здається, весь світ один одному погрожує і на тому все.
І лише ми воюємо четвертий рік
Жули-ули• 07 мая 2025
Пока ничего не будет
утихнет
Если третья страна выразит кому либо поддержку - ну тогда понесется.
Сейчас пока мы, решаем свою судьбу. Но, видимо, уже вот-вот, хотелось бы.
viter33• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
То, про що я і написала в старпості.

Всі один одному погрожують, кидають пару ракет, нагнітання, купа публікацій у ЗМІ, і затихають.

І тільки ми на повну воюємо четвертий рік.
Бо у нас нема ядерки ((
Нас бомбити можна безнаказанно ((
А отримати ракету з ядерною боєголовкою на 5-мільйонну Калькутту чи 12-ти мільйонне Карачі ніхто не хоче
viter33• 07 мая 2025
Ответ дляИрина_Б_
Пакистан сателит США и Турция в партнерах, Индия сама по себе, но думаю ее нагнут как овцу
Індію з 1,4 млрд населення і рашкою за спиною (найбільший постачальник зброї в Індію) не так вже й просто нагнути
За Пакистаном - швидше Китай, ніж США
Подрысь• 07 мая 2025
Ответ дляЕленка14
Уявіть, там така кількість населення Ще будуть плакати за біженцями з України, коли до них хлинуть хвилі індусів-пакистанців
где то читала, 150 тыщ пакистанце планирует приютить лукашенко, белорусы напряглись
Подрысь• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина
Він не може на Алтай. В нього парад на носі.
Не в тєму якось Індія свій замєс почала. Все інфо поле перекриє
а шож теперь, Моди не приедет на парад?
автор Клементина • 07 мая 2025
«Теоретически вероятность для деэскалации существует.

Цели для индийских ракетных ударов, похоже, были выбраны осторожно - не военные пакистанские базы, а некие ’связанные с террористами объекты’, причем практически пустые. Несколько заявленных пакистанцами погибших после удара десятком крылатых ракет - немного. И при желании и Исламабад, и Дели могут посчитать себя удовлетворенными.»

У всіх війни, як війни. Пару ударів, конфлікт закінчено. Всі довольні. І тільки в нас хуйло вічно недовольне

Ну, хоч русня приземлитись не може.
Прочитала, ржу)))
Білий шум• 07 мая 2025
Ответ дляKsusci
Ви не одна спати не будете. Бляха
Живем :) я поспала, хоть и плохо 🙈😀
LudaSHS• 07 мая 2025
Ответ дляКлементина

Ну, хоч русня приземлитись не може.
Прочитала, ржу)))
Ще український дрон зірвав подію дня- перший рейс з окупованого Сухумі ( яке розквітло ж при пуйло) до Москви. Невдача
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ длявиктория7аас
Касаемо населения Индии внесу поправку индусов в индии не так чтобы 100%. там полно народностей которые индусов как- бы не очень поддерживают в их национализме. и не факт что пойдут на пакистанские кулемёты.У Индии больше населения и ресурса. Но. В Индии 200 млн. мусульман. И это потенциальная бомба внутри.
Так и есть, но вроде бы они давно не бузят уже
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ дляЕленка14
Покажіть статистику по українцям.
Посмотрите официальную статистику МВД Германии
Coffee is Love• 07 мая 2025
Ответ дляПодрысь
а шож теперь, Моди не приедет на парад?
помом він давно відмовився
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Покажіть
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ дляЕленка14
Покажіть
Найдёте сами, руки есть
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Найдёте сами, руки есть
Тобто ваші слова нічим не підкриплені. Як завжди. Не вдавіться ненавистю до українців
SometimesDiena• 07 мая 2025
Ответ дляЕленка14
Мои слова подкреплены статистикой, которая легко гуглится и на русском и на немецком языке. Вам не хочется её видеть и вы мне скидывает либеральный, лживый ресурс. В этом ваша суть.
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Нічим ваші слова не підкриплені, ніякою не статистикою. Не можливо погуглити те, що не існує - окрім сруцьких ресурсів - там що завгодно напишуть. Ваші заяви пусті. Називається це пустомеля. Ось в цьому ваша суть.
А з вашим лібералізмом так і засмерділо рашистьким духом.

Ви свої теми про злочинність мігрантів в комі створювали?
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Ось ваша суть. Як там, за сересере досі ностальгуєте?
Coffee is Love• 07 мая 2025
Ответ дляЕленка14
Ану давайте посилання на ресурс, який таке пише)
Еленка14• 07 мая 2025
Ответ дляCoffee is Love
Ану давайте. Я чекаю ще з попередніх сторінок.
Mrs.Ochmonek• 07 мая 2025
Ответ дляPinkyPink
Так Індія теж поставляла 😏
Індія у раши нафту купує.
А Пакистан нам допомагав зброєю.де ви читали, щоб Індія допомагала?
PinkyPink• 07 мая 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Індія у раши нафту купує.
Пакистан нам не допомагав, Пакистан нам продавав через треті країни рівно так само, як і Індія. Та навіть в тих контрактах, якими Міша Ткач тряс у випуску про спецтехноекспорт, мова була про снаряди з Індії
Ирина_Б_• 07 мая 2025
Ответ дляviter33
За Пакистаном - швидше Китай, ніж США
Недели 2 назад заявил Apple что планирует перенести в Индию сборку всех iPhone, предназначенных для продаж в США, из-за политики Трампа в отношении Китая. Если б за Пакистаном стоял Китай, рроизводсьво перенсли б туда. И там не только Apple собрался «переезжать»
vikahma09• 08 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
Просто перестанет принимать Европа, вот и все, скажет условно «мы с удовольствием, но мест нет») даже та же Германия не вся принимает, только отдельные земли где есть места
Тільки що бачила якийсь стрім в ютубі, типу Німеччина перестає приймати біженців. Ну там оц-ой це через українців, але думаю що саме через цей конфлікт.
А ще пару днів назад попадалася новина, Трамп якось там нас просив взяти обовʼязок приймати депортованих з Америки. Уявляєте, тимчасове перемирʼя і всі хто пролізе в США депортуються до нас.