Некомильфо• 08 мая 2025
Хто отримував другу вищу освіту і при цьому працював повний тиждень?
Дівчата, підкажіть, чи вийшло у вас поєднати освіту і роботу?
Мені 35 років, заміжня, дітей немає. Це друга освіта. Вся проблема в тому, що я працюю віддалено з 9-18, п´ятиденний графік. От думаю чи можливо цю роботу поєднати з навчанням (профіль художній), не заочка, просто дистанційно.
А раптом, у вас був подібний досвід, поділіться як ви це поєднували? Сама не знаю чи варто рипатись, щоб потім не жалкувати, що не тягну.
Всім дякую за відповідь!
ОйЙой• 08 мая 2025
Я в минулому році закінчила дистанційне другу вищу із повним робочим днем, і це капець, в 40 років по ночам писати курсові, то треш, а як ви на пари будете ходити?
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляОйЙой
Думала записувати лекції, а потім по вечорах їх дивитись, а в мене це міг би бути художній профіль, тому ще прийшлось би малювати чи знову ж вечорами чи потім на вихідних. Тому я все це обдумую, бо вже не 17 років, плюс заплачу гроші за контракт, чи воно мені потрібно.
Бачу, що поки більше Ні чим ТАК.
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Я працювала, але на сесії брала відпустку по навчанню
Профіль художній, на сесію прийдеться здавати, наприклад 8 робіт загалом, плюс ще якісь доповіді чи щось таке. Тому за відпустку я їх не намалюю, а маю це робити упродовж семестру.
ротцвеники• 08 мая 2025
Навчаюсь онлайн, закордоном. Дистанційно - це був би триндець, бо то уроки + домашка. Уроки зазвичай більше як трата часу, швидше теорію самій перечитати, приклади розібрати. А так, я можу і в робочий час «повчитись» трохи, люблю блоками вчитись, так швидше. В Україні немає онлайн навчання? ( не дистанційне).
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляротцвеники
То дистанційне ж і є онлайн. Просто так як профіль художній, то мають бути ще і намальовані роботи.
А у вас графік роботи який, коли вихідні?
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляОйЙой
А скільки років ви навчались?
Міряно-переміряно• 08 мая 2025
Я)) если честно я с ужасом вспоминаю то время. Училась на заочном, двое детей 6 лет, работа с нервами, спасало, что водила машину и гоняла между работой, садиком, тренировками и универом с библиотекой. Муж помочь не мог, был интерном, сутками жил от операционной до кафедры. В то время еще только появился интернет, но много надо ксерить и книги давали на ночь. НО все это было не зря.
ЗаведУющая• 08 мая 2025
Все закінчиться тим, що у Вас буде бумажки, без перспектив визнання в Європі і не буде знань. Нажаль в Україні цей проект лише заробіток для вищів. Це хороша ідея, якщо це додаток який доповнює основну освіту.
Бадабум• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Бачу, що поки більше Ні чим ТАК.
А их разрешают писать без уведомления и согласия на то лектора? Знаю школьные учителя обижаются и иногда со скандалом даже через директора решается вопрос
Робот Вертер• 08 мая 2025
Працюю онлайн 8 годин + майже 3 роки вчу французьку мову вечорами.
Курси офлайн та онлайн, самостійно, іспити міжнародні складаю.
Зараз Б2.
Загалом це триндець, але можливо))
Самий треш, коли в минулому році я попала в програму по 4 години мови з викладачем онлайн + щодня домашка + твори писати. Десь виходило 14 годин щодня робота + навчання.
Я ледь не вмерла, але витягнута.
Мені 38) чоловік в мене є
Зараз Б2.
Загалом це триндець, але можливо))
Я ледь не вмерла, але витягнута.
Мені 38) чоловік в мене є
ротцвеники• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Графік стандартний. Вчусь блоками. У нас є темніни, до яких треба здати кожне завдання, тести, екзамени. Дистанційне - це наявність уроків по зуму/гугл міт( обовʼязкове відвідування). Онлайн - уся теорія, практичні завдання вивчаються самостійно(матеріали і приклади надаються). Вчителі можуть записати відео з додатковими поясненнями. Комунікація з вчителем через листування в основному, якщо виникає потреба.
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляБадабум
Цього не знаю.
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
Зараз Б2.
Загалом це триндець, але можливо))
Я ледь не вмерла, але витягнута.
Мені 38) чоловік в мене є
Зараз Б2.
Загалом це триндець, але можливо))
Я ледь не вмерла, але витягнута.
Мені 38) чоловік в мене є
Тут навчання буде мінімум 4-6 годин кожен день, а можливо і більше. Плюс я маю відпрацювати свої 8 годин роботи обов´язково.
І так цілий повний семестр.
ротцвеники• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
І так цілий повний семестр.
Так у вас дітей немає, то не має бути проблем, якщо ви відповідальна людина. Діти зʼїдають купу енергії і часу. Без дітей це значно легше все.
Мюллерная• 08 мая 2025
Я поєднувала роботу та другу освіту, але мені було 24-27 років, тобто з 24 років до 27 років. Ще й заміжня була, складно, але впоралася. Було очне-заочне навчання, пари субота-неділя, потім брала відгули на сесії. А магістратуру закінчувала вже очно за направленням від роботи
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляротцвеники
В моєму випадку саме дистанційне, наявність уроку у визначений час, і обов´язкове відвідування (ну чи хоча б часте).
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляМюллерная
В нас пари кожен день, я взнавала у старшого курсу.
Мюллерная• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Тоді це складно буде, мені пощастило тоді з таким графіком...
Робот Вертер• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
І так цілий повний семестр.
Семестр це скільки? Півроку?
Я в такому режимі витримала лише 7 тижнів, тобто повний рівень. І скажу чесно, що навіть подруга мені казала, що виглядаю замучено...
Але як по-іншому, якщо працюєш, активно вчився і хоч щось трохи дома готуєш/прибираєш.
Довго я б так не витримала, чесно кажучи.
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
Семестр це скільки? Півроку?
Так, пів року. Потім трошки якісь канікули і знов новий семестр. Оце ж тому все і аналізую, бо об´єм серйозний.
І вдома готувати, прибирати, і все інше побутове ніхто не відміняв. Я не знаю як в кого, але для мене це теж робота і не мала.
Робот Вертер• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Ви витримаєте лише якщо
1)буде підтримка чоловіка в плані прибирання та готовки. Інколи доставка + заморожені продукти наше все))
2) якщо зможете щось робити з навчання у робочий час.
Якщо цього не буде, то не знаю, яке у вас здоров´я, але велика вірогідність, що не вигребете все і одразу.
Ніхто не відміняв нервовий зрив від перевантаження і стресу
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ви витримаєте лише якщо
От якраз перевантаження від стресу і вигорання в мене вже не раз були, аж до неврастенії і прийому протитривожних, і препаратів для сну. А все тому, що я навішувала на себе курси, роботу, купу дурні, серйозний ремонт і т.д.
Напевно я зараз сама на своє питання і відповіла.
Счастье_же_вот_оно• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Беріть паузу в роботі. Навчатись треба на нормальну голову, з віддачею та натхненням. В добі годин мало, все на світі не втиснеш.
ОйЙой• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Бачу, що поки більше Ні чим ТАК.
Буде дуже важко, я зараз намагаюсь поєднати роботу, побут , спорт і навчання із англійської, і то ці 2 години занять + домашка гарно їсть час, повноцінно дистанційку навіть не уявляю, хоча якщо немає сім´ї і по вечорами сидіти, ну не знаю, може якісь профільні курси?
Гигиенишвили• 08 мая 2025
Автор, я получала вторую вышку, работая полный рабочий день с годовалым ребенком. Четверг, пятница, суббота занятия плюс куча домашек и контрольных. Было бы желание.
Некомильфо
• 08 мая 2025
Ответ дляГигиенишвили
Ого, ви енерджайзер!
Гигиенишвили• 08 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Ого, ви енерджайзер!
Просто меняется подход к учебе. Первый диплом был красный. Второй раз я уже не хотела все довести до идеала. Фокусировалась только на специальных предметах. Все общеобразовательное, как получается так получается. Можно перезачесть социологию с предыдущего диплома на 3 или сдавать - перезачет. Экзамен сдала и молодец. 80 баллов из 100- даже не парилась.