Кружите меня,кружите• 07 мая в 12:25
У вас на роботі дають премії?
Якщо да то яку суму....
ПесиКот• 07 мая в 12:44
На новый год мужу давали, всё . Раз в году только - размер ещё одной зарплаты
Бриджит_Фрикандо• 07 мая в 12:49
Минулого року було 500 євро, цього року нічого, але підняли зп на 25%. Ну, в принципі, теж непогано. У мене віддалена робота парт-тайм, україно-німецька компанія.
На_оба_рот• 07 мая в 13:28
Ні, ніколи.
Із-за частого невиконання плану, прибрали навіть бонусну систему.
В мене просто ставка 70 000 грн.
Ніяких бонусів, ніяких премій.
Керівник середньої ланки
В мене просто ставка 70 000 грн.
Ніяких бонусів, ніяких премій.
Керівник середньої ланки
Біле пальто• 07 мая в 13:28
Ответ дляГрибной_Дождик
KPI - як виконаєш план, стільки й дадуть
У нас воно дивне, дають всім, якщо раптом не виконав то затягають з поясненнями і це мінус директору. Тому туди не можна записати те що не впевнений що зробиш. А так всі 100% виконують
Біле пальто• 07 мая в 13:33
В нас є, але отримує коло обраних, суми різні, і декілька 10 тис і пару тис
Грибной_Дождик• 07 мая в 13:38
Ответ дляБіле пальто
У нас якраз почали робити так, щоб більшість не виконала(
Нульовий сантиметр• 08 мая в 10:30
Давали 1 раз за 10 років, 100$ на той момент це було. Зараз, чесно кажучи, премій не чекаю аби хоч платили ту ЗП на яку домовились, і то я рада.