Твоя сусідка• 06 мая в 10:58

Меморандум. Заспокоює сумління

Чули десь колись слово "меморандум" - і тепер це універсальна відмазка.
Армію розвалили - але ж меморандум! 😲
Обрали клоуна - та то ж меморандум!
Американці винні, Європа винна, всі винні, крім одного мудрого наріту, який сам собі назло комусь усе це вибрав.
А потім розказує, що за того клоуна взагалі ніхто не голосував. Особисто читала тут, що точно ніхто не голосував, максимуму 19%.
Та ми взагалі про інше, про чарівне слово меморандум. Нікого не захищає, але добре заспокоює сумління
Результат:
вже голосів: 18
10 (55.56%) Я за кавою
4 (22.22%) Я за шашлики
3 (16.67%) Я за меморандум
1 (5.56%) Я за дороги
Бессмертный пони• 06 мая в 11:02
Я за попкорном .
Antoninaya1• 06 мая в 11:08
Цікавий нік у Вас.
Стрекоза любви• 06 мая в 11:13
Ви про того «клоуна», що в Кремлі сидить і нас щодня вбиває? Україну знищує, своїх солдатів, наших. Тільки то не «клоун», то «диявол».
чаревна• 06 мая в 11:14
Удалено администрацией...
klaraneill• 06 мая в 11:16
в чем суть вашей темы?
Манула• 06 мая в 11:17
Раніше клоун казав, що якщо не закінчить війну за рік, то піде ... і закінчив її в своїй голові. Клоун сказав - клоун зробив!
А тепер він каже, що він з нами до останнього ...
Бессмертный пони• 06 мая в 11:19
Ответ дляklaraneill
в чем суть вашей темы?
Автор слово новое узнала - ’меморандум’ . )))
Aksinia 111• 06 мая в 11:21
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
100%
Fervent_Heart• 06 мая в 11:21
Я против всех )
Aksinia 111• 06 мая в 11:22
Ответ дляМанула
А хтось казав ’закінчу АТО за 2 тижні’ чи ’ это другое’ ?
Манула• 06 мая в 11:26
Ответ дляAksinia 111
Було і таке. Але за ті слова хоча би було вибачення ...
wer-inn• 06 мая в 11:26
Нееее чарівное слово это АССОЦИАЦИЯ. с 14 года.
Aksinia 111• 06 мая в 11:26
Ответ дляМанула
Вибачення, якось змінює результат ?
Манула• 06 мая в 11:28
Ответ дляAksinia 111
Вибачення, якось змінює результат ?
Результати того і цього якось кардинально відрізняються.
Зараз повна безвихідь і ніякої перспективи, зате він з нами до останнього!
Olvia1987• 06 мая в 11:37
Ответ дляwer-inn
Точно что чарівное.До ассоциации Украину грабили намного меньше.И только прозахідні керманичі України показали украинцам мастер класс,как надо было.
Olvia1987• 06 мая в 11:38
Ответ дляМанула
Вибачте,а до останнього це як?Разом з нами загине чи поховає останнього українця та втече?Якось незрозуміло
Манула• 06 мая в 11:46
Ответ дляOlvia1987
Ну якщо брати його слова, що якби він був президентом у 2014-му, то ’ми би всі померли, але Крим не віддали’ при цьому, що ця людина 4 рази ухилянт в ті часи, то варіантів не так уж і багато
Filomena• 06 мая в 12:03
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво🍿 особливо про: «особисто читала тут». Дуже вагомий аргумент, що розкриває істину)
sky-labs• 06 мая в 12:06
Ответ дляOlvia1987
Ну он вроде как еврей, так что...
виктория7аас• 06 мая в 13:13
Ответ дляOlvia1987
Ну а кто виноват что разве не видно и не понятно было что еще до ассоциации ничего за весь период незалежности построить не сумели, и что никакая НАТО и никакой ЕС бесплатными деньгами не завалят и в военном замесе никак не защитят. А мы плевали в руку, когда нам газ со скидкой предлагали и просто просили продлить срок аренды базы Черноморского флота. И возможно идти надо было в Таможенный союз, а не в ЕС. Весь мир знал к американцам, на которых мы наяривали, нельзя в наклоненной позе подползать – они только равную себе силу воспринимают в диалоге. . Что нами с самого начала и до самого конца руководили продажные клоуны, ведшие страну по пути обратной эволюции.
flekder• 06 мая в 13:32
Ответ длявиктория7аас
это оскорбление чувств верующих
виктория7аас• 06 мая в 13:46
Ответ дляflekder
это оскорбление чувств верующих
Ну так хотели кружевные трусики и в ЕС Хотя Трусики были вторичны. Первично - это Таможенный Союз , где другие правила были .... (В том числе и какие Трусы можно , а какие не допускаются по нормам гигиены (пусть и кружевные)) . Но Девочка Сделала свою Работу .Вот и вторую францию получили .Хотя и девочку можно понять понятно, что молодежь смотрит на уровень жизни (где больше заработать, куда лучше поехать) и ассоциация с ЕС ’легко рвет интеграцию с РФ в их головах. Но это скорее инертность мышления и падкость на рекламу-фантики, а не фактическое состояние их ума а мы имеем что имеем некогда ’аграрная держава’ Украина уже опустилась до того, что импортирует свинины в 14 раз больше чем экспортирует.

автор Твоя сусідка • 06 мая в 21:33
Ответ дляМанула
Боронь боже
автор Твоя сусідка • 06 мая в 21:35
Ответ дляAksinia 111
В 2014 почалася війна і Порох звільнив 2/3 Донбасу і визнав і просив пробачення, що не виконав повністю
А клоун міг би й продовжував справу Пороха
автор Твоя сусідка • 06 мая в 21:45
Ответ дляСтрекоза любви
От в Кремлі якраз президент і навіть полковник і він там вже 25 років сидить. Правда, в українців зараз модно робити вигляд, ніби тільки побачили.
І якраз Путіна людина, у якої є вплив щось вирішувати
автор Твоя сусідка • 06 мая в 21:47
Ответ дляСтрекоза любви
А диявол той, хто скоротив нашу армію, розмінував Чонгар і набудував доріг для російської техніки
автор Твоя сусідка • 06 мая в 21:49
Ответ дляwer-inn
Нагадуючи, що майдан стояв якраз заради асоціації.
Бо Янукович підписувати відмовився
Стрекоза любви• 06 мая в 21:54
Ответ дляТвоя сусідка
Ну так і любіть путлєра на російських форумах, вихваляйте його там🤮💩
автор Твоя сусідка • 06 мая в 21:57
Ответ дляСтрекоза любви
Ну а ви можете заперечити щось по суті?

Якби я вашого піаніста вихваляла, вам би сподобалося більше, хоча це ще питання, від кого шкоди більше
Стрекоза любви• 06 мая в 21:59
Ответ дляТвоя сусідка
Ну а ви можете заперечити щось по суті?

Шкоди більше від тих, хто за 5 рублів пише брєд.