Нічого вдягти• 08 мая 2025
Чи можуть це бути ознаки що скоро можуть початись пологи?
Перша вагітність, тому описую по відчуттям бо як правильно назвати не знаю. Вчора під час вечірньої прогулянки дуже зкам´янів живіт,таким важким він мені ще ніколи не здавався. До цього низ живота теж брався такими спазмами,але не так радикально щоб аж рухи зковувати. Сьогодні протягом дня 4 рази тягнуло поперек як на місячні. Ввечері трохи зловила озноб, нудить, думала що буде й блювота,але попустило трішки. Легка нудота залишилась і комок в горлі наче щось не проковтнула. Останній тиждень падає тиск часто. Настрій коливається - то якесь відчуття знесилення і розчарування, то аж до дипресії, то все нормально. З´явилась висока сонливість. Зранку можу прокинутись о шостій, пару годин щось пороблю і все далі дуже хочу спати і йду сплю бо ніяк. І навіть після лежання живіт так само кам´яніє і стає важким. Тільки зранку легкість хоча живіт не великий. Термін вагітності 34 тижні.
Під час першої вагітності теж переживала, вибачте за написане ( але боялася какати щоб не почалися пологи) - по дурному звучить.
Якщо не має скарг то має відійти пробка і вона може день- два відходити,
В мене перед пологами дитина почала вертітися в животику десь о 22:00, 24:00 почалися схватки, 0 3 ночі відішли води і о 5,40 народила
Язвочка• 08 мая 2025
Ну, для тренированных схваток самое время уже.
У меня они начались ещё в 28 недель.
А все остальное просто показывает усталость организма.
Я до 35 недель бегала, а потом резко развалилась. Все болело, тянуло, колбасило, чесалась, как блохастая псина.
Повезло родить в 38,5. Видимо, Господь сжалился, начиная с 37 недель только и мечтала о родах.
У меня они начались ещё в 28 недель.
Нічого вдягти
• 09 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
У меня они начались ещё в 28 недель.
Теж вся чешусь😅вдень нормально, а як вечір це жесть, навіть стопи, і прям як хвилями накатує чесотка