КаваЗМолоком• 08 мая в 14:54

Повторювальні паратонзилярні абсцеси у дитини. Видаляти мигдалики?

З початку 2022 року вже втретє. В стаціонарі, що дивно вперше почалося у 10 років, до того він жодної ангіни не мав. Зараз поміж цими епізодами також не хворіє. Тай і починається все з легкого болю в горлі, а за три дні вже гній, що б я не робила! Сьогодні приходила кардіоревматолог, сказала про всі ускладнення, завтра перевіримо серце, зробимо ревмопроби. Лікуючий лор каже, що вихід один-видаляти мигдалики, жодного лікування профілактичного немає. Зараз одужати і готуватися до видалення. Можливо хтось з таким стикався? Я якось боюся видалення мигдаликів(((
Коржик• 08 мая в 14:56
Не варто боятися,шукайте лікаря адекватного,хто буде робити операцію.
КАПСЛОЧНИЦА• 08 мая в 15:01
Я б дочекалась повного одужання і здала всі аналізи, у тому числі ревмопроби через місяць. А далі дивилась чи потрібна операція. Ще рекомендую здати феритин та віт Д. Подивитись чи добре працює печінка та жовчний міхур.
Видалити це найпростіший та найлегший варіант, але в перспективі це може бути недобре. Боятися операції не треба, зазвичай вони проходять добре і діти переносять їх легше ніж батьки
Укр_жіночка• 08 мая в 15:02
Я б рекомендувала вам звернутися до 3-х лорів, як мінімум. Якщо всі будуть мати таку думку, то видаляйте. Особисто я знаю лора - зав.в лор відділення, яка жалкує що їй в дитинстві видалили мигдалики. Каже, що це постійна сухість і по задній стінці слиз, бо організм так реагує на відсутність мигдаликів
автор КаваЗМолоком • 08 мая в 15:06
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Маю в планах відвезти його на море, знаю, багатьом допомагає . Можливо, якийсь би комплекс вітамінів загальнозміцнюючий. Бо щось оці болячки співпали практично на період перехідного віку((
КАПСЛОЧНИЦА• 08 мая в 15:09
Ответ дляКаваЗМолоком
Море це добре, але на весь рік його не вистачить. Допомагає коли це кожного року, багато років поспіль і не на 7 днів, а хоча б на 2-3 тижні
По вітамінах я вище вам написала, почніть з рівня віт Д і не сподівайтеся, що за літо дефіцит зникне. Те саме із залізом. Рівень гемоглобіну може бути нормальний, але феритин низький і через це певні проблеми. Дитина достатньо їсть мʼяса?

Ще хочу вам порадити кожного разу при перших ознаках ГРВІ робити КУФ
Укр_жіночка• 08 мая в 15:09
Тонзилотрен пробуйте курсами. Три тижні по три рази на день, три тижні перерва.
https://tonsilotren.com.ua/?utm_source=google_tons...
автор КаваЗМолоком • 08 мая в 15:15
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА

Він мʼяса їсть дуже мало! Нічого з цим зробити не можемо. Банально- він його не любить(((
КАПСЛОЧНИЦА• 08 мая в 15:21
Ответ дляКаваЗМолоком
Поганяйте глистів або якщо боїтесь, то хоча б додайте в щоденний раціон сире гарбузове насіння
Глисти спотворюють смаки через вплив на нервову систему. Не їсть мʼясо - недоотримує білок. Недоотримує білок - в екстремальних ситуаціях імунітет просто немає з чого будувати захист.
До речі анемія або дефіцит заліза це теж часто наслідок глистної інвазії.
Все це в купі може бути причиною стану вашої дитини
А співпало це з періодом статевого дозрівання через те, що підвищилась витрата віт Д, а він скоріш за все десь ближче до нижньої норми був
КАПСЛОЧНИЦА• 08 мая в 15:28
Ответ дляКаваЗМолоком
Не любити можна свинину або котлети, а якщо дитина взагалі не любить ні яловичину, ні свинину, ні курятину з індичкою, ні кроля і взагалі ні в якому способі приготування, то це не «не любить» це зовсім інша причина
Я лікар і мама 2 дітей, повірте, більшість станів у дітей лікуються харчуванням та режимом дня. І це важка праця батьків, важка і тривала, тому що вона не дає таких швидких результатів як хірургічне видалення мигдаликів. Так, іноді потрібна фармакологічна підтримка, але саме підтримка, а не глобальне лікування
автор КаваЗМолоком • 08 мая в 15:37
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Він їсть мʼясо, бо заставляємо. Допустимо, котлети і відбивні він не їсть ніякі, а от пельмені та суп з фрикадельками любить. Також рибу він любить, готую часто. Нагетси можу вмовити зʼїсти ( курячі, готую сама) , а от шашлик чи тефтелю він не зʼїсть. В мене не одна дитина. Ті самі пельмені готую сама, не купую, щоб бачити що там. Супи варю різноманітні і всі з фрикадельками, бо він любить супи. Якось от так.