Просто каралева• 08 мая 2025

Оцінка 9 клас

Скажіть, будь ласка, вчитель з незрозумілих причин і мотивів поставила за практичну "4", зіпсувавши відповідно всю картину. Дитина всі роки відмінник. Роботу ппрепровірила інший вчитель, класний керівник до цього залучена. Що можна зробити? Порадьте,будь ласка
Мerida• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Вже зіпсувала(
Каким образом? 20 оценок 10, 11, 12. И 21я 4 балла. Общий балл снижается на 0,35
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
странная Вы, спрашиваете что делать, а когда говорят что делать, то не хотите) мог бы и ребенок конечно пойти спросить, но вряд ли он рискнет, раз даже мать боится
Я не боюся, я не бачу сенсу і не маю бажання з такою особою щось виясняти. До керівництва-так, піду. Тільки думаю як краще чи до директора, чи одразу вище
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Відділ освіти
Дякую
Трахтибидох• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
до директора спробуйте ,якщо класний керівник і він норм
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляМerida
Оцінок значно менше. Вже виставила 9
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
Директор не норм)) кл керівник так, адекватна і захищає ´своїх´ дітей
Трахтибидох• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Оцінок значно менше. Вже виставила 9
яким чином ? ця оцінка так зіпсувала чи вона і з математикою не дружить ?
Трахтибидох• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
тоді вище
але я б і туди і туди ,щоб ще максимально потерпати того вчителя
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
Мені здається,вона з головою не дружить
Трахтибидох• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Мені здається,вона з головою не дружить
у вас мають бути докази ,виписки оцінок і чому саме 9 вийшло
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
тоді вище
Ох, на це здоров´я міцне треба мати,чого на жаль мені дуже бракує(
автор Просто каралева • 08 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
В єдиній школі є, скріни зробила
Трахтибидох• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
В єдиній школі є, скріни зробила
поточні не враховуються ж ,і що виходить по оцінкам?
Мerida• 08 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Оцінок значно менше. Вже виставила 9
Сколько оценок за год? Никак не сходится. Или у оеьенка оценки ниже, чем вы думали. Сделайте скрин
Петриківна• 08 мая 2025
Удалено администрацией...
автор Просто каралева • 09 мая 2025
Ответ дляМerida
З оцінками все добре. І питання теми не в тому. Якщо ви уважно читали, питання було в іншому
Мerida• 09 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Так это и ответ на вопрос. Из-за одной плохой не может поплыть хороший результат
автор Просто каралева • 09 мая 2025
Ответ дляМerida
Але він поплив у вчителя( бо тематичну поставила 7.
Суть навіть не в цьому. Суть в тому,що вона поставила 4 за правильно зроблену роботу, і я хочу,щоб вона за це несла відповідальність