Ні за холодну воду• 22 мая в 10:13

Антидепресанти

кому призначали антидепресанти бупропіон?
Як це позначилось на вазі? Які інші побічні ефекти були?
Баба_Воля• 22 мая в 10:37
автор почитайте литературу что ли, НИКАКИЕ антидепресанты не добавляют вес, никакие! вес добавляет ваш неконтролиремый жор, как связано с ад, скажу...вы успакаеваетесь и начинаете жрать...
автор Ні за холодну воду • 22 мая в 10:39
Ответ дляБаба_Воля
да понятно, что не антидепрессанты превращаются в жир, а изменение аппетита. Как во время ПМС.
Я когда спокойна, то вообще не жру, и в стрессе не жру. А вот когда мне скучно, нудно, некомфортно, слегка тревожно, то начинаю заедать.
Баба_Воля• 22 мая в 10:40
Ответ дляНі за холодну воду
ну вот вы сами ответили на свой вопрос, контролируйте количество еды...
Сокодавка ще та• 22 мая в 12:28
Цей АД призначають при ожирінні, бо він дуже знижує апетит. Є багато АД, які навпаки повишають апетит. У мене РХП, на бупропіоні схудла і вийшла в ремісію.
празники не помню• 22 мая в 13:10
Бупропион, тразодон и флуоксетин не дают вес
автор Ні за холодну воду • 22 мая в 15:31
Ответ дляСокодавка ще та
ось саме про це я і запитувала. Дякую вам!
А коли ви відчули зменшення апетиту? І як довго приймали? Бо я тільки заради цього побічного ефекту і готова наважитись на прийом АД.
Сокодавка ще та• 22 мая в 16:20
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо у вас вага не 120 кг, то це дуже небезпечно. Порадьтесь з лікарем.
автор Ні за холодну воду • 22 мая в 16:37
Ответ дляСокодавка ще та
у мене менша, але в чому тут небезпека?
Я знаю, що цей препарат призначають и в процесі позбавлення від паління
Сокодавка ще та• 22 мая в 17:22
Ответ дляНі за холодну воду
у мене менша, але в чому тут небезпека?
Приймають під контролем лікаря, ЕКГ та аналізи крові. Схема заходу, дозування, відміни. Антидепресанти - це не чарівна пігулка для зменшення апетиту, самолікування може нашкодити.