Бджолина королева• 01 апреля в 14:57
Я не відчуваю ситості. Вже давно з цим намагаюсь жити
Пройшла купу лікарів, аналізів.
один лікар мабуть сказав правильно "всі проблеми починаються з голови" порадив зробити дослідження ділянки мозку.
а я боюсь...а якщо там пухлина....я не переживу((
що робити(
може хтось таку проблему мав ...і я просто не до тих лікарів зверталась?
ендкринолог, гінеколог, терапевт, узд, зондування. купа аналізів. де вже тільки не була(((
все в нормі.
жити не хочеться, ця проблема мені заважає.
вже багато років просто тримаюсь щоб не жерти відрами. але зараз це дуже складно(((
дайте пораду, жити не хочеться (((
що робити(
все в нормі.
дайте пораду, жити не хочеться (((
Кондуктор троллейбуса• 01 апреля в 14:59
Вже багато років))) як би там була пухлина в голові у вас би не було багато років
Бджолина королева
• 01 апреля в 14:59
Ответ дляКондуктор троллейбуса
вона може бути доброякісна просто тисне на певні ділянки мозку і така біда ((
Файна дівка• 01 апреля в 15:00
Суцільні протиріччя - ’жити не хочеться’ - ’боюсь що пухлина’ якщо не хочеться то чого боїтесь?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 апреля в 15:01
может нужно просто качественный белок.. настоящее хорошее мясо из села. а ведрами не нужно что попало.
Зліпок ступні• 01 апреля в 15:03
Сделайте операцию по ушиванию желудка. Знакомой на желудок какое- то кольцо ставили. Похудела за год с 130 кг до 65. И сейчас ест очень мало и чувства голода нет.
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:03
Ответ дляПасхальний тролік
Вообще никогда? От любой еды и порций?
ніколи. дайте кілограм оселедця і я зїм.
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
кіло сире кисломолочного не проблема((((
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
Пасхальний тролік• 01 апреля в 15:04
Ответ дляБджолина королева
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
И давно у вас такое?
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:04
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я їм білок. маю доступ до хорошого.
куряче , індиче філе.
сир кисломолочний сепараторний
яйця
також білу нежирну рибу, але рідко, бо купити хорошу ...є сумнів
куряче , індиче філе.
сир кисломолочний сепараторний
яйця
Пасхальний тролік• 01 апреля в 15:05
Ответ дляБджолина королева
я їм білок. маю доступ до хорошого.
куряче , індиче філе.
сир кисломолочний сепараторний
яйця
куряче , індиче філе.
сир кисломолочний сепараторний
яйця
Скажите, какая порция и какой еды вас насыщает и на сколько времени?
То есть гастро в норме, так поняла? Это с детства такое?
Украиночка• 01 апреля в 15:05
Ще не чула, щоб бажання їсти багато було ознакою пухлини мозку. У вас ще були б якісь ознаки- рвота, запаморочення, втрата свідомості, головні болі.
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:06
Ответ дляПасхальний тролік
И давно у вас такое?
давно.
але я намагаюсь тримати себе в руках.
навіть худла . маючи таку проблему.
але зараз...війна стрес...це вже просто важко...все валиться
але я намагаюсь тримати себе в руках.
навіть худла . маючи таку проблему.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 апреля в 15:06
почему вам никто не предлагал впроголодь пожить нескоклько дней? объем желудка сам уменьшается.. вопрос дисциплины вы заглушаете какими-то мифами про опухоль мозга. она же не подтвердилась?
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:06
Ответ дляПасхальний тролік
я ніколи не можу сказати що сита.
набитий живіт - так. але в голові нема сигналу що я наїлась... можу ’кусотнічать ’ ще і ще
Шопингмонстр• 01 апреля в 15:07
Мне глюкофаж помог, тоже не было чувство сытости. Живот вроде полный, а я голодная
Дева Мария• 01 апреля в 15:07
Ответ дляБджолина королева
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
Извините , но это с головой таки проблема или какие то травмы детские . У меня родственник много ест и постоянно, говорит голодное детство . Психиатр может ?
Пасхальний тролік• 01 апреля в 15:07
Ответ дляБджолина королева
давно.
але я намагаюсь тримати себе в руках.
навіть худла . маючи таку проблему.
але я намагаюсь тримати себе в руках.
навіть худла . маючи таку проблему.
А какие именно у вас ощущения? То есть это голод истинный или все же ложный? Возможно, действительно есть какие-то психологические причины? Когда вы едите именно сам процесс, вам хорошо и спокойно? Или вы едите именно чтобы избавиться от ощущения сосания в желудке?
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я так робила. з 68 схудла до 50. зараз тримаю 50-55
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:08
Ответ дляШопингмонстр
я пробувала. ні (
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:09
Ответ дляПасхальний тролік
в мене в голові як перемикач цей не працює. я відчуваю що занадто...але руки тягнуться шматочок відгризти чого небудь - морквинки, хлібинки, яблучка, ложечку гречки...от що небудь
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:09
Ответ дляДева Мария
я вже і сама думаю, може я психічно хвора
Пасхальний тролік• 01 апреля в 15:15
Ответ дляБджолина королева
А какой у вас рост? Я вижу, что вы весите 50 кг, может реально не добираете? Или срабатывает психологический фактор, что нельзя - а значит хочется и чем больше запрещаете, тем больше хочется..
Украиночка• 01 апреля в 15:18
Ответ дляБджолина королева
Може ви просто голодна? Ви важете 50 кг, а зріст який?
Крижана бурулька• 01 апреля в 15:19
Ответ дляБджолина королева
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
А не нудить після кілограма оселедця?
Пасхальний тролік• 01 апреля в 15:19
Ответ дляБджолина королева
Например, мой организм не дает мне менее 60 кг сбросить.. Я не весила 50 давно уже) Но я не особо стремлюсь в принципе..
Сходите на МРТ, чтобы точно знать что все ок. Если ок, то подумать, какие именно психологические причины могут быть. Возможно, к психологу если сами не можете с этим разобраться.. Может страх остаться без еды вовсе, может настолько любите вкус еды..
Мая твая не панимать• 01 апреля в 15:21
Ответ дляБджолина королева
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
дайте кілограм торту - теж
дайте хлібину - легко навіть в суху
Кило торта, селедки или творога и я съем, а если дать ведро, допустим, ячневой каши - осилите?
Бджолина королева
• 01 апреля в 15:22
Ответ дляУкраиночка
зараз важу 54.
зріст 165