БезникаЯ• Изменено 08 мая в 20:12

Узи щитовидки

Вы часто делаете?
Мне 32, делала наверное в школе последний раз. Знакомая говорит что делает каждый год. Чего я вдруг задумалась об этом, подписана на одну блогершу, у неё обнаружили рак щитовидки, на ранней стадии. Мне стало страшно. Теперь тоже хочу сделать.
Кондуктор автобуса• 08 мая в 20:12
Первый раз делала в 38.
Бува і таке• 08 мая в 20:13
Делайте
ніколи такого не було• 08 мая в 20:13
Сделайте, 15 минут времени и все
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 мая в 20:15
Каждый год, узи щитовидки, внутренних органов, груди и тд и тп
Запишитесь, дело в то, це пятиминутне дело)
ротцвеники• 08 мая в 20:15
Треба робити щороку. Я перший раз зробила в 20, все було чудово. А потім аж в 32, підозра на рак. В результаті щз видалили.
Леди Г• 08 мая в 20:15
Так рак может быть не только щитовидки, почему именно УЗИ щитовидки. Логичней обследовать то, где есть жалобы.
автор БезникаЯ • 08 мая в 20:16
Ответ дляЛеди Г
Жалоб как бы нет у меня
сЛАдКОежКА• 08 мая в 20:18
Перший раз зробила в 35, знайшли вузли.
Зараз 43 треба повторити
ЧупакабраЗеБест• 08 мая в 20:21
Ответ дляротцвеники
капец. это теперь надо тироксин пить ?
Кокосиха• 08 мая в 20:37
Ответ дляЛеди Г
На щитоподібну залозу при онкології жалоб не буде.
Лама_мама• 09 мая в 08:25
Ответ дляКокосиха
Не завжди, у тата з´явилася невеличка шишка, він думав, що жировик на шиї, а виявився рак і ще став дуже нервовим, шкода до лікаря йти боявся і тому все закінчилося смертю.
Кокосиха• 09 мая в 09:55
Ответ дляЛама_мама
То вже не рання стадія була, нажаль. А при ранніх стадіях не буде скарг.
Лама_мама• 09 мая в 09:59
Ответ дляКокосиха
Якраз коли шишка з´явилася, то була перша, але він ще 8 місяців не йшов до лікаря, поки ця шишка не виросла розміром із здоровенний апельсин, ось тоді уже була 4 стадія.
Кокосиха• 09 мая в 10:04
Ответ дляЛама_мама
То мабуть не папілярний рак був? Медулярний чи анапластичний? Бо папілярний, який зустрічається частіше за всі інші, так швидко не розвивається.
Лама_мама• 09 мая в 10:07
Ответ дляКокосиха
Анапластичний, нам лікар вже коли операцію зробили, видалили і прийшов результат біопсії, то сказав, що схоже він мутував, бо до лікаря довго не йшли і, що якби одразу знали, що анапластичний, то навіть не оперували б. А так ми ще хімію потім робили і опромінення дороговартісне, але тато прожив лише 6 місяців, пухлина знову почала рости і вже нічого не допомогло.