Грушки-яблочки• Изменено 09 мая в 00:45

Запор срк

Как избавиться от запора при срк , принимаю антидепресант но запоры не уходят (
Алина-1240• 09 мая в 00:46
У меня поносы на нервах..вообще треш
Вакцениро Вона• 09 мая в 00:46
В мене навпаки, сил не вистачає(( До сраки ті АД
автор Грушки-яблочки • 09 мая в 00:47
Ответ дляАлина-1240
У меня поносы на нервах..вообще треш
А вы лечитесь ?
автор Грушки-яблочки • 09 мая в 00:48
Ответ дляВакцениро Вона
Почему до сраки , должны помогать
Алина-1240• 09 мая в 00:49
Ответ дляГрушки-яблочки
А вы лечитесь ?
Та купила атоксила, как прикрутит сильно помогает чуть...а так домой надо нестися аки фурия
Вакцениро Вона• 09 мая в 00:49
Ответ дляГрушки-яблочки
Почему до сраки , должны помогать
Повинні, але не знаю жодного, хто б на них виїхав. Після, починається синдром відміни і стає ще гірше. Я зі своєю діареєю вже на стіни лізу.
автор Грушки-яблочки • 09 мая в 00:49
Ответ дляАлина-1240
А кроме поноса что еще у вас
Алина-1240• 09 мая в 00:50
Ответ дляГрушки-яблочки
А кроме поноса что еще у вас
На данный момент ничего
автор Грушки-яблочки • 09 мая в 00:50
Ответ дляВакцениро Вона
Я знаю кому помогает , нужно подобрать правильно
Вакцениро Вона• 09 мая в 00:52
Ответ дляГрушки-яблочки
Спробуйте, якщо ще не робили - дієта по аутоімунному протоколу. З Вашим запитом повинно допомогти.
Грамотний хвіст• 09 мая в 00:52
Ответ дляВакцениро Вона
И много вы знаете сркшников с поносами? Прям все с вами делятся?
По теме, правильно подобранный АД помогает, плюс психотерапия, чтоб мысли в порядке держать и на мир по другому смотреть.
Вакцениро Вона• 09 мая в 00:53
Ответ дляГрамотний хвіст
Ну за 11 років як вважаєте. Не мало. І жодного кому б допомогло. Психотерапія туди ж. 7 років ні про що.
автор Грушки-яблочки • 09 мая в 00:55
Ответ дляВакцениро Вона
А вы пробовали травами лечить ? Я еще связалась с травником говорит лечит такое , жду травы от него по почте буду пробовать
Вакцениро Вона• 09 мая в 00:58
Ответ дляГрушки-яблочки
Мені пропонували одну жінку, але вона відмовилася. Каже її трави, як хіміотерапія. Єдине, що хоч якось покращувало стан, це БАДИ на травках SMT, чи якось так. Але зараз мені не можна приймати взагалі ніяких препаратів, тож дуже важко пережити.
Гл. Амурная• 09 мая в 00:59
Ответ дляВакцениро Вона
О а в мене запор і срк і теж ад до одного місця(, скільки я їх змінила..
Вакцениро Вона• 09 мая в 01:00
Ответ дляГл. Амурная
Я теж чи мало їх перетестила - і нуль, взагалі нічого.
автор Грушки-яблочки • 09 мая в 01:01
Ответ дляГл. Амурная
Як справляетесь з запорами ?
Гл. Амурная• 09 мая в 01:04
Ответ дляГрушки-яблочки
Як справляетесь з запорами ?
Проносні періодично, льон, харчування