КоролеВешна• Изменено 08 мая в 13:36

Контролер газового господарства, хто працює, зайдіть, будь ласка!

Дівчата, хто працює сам або знає таких, можете коротко розказати, чи важко це фізично, скільки годин на день реально займає така праця, що входить в обов´язки? Дякую дуже!!!
Розбещена цяточка• 08 мая в 13:38
Это по хатам ходить, счетчики фоткать?
Блакитна устриця• 08 мая в 13:39
Вам ніхто не відкриє. Я нахер посилаю вже 7 років
Снегурочко• 08 мая в 13:41
Собаки в приватному секторі нападають. Ходити по дощу, по спеці, по морозу. Важко це...
автор КоролеВешна • 08 мая в 14:38
Ответ дляРозбещена цяточка
Это по хатам ходить, счетчики фоткать?
Так.
Потринділиця• 08 мая в 14:58
Ну мені здається там різні умови. Подружка працювала (це було в місті) і вони там частково ходили, часткого в офісі. Тоді їй непогано платили. Для неї це був хороший період життя, бо було багато часу і кошти на хобі.
Пьяная вишня• 08 мая в 15:07
Обожнюю свого контролера Наталю. Справно скидаю їй фото свого лічильника кожного місяця. Якщо завтикала, вона мені пише і нагадує. Дякую!
Не любовница• 08 мая в 15:29
Собак боитесь? Подругу уже два раза кусали