Можливо, хтось нещодавно проходив співбесіду у Луцьку і може сказати, які були питання і скільки часу тривала співбесіда?
Свідок Перемоги• 09 мая 2025
Вибачте по темі не підкажу але як блін туди записатись на співбесіду? Дозвонитись не можу, після автовідповідача мовчання, на імейл пусті відписки
Чавонадо• 09 мая 2025
В Луцке не проходила, зимой проходила в Ужонде Люблина, спрашивали чем я занималась в польской общине, а ну и немного по родословной прошлись
Спросить могут всё что угодно, по истории, традициям, праздникам, какую книжку читали последнюю, гимн и тд и тп. Муж сдавал на КП правда не в Луцке а в Виннице, я сдавала на сталый побыт уже в Польше, схема везде +- такая же самая, можете мне скинуть в личку емейл скину вам материалы по которым готовилась. Собеседование у мужа длилось минут 20-30.
Ответ дляanita lis
Дякую. Напишу
Ответ дляСвідок Перемоги
Запитайте у профільній групі у ФБ. Ви на цю адресу писали?
А який у вас рівень мови? Кажуть, що достатньо базового рівня для співбесіди 🤔