Деловитая• 07 мая в 21:33

Девушки, вам нравятся слегка наглые, мужчины с юмором ? )

ЯниЯ• 07 мая в 21:33
Что значит слегка наглые ?
Тантрический кекс• 07 мая в 21:33
Виктор Павлик нравится.
Агент Пинкертона• 07 мая в 21:34
Не нахабні, а, швидше, наполегливі
Сусідка зверху• 07 мая в 21:34
Наглые -нет, с чувством юмора-да
ЛижТолько• 07 мая в 21:34
мне умные нравятся. с юмором.
Джага Джага• 07 мая в 21:35
Зараз вони шукають забитого лоха,який буде віддавати зарплатну карточку і одружуються з ним.А на стороні шкребуться з забулдигою або з маргіналом,який рве очко і посилає їх на три букви.
Сіточка• 07 мая в 21:36
В чем именно наглость заключается?
Вероятненько• 07 мая в 21:36
Те, что интересуются нужен ли маме зять?
Цигарний шланг• 07 мая в 21:36
Нет
Джага Джага• 07 мая в 21:38
Ответ дляСіточка
В чем именно наглость заключается?
Ну типу такий знаєш впевнений в собі,агресивний,напористий,такий шо давить і пресує авторитетом.Такого що йому навіть битись ні з ким не треба,шо коли він кудись заходить то тільки від одного його присудствія,стає страшно.Він на тебе коли пристально погляне то в тебе в трусиках відразу стає волого.Що коли ти дивишся на нього то в тебе зіниці робляться по 5 копійок відразу.
Тантрический кекс• 07 мая в 21:39
Ответ дляЛижТолько
мне умные нравятся. с юмором.
Так Витя Павлик смешно шутит, что они с Катей еще дочку родят! Ну чем не стендапер?
Як_наготую...• 07 мая в 21:41
Ответ дляДжага Джага
ви с такою заздрістю описали
Пупс• 07 мая в 21:41
Ответ дляТантрический кекс
Виктор Павлик нравится.
Зайнято)))
Джага Джага• 07 мая в 21:49
Ответ дляЯк_наготую...
ви с такою заздрістю описали
Так що б тобі сподобалось.
Алина-1240• 07 мая в 22:06
Нет. В мужчине стабильность и спокойствие одни с важных черт
Петриківна• 07 мая в 22:33
Ответ дляДжага Джага
З чого Ви взяли, що жінкам подобаються агресивні і пресуючі?
Джага Джага• 07 мая в 22:36
Ответ дляПетриківна
Мені здається що зараз жінки підбирають собі чоловіків,м´яких,керовнаних та таких,які не будуть займати лідируючої та домінуючої позиції в родині.І таких індиків,зараз наплодилося дуже багато.Не знаю хто їх ростив і виховував,мабуть інтернет чи інстаграм.Він не вождь в своїй родині і не лідер а шматок гівна.Вибачте за потужні порівняння,кому ріже око.просто правда рветься наружу.
Петриківна• 07 мая в 22:40
Ответ дляДжага Джага
Джага Джага• 07 мая в 22:43
Можливо вони і раніше такі були,просто не було інтернету і ми цього не спаострігали в такій мірі.Хто зна.
Мстящий за Зайца• 07 мая в 22:45
Ответ дляДжага Джага
Ти диви яке агресивне. В родині і не має ніхто домінувати, родина це союз двох рівноправних особистостей. А домінувати ти будеш на дивані над своїм правим кулачком
Джага Джага• 07 мая в 22:48
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну це зараз фемінізм всім устроїли то ми можемо так поговорити з вами і ви щось намагаєтеся мені розказати як має бути побудована ієрархія самця людини і самки.А якщо прийде час і блага цивілізації в вас (в нас) заберуть.Тоді поглянемо,де будуть ці панти і рівнопране товариство.Доречі,в мене є один фільм для вас на цю тему.
Джага Джага• 07 мая в 22:52
Ответ дляМстящий за Зайца
Отнесенные необыкновенной судьбой в лазурное море в августе (1974) - фільм для вас на вечір
Петриківна• 07 мая в 23:59
Ответ дляДжага Джага
І що самець зможе запропонувати,якщо ті блага заберуть? Аж нічого. Мамонта забити? Так жінка і сама його заб´є.
Жінка з перцем• 08 мая в 11:55
я сама такая