Шмоточницаца• 08 мая в 21:39
Подивилась Білого лотоса, всі сезони
Капєц, як хочеться на море, хоч Середземне, хоч Карибське, байдуже.
Порадьте щось з такою ж курортною атмосферою, де море, пальми, коктейлі, шляпи, багатії і пристрасті. Можна не серіал) Але щоб багато пляжів, купальників і розкішного всього))
Леся Українка• 08 мая в 21:46
Ответ дляМаю рацію
А я не змогла і перший сезон додивитись
Второй прикольный
Но нужно посмотреть первый
Шмоточницаца
• 08 мая в 21:47
Ответ дляЛеся Українка
Второй прикольный
Но нужно посмотреть первый
Мені теж другий найбільше сподобався.
Шмоточницаца
• 08 мая в 21:50
Ответ дляЦаревна_несушка
Вчера тут кто-то советовал моргни дважды, прикольный
Дякую)
Це не хорор? Бо я криваве і страшне не люблю
Царевна_несушка• 08 мая в 21:52
Ответ дляШмоточницаца
Дякую)
Немного есть😁
Шмоточницаца
• 08 мая в 21:52
Ответ дляЇжак в панчохах
Смерть и другие подробности
Цей бачила, красива картинка 👍
Тріль!• 08 мая в 22:00
Ответ дляЦаревна_несушка
Немного есть😁
Немного 😂 та там нормально так насыпали. Есть похожий по стилю «Тела, тела, тела». Не такой красивый, конечно. Но с дикой развязкой и тоже закрытая съемка на отдыхе.
Шмоточницаца
• 08 мая в 22:01
Ответ дляТріль!
“Ещё одна простая просьба”.
Вау! Це продовження?
Дяк-дяк))))
Тріль!• 08 мая в 22:02
Ответ дляШмоточницаца
Вау! Це продовження?
Дяк-дяк))))
Да, продолжение. На Капри.
Ждушечка• 08 мая в 22:05
Ответ дляШмоточницаца
Мені теж другий найбільше сподобався.
Мне тоже понравился второй больше всего
Шмоточницаца
• 08 мая в 22:05
Ответ дляПрестидижитатор
Так хочется на море, что посоветуйте сериал)
Так) треба дочекатись)))
Шмоточницаца
• 08 мая в 22:08
Ответ дляПрестидижитатор
Идеальная пара посмотрите с Кидман
Так, дивились, сто відсотків нагадує БЛ!
Шмоточницаца
• 08 мая в 22:09
Ответ дляТріль!
Хотілося б, канєшно, курортів і романів, а не трупів))))
Тріль!• 08 мая в 22:11
А «Идеальный побег» на Гавайях смотрели? Старый, но красиво. Почему-то вспоминаются только триллеры 😂 из комедий «Путешествие в Элладу». Уединенный греческий остров. Драма «Пляж» в Тае. Но тоже старый.
Шмоточницаца
• 08 мая в 22:17
Ответ дляТріль!
Так, Ідеальну втечу бачила, подивлюся, шо за Еллада)) Дякую)
Драми точно ні, вистачає тих, шо навколо.
В шоколаде• 08 мая в 22:44
Ответ дляПрестидижитатор
Сериал Лето на сёрфе
КокошинЭль• 09 мая в 02:20
І я всі три сезони подивилась.
Може хтось в пошуках: Нещодавно ще подивилась серіал «резиденція», так затягнув, що всі серії осилили за день, бо весь день була дощова погода. Зайшов, рекомендую, в стилі Пуаро, коли в першій серії вбивство і розкриття в останній, при чому дитина 10 років разом зі мною зацікавлено дивилась, серіал без трешу, сексу, кровавих сцен, легкий детектив, яскравий, сучасний, цікаві актори, до останньої серії не здогадувались хто вбивця)
Зараз дивлюсь по можливості «ти», вийшов останній сезон, вже без дитини, подобається, початок був ще до війни, але цікавий, вартий уваги, більше жіночий
І «сповідь служниці» теж є останній сезон в цьому році, ще не закінчився, вихід серій по вівторках
Готова до другої• 09 мая в 15:18
Щось я ніяк не осилю третій, здається, взагалі якась нудьга суцільна. Буде цікавіше, варто додивитись?