После шести ни-ни• 07 мая в 14:03
Флексогіал. Хітарт
Доброго дня. Хто приймав такі препарати флексогіал, хітарт, це хондропротектори, який вплив на організм в цілому, чи були покращення, чи були побічні ефекти?
Майже немає відгуків
Туфли в чешуе• 07 мая в 14:28
Приймала моя мама. Покращення через 2 місяці прийому було. Побочки не помітили, хіба що часте сечовипускання було.
До слова, інші родичі приймали інші, дешевші хондропротектори, і теж усе було гаразд.
После шести ни-ни
• 07 мая в 14:43
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую ♥️