Захекалася читать• 08 мая 2025

9 мая будете кого-то поздравлять или принимать поздравления?

Я - нет. В этом году даже 8-го не хотелось это делать. Как-то кощунственно праздновать, отмечать День победы над фашизмом в 45-м году, когда сейчас он расцвел с новой силой, и в Европе одна страна напала на другую, рушит, мучает, уничтожает. Нашу страну и народ.
А вам как кажется насчет этого праздника на данный момент?
Результат:
вже голосів: 579
398 (68.74%) Не отмеч, не поздр. ни 9, ни 8
128 (22.11%) Отмечаю 9 мая
40 (6.91%) 9-е не праздн.Поздравляла 8-го
13 (2.25%) Отмечаю и 8-го и 9-го
Remensa• 08 мая 2025
Ответ дляМerida
Уже 12 лет
Взяли приклад з Грузії, Молдови, Сирії.
Onyx83• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Тогда получается,что вся Европа была на стороне немцев?
Она была аннексирована Японией с 1910 года полностью. А под протекторатом была с 1904. Там поколения выросли во время колонизации Японией.
Я не Сірожа• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Мені вам зараз урок всесвітньої історії провести, чи самі почитаєте?
Корея була окупована Японією багато років, корейців вивозили в Японію для роботи на воєнних заводах, кореянок масово використовували на ’станціях втіхи’, багато корейців були залучені до військових дій.
Тож нема сенсу порівнювати недовгочасну окупацію, наприклад, Данії та окупацію Кореї
довжиною в десятиліття і навіть століття.
Маска-0b9f• 09 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 09 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
ссср на гітлера, може, і не напав, але в десна з ним цілувався і ручки радісно потирав, Європу ’розпилюючи’.
Італія теж була фашистською, якщо що. Так просто, для інфи.
Анжелика1• 09 мая 2025
Я не понимаю почему День Памяти 8 мая, если моя память такой даты не помнит. Если наши родные праздновали этот праздник именно 9 мая, то хотя бы из уважения к ним можно было не менять эту дату.
Мerida• 09 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Словакию забыли. Они сразу лапки подняли, чтоб не поубивали.
Juliann• 09 мая 2025
Интересно, а если понести гвоздики к мемориалу, посвященному героям войны - это сейчас считается ’зрадою’?
Всегда с одноклассниками ходили на парады, дарили тюльпаны и сирень, на глаза наворачивались слезы, глядя на ветеранов, прошедших войну и ставших героями. Сейчас всё с ног на голову и уже прошлое наших прадедушек/прабабушек упразднено
Мerida• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
Не перекручивайте. Возле мемориалов сейчас уже море цветов
Juliann• 09 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Лет 10?!! Рассмешили ) Уже сейчас попадаются статьи, что там был вопрос времени - кто нападет первее. ) Еще пару дней и на Германию напал бы СССР. )) Наши дети уже учат совершенно другую историю и то ли еще будет
Я не Сірожа• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
Провокуєте?
Ні, це не буде зрадою, бо це наші предки, це наша пам´ять.
І сьогодні і квіти несли, хвилина мовчання була.
Juliann• 09 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Провокуєте?
Ни капли, спрашиваю всерьез. Ходила в позапрошлом году, ощущала себя странно, цветов было очень мало
Tasya-Natusya• 09 мая 2025
Я ще застала часи, коли до школи запрошували ветеранів і проводився конкурс військової пісні (це був 2004-2005 рік мабуть). І добре пам´ятаю, що ветерани ніколи не хотіли говорити про війну, як і сучасні ветерани, лише бажали щоб на нашу долю не було війни. Можливо, це правильно, що 9 травня перенесли на 8 і зробили його днем пам´яті і примирення, особливо зараз коли в ветеранів вже і не лишилося.
Єдине що, мені би не хотілося щоб нівечили пам´ятники Другої світової, бо там радянська символіка чи може щось по російськи написано. Бо нещодавно, дуже засмутилася побачивши таку картину у парку ’Перемога’ в Києві. Це була така стіна, там були дошки з іменами полеглих, влітку там фонтан бив, були цифри 1941 - 1945, а зараз збили циіри 1941, але не змінили їх на 1939, дошки теж пропали, дуже сумно, що вандалізму є місце і він не покараний.
Juliann• 09 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Провокуєте?
Я спрашиваю конкретно про завтра - сейчас же дата имеет значение?
Aksinia 111• 09 мая 2025
Ответ дляЭдмонтина
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
День пам´яті був сьогодні.
Завтра рашисти святкують.
Але вам же не важливо, ви реально провокуєте.
Еленка14• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
Біля меморіалу часто лежать квіти, а сьогодні так багато, які продовжать лежати ще кілька днів. Але для вас ні меморіалу, ні квітів на них не існує ж звісно. Ви згадуєте лише 9 травня, розповідаючи усим, що вас туди не пускають. Ви навіть не знаєте, де вони знаходяться
Маска-0b9f• 09 мая 2025
Ответ дляАнжелика1
Удалено администрацией...
Juliann• 09 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
День пам´яті був сьогодні.
Завтра рашисти святкують.
Ну раз вы решили за меня, то ок ) Не забудьте поставить рука/лицо
завитушка• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
От понесіть, розкажете нам потім. Чи без команди і ходіння строєм гвоздіки не носяться?
Juliann• 09 мая 2025
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
Я краще так.
Juliann• 09 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Я краще так.
Когда есть такой шикарный выбор - это прекрасно. Хоть здесь можно разгуляться )
kabatosa• 09 мая 2025
Чомусь лише в постсовкових тупих головах це свято, свято чого? Совок по своїй тупості поніс найбільші втрати, що в рази перевищували втрати нацистів, і це свято???
завитушка• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
Удалено администрацией...
Juliann• 09 мая 2025
Ответ дляkabatosa
У вас є гарантії, що років через 70, а може і раніше, так само про вас не скажуть ваші нащадки? Тільки голови називатимуться якось інакше. Не кажіть ’гоп’
Juliann• 09 мая 2025
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
Ех, методичка тут точно не в мене
Тільки крок вліво/вправо - одразу обвинувачення
Да, всі мають думати однаково, як наказано
1984 на практиці
kabatosa• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
У всього світу це траур, а лише совкове бидло завжди при параді було
Анжелика1• 09 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Вы правы. Это не просто перенос дат, это целая цепочка событий. Перенос дат тянет за собой снос памятников, мемориалов и т.д. А основа под этим всем одна - вызвать неуважение и пренебрежение к погибшим на фронте в той войне, сделать это все абсолютно неважным и незначительным. Естественно, праздновать 9 мая так как в 1945 никто сейчас не будет, но хотелось бы чтобы это был действительно Днём Памяти по тем, кто тогда воевал. А не Днём Европы, который сейчас придумали на 9 мая.
завитушка• 09 мая 2025
Ответ дляJuliann
Ех, методичка тут точно не в мене
1984 на практиці
Хто вам там де наказує, все ніяк не зрозумію, то вас хтось з гвоздіками кудись не пускає, то наказує. Ці люди зараз з вами в одній кімнаті?)