Бавовнятко• 09 мая 2025

Вы замечали, что готовка может быть способом снять напряжение?

Что любите готовить в такие моменты?
жінка незаміжня• 09 мая 2025
Нет, не замечала и готовить не люблю
Снегопадка• 09 мая 2025
Все може знімати напругу.
Навіть зуби почистити
So_so• 09 мая 2025
Только если кто-то потом всё убирает
Клептоманка• 09 мая 2025
Люблю делать канапки, накрывать на стол и ставить бокалы.
Меня это успокаивает.
Кривая спроса• 09 мая 2025
Прибираю..Готую, тільки з настроєм, чи ’за планом’. Помітила, якщо нема настрою, не завжди отримую бажаний результат. Кожному своє
Дрібка щастя• 09 мая 2025
Нет. Готовка может поднять раздражение. 👍
буреЛОМКА• 09 мая 2025
В мене це не працює. Зате прокидається тяга прибирати, коли в голові хаос
So_so• 09 мая 2025
Ответ дляКлептоманка
Меня это успокаивает.
Я тоже люблю сервировать
Котя_люлю• 09 мая 2025
Ну, може, якщо цим не займатися регулярно... А в тих, у кого це обов´язок та ще для перебірливої родини, - не можу такого уявити...
Захекалася читать• 09 мая 2025
Нет, я хорошо готовлю, вкусно, но терпеть не могу это делать) А вот успокаивает меня мытье посуды, уборка и глажка.
Моя улюблена страшко• 09 мая 2025
Ответ дляSo_so
Только если кто-то потом всё убирает
В мене навпаки. Готування дратує, А прибирання-заспокоює.
В шоколаде• 09 мая 2025
У меня нет. Если я разбалансирована, то это и физически будет проявляться на кухне. Просыпаю продукты, что-то падает, еда на вкусная. Верю, что про готовке мы вкладываем в блюдо энергетику. Поэтому в плохом состоянии стараюсь не готовить.
Директриссимо• 09 мая 2025
Якщо я напружена і в поганому настрої, то навіть прості щоденні страви виходять не такими смачними.
Снежнакомка• 09 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Як це хаос в голові ? І як, допомагає прибирання?
Свідок Перемоги• 09 мая 2025
нет, не понимаю этого

я готовлю быстро и четко
без того, чтобы часами бдеть на кухне, что-то перемешивать
Сливочная пенка• 09 мая 2025
Я люблю готувати нескладні страви зі світової кулінарії. Радію, коли все виходить як задумано. Вважаю, що готувати треба з гарним настроєм, тоді і вийде смачно.
Але знімати напругу люблю з пивом/вином і гарним фільмом лежачі на дивані, а не готуванням і прибиранням.
буреЛОМКА• 09 мая 2025
Ответ дляСнежнакомка
Хаос, коли не можеш привести думки до ладу, вирішити ситуації, які гризуть. Тоді починаєш наводити лад навколо, своєрідна компенсація
Ishoy• 09 мая 2025
Все, что делается руками, может снять напряжение с головы
Снежнакомка• 09 мая 2025
Ответ дляIshoy
Откуда инфо?
Дело было давно• 09 мая 2025
Мені допомагає пекти налисники. Чи вище стопка млинців, тим складніше був період. Це щось типу медитації
ГендиреХтор• 09 мая 2025
У мене знімає напруження миття унітаза і раковини.
Валькірія• 09 мая 2025
Мені допомагає поприбирати. Пригадую, що на початку повномасштабної війни всі багато прибирали, це якось трохи заспокоювало.
ГендиреХтор• 09 мая 2025
Ответ дляСнежнакомка
Откуда инфо?
Дослідження, раптом ви в курсі, що це таке.
ГендиреХтор• 09 мая 2025
Ответ дляВалькірія
Мене також миття вікон заспокоює, в лютому 22 всі у себе і батьків перемила.
ДаЗдраПерма• 09 мая 2025
Я люблю мити посуд, це мене заспокоює
Посудомийка є, але все одно часто мию руками
Там-тарарам• 09 мая 2025
Так, я люблю з тістом попрацювати, щоб розслабитись. Ідеально: тісто помісила - зняла напругу, щось ліпиш, катаєш, вимішуєш - розслабляєшся. Взагалі готувати люблю.
А от прибирати ненавиджу. Взагалі прибирання - то тортури. Депресія починається від одного виду пилососа або засобу для миття дзеркал.
Танго утрьох• 09 мая 2025
Заметила что нарборот.
Подтяжка• 09 мая 2025
Мені напругу краще знімає прогулянка у дуже швидкому темпі. Практично літаю) одразу легше. Готувати, тим не менш , теж люблю. Це відволікає. Особливо якісь мікси на пательні, - м´ясо, овочі зі спеціями та зеленню або запіканки несолодкі. Така смакота, що забуваєш про поганий настрій.
Пожмаковна• 09 мая 2025
Обожнюю готувати. Але мій підліток їсть лише смажену картоплю або вермішель((((. Із нещодавнього готувала-гречку з підливкою, лазанью,суп гороховий, салат з буряка з часником,голубці. В планах сирники,борщ, буженіна. Але він то все не їсть. Як я мріяла про підлітка,який все їсть. У кого такі діти?!
Пожмаковна• 09 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Я люблю мити посуд, це мене заспокоює
І я люблю мити посуд, пмм не користуюсь. Але нам тут не повірять)))