Бавовнятко• 09 мая в 09:28

Вы замечали, что готовка может быть способом снять напряжение?

Что любите готовить в такие моменты?
жінка незаміжня• 09 мая в 09:28
Нет, не замечала и готовить не люблю
Снегопадка• 09 мая в 09:28
Все може знімати напругу.
Навіть зуби почистити
So_so• 09 мая в 09:28
Только если кто-то потом всё убирает
Клептоманка• 09 мая в 09:29
Люблю делать канапки, накрывать на стол и ставить бокалы.
Меня это успокаивает.
Кривая спроса• 09 мая в 09:30
Прибираю..Готую, тільки з настроєм, чи ’за планом’. Помітила, якщо нема настрою, не завжди отримую бажаний результат. Кожному своє
Дрібка щастя• 09 мая в 09:30
Нет. Готовка может поднять раздражение. 👍
буреЛОМКА• 09 мая в 09:30
В мене це не працює. Зате прокидається тяга прибирати, коли в голові хаос
So_so• 09 мая в 09:31
Ответ дляКлептоманка
Меня это успокаивает.
Я тоже люблю сервировать
Котя_люлю• 09 мая в 09:32
Ну, може, якщо цим не займатися регулярно... А в тих, у кого це обов´язок та ще для перебірливої родини, - не можу такого уявити...
Захекалася читать• 09 мая в 09:33
Нет, я хорошо готовлю, вкусно, но терпеть не могу это делать) А вот успокаивает меня мытье посуды, уборка и глажка.
Моя улюблена страшко• 09 мая в 09:33
Ответ дляSo_so
Только если кто-то потом всё убирает
В мене навпаки. Готування дратує, А прибирання-заспокоює.
В шоколаде• 09 мая в 09:33
У меня нет. Если я разбалансирована, то это и физически будет проявляться на кухне. Просыпаю продукты, что-то падает, еда на вкусная. Верю, что про готовке мы вкладываем в блюдо энергетику. Поэтому в плохом состоянии стараюсь не готовить.
Директриссимо• 09 мая в 09:34
Якщо я напружена і в поганому настрої, то навіть прості щоденні страви виходять не такими смачними.
Снежнакомка• 09 мая в 09:34
Ответ длябуреЛОМКА
Як це хаос в голові ? І як, допомагає прибирання?
Свідок Перемоги• 09 мая в 09:36
нет, не понимаю этого

я готовлю быстро и четко
без того, чтобы часами бдеть на кухне, что-то перемешивать
Сливочная пенка• 09 мая в 09:40
Я люблю готувати нескладні страви зі світової кулінарії. Радію, коли все виходить як задумано. Вважаю, що готувати треба з гарним настроєм, тоді і вийде смачно.
Але знімати напругу люблю з пивом/вином і гарним фільмом лежачі на дивані, а не готуванням і прибиранням.
буреЛОМКА• 09 мая в 09:40
Ответ дляСнежнакомка
Хаос, коли не можеш привести думки до ладу, вирішити ситуації, які гризуть. Тоді починаєш наводити лад навколо, своєрідна компенсація
Ishoy• 09 мая в 09:41
Все, что делается руками, может снять напряжение с головы
Снежнакомка• 09 мая в 09:42
Ответ дляIshoy
Откуда инфо?
Дело было давно• 09 мая в 09:43
Мені допомагає пекти налисники. Чи вище стопка млинців, тим складніше був період. Це щось типу медитації
ГендиреХтор• 09 мая в 09:48
У мене знімає напруження миття унітаза і раковини.
Валькірія• 09 мая в 09:48
Мені допомагає поприбирати. Пригадую, що на початку повномасштабної війни всі багато прибирали, це якось трохи заспокоювало.
ГендиреХтор• 09 мая в 09:48
Ответ дляСнежнакомка
Откуда инфо?
Дослідження, раптом ви в курсі, що це таке.
ГендиреХтор• 09 мая в 09:49
Ответ дляВалькірія
Мене також миття вікон заспокоює, в лютому 22 всі у себе і батьків перемила.
ДаЗдраПерма• 09 мая в 09:50
Я люблю мити посуд, це мене заспокоює
Посудомийка є, але все одно часто мию руками
Там-тарарам• 09 мая в 09:51
Так, я люблю з тістом попрацювати, щоб розслабитись. Ідеально: тісто помісила - зняла напругу, щось ліпиш, катаєш, вимішуєш - розслабляєшся. Взагалі готувати люблю.
А от прибирати ненавиджу. Взагалі прибирання - то тортури. Депресія починається від одного виду пилососа або засобу для миття дзеркал.
Танго утрьох• 09 мая в 09:54
Заметила что нарборот.
Подтяжка• 09 мая в 09:58
Мені напругу краще знімає прогулянка у дуже швидкому темпі. Практично літаю) одразу легше. Готувати, тим не менш , теж люблю. Це відволікає. Особливо якісь мікси на пательні, - м´ясо, овочі зі спеціями та зеленню або запіканки несолодкі. Така смакота, що забуваєш про поганий настрій.
Пожмаковна• 09 мая в 09:58
Обожнюю готувати. Але мій підліток їсть лише смажену картоплю або вермішель((((. Із нещодавнього готувала-гречку з підливкою, лазанью,суп гороховий, салат з буряка з часником,голубці. В планах сирники,борщ, буженіна. Але він то все не їсть. Як я мріяла про підлітка,який все їсть. У кого такі діти?!
Пожмаковна• 09 мая в 10:00
Ответ дляДаЗдраПерма
Я люблю мити посуд, це мене заспокоює
І я люблю мити посуд, пмм не користуюсь. Але нам тут не повірять)))